Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Face ID не работи с iOS 16.2 на 13ProMax


edin

Recommended Posts

Не се напъвайте толкова. Ако Виваком казва, че са оторизиран сервиз, не означава, че са оторизиран сервиз на Apple, а техен такъв. В случая късмета е, че те са оторизирани и могат да извършат ремонта правилно. Ако фейс ID е заминало, те сменят дисплея с всички лентови кабели към него и обучават платката с новото фейс ID. Няма как Виваком да ти върнат телефона неотремонтиран, така, че споко. Ако го върнат с повреда ти пак ще го занесеш(гаранцията не приключва след първия ремонт) и така докато го подменят или ремонтират. А това, че си го оставил директно на сервиза, също не е проблем. Ти го оставяш от името на Виваком с гаранцията на Виваком.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Сменено Face ID. Взех го във вторник. За сега, нула проблеми, всичко работи перфектно, никакви забележки. Много съм доволен. Всичко се възстанови от криптирания бекъп. Не съм платил една стотинка. По телефона няма една драскотина. 10/10 оценка за сервиза за качествено изпълнение, бързина и отношение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опа Солюшънс  са пичове! От тях си купувам служебните Мак-ове!  Колеги са си носили телефони за ремотн и смяна на батерии - извънгаранционно! Нула проблеми! Препоръчвам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
на 6.01.2023 г. в 14:19, edin написа:

Да, отива в сервиз. Няма да го бавя повече. Пуснах темата да видя дали някой друг не е имал подобен проблем. Искаше ми се да не ходи в сервиз, защото е във втората година на гаранцията и не знам какви ще ги свършат Виваком със сервизирането.

И аз имам същата проблема около 3/4 дни , до сега всичко било перфектно 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, за да не пускам нова тема пиша тук. Взех си нов Iphone 13 и Face ID си работеше перфектно, но след като сложих протектор (покрива и камерите) не работи. Настройва се без проблем, но после не работи. Възможно ли е да е от протектора? Стъклен е, не е от най-дебелите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...