Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Spirit: untethered jailbreak за iPhone/iPod Touch/iPad с FW 3.1.2/3.1.3/3.2


ThUnDeR

Recommended Posts

Работи перфектно за ънлок по късно нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато ти разбера какво си искал да кажеш .... unlock немисля, че ще има преди да излезе 4.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, да споделя малко опит! Бях с 3.1.2 и blackra1n ( след 41 седмица произведен ). Ресторнах и ъпдейтнах до 3.1.3. Джейлнах без проблеми със Спирит . Рестартирам си телефона през 3 минути от кеф :D Със сигурност трябва да се дари за Спирит ( подозирам, че геохот има някакъв (ModEdit::tooth:) пръст в тая работа ) .

Поздрави, успех!

Едит2: след като така казвате... така да е трябва да има интрига до последно

Sladichuk®: Само се пробвай още веднъж да едитваш мод, и то след налични последващи постове!

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,телефона ми е 3Gs 3.1.2 firm. 05.11.07 ФО,не е бил джейлван никога.Джейла мина без проблеми за 30сек.Всичко работи ОК,но Сидия нещо не ми харесва.Веднъж зарежда,веднъж не.Не ме пуска да добавям сорсове изписва ми следното:" The indicated repository could not be found. This could be because you are trying to add a legasy Installer repository (these are not supported). Also this interface is only capable of working with exact repository URLs."Когато не зарежда ми изписва: Еррор:Cached Failure.Моля,дайте идея да правя ли рестор?Ако направя ще трябва да мина на 3.1.3,а не ми се искаше.Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ casa Teлефона ти е ФО. Не виждам причина да не го ресторнеш на чисто. Но ти си знаеш.

Благодаря ти.Засега май се разминах.Незнам какво стана но след няколко рестарта,започна да ме пуска да добавям сорсове и за момента не забива при влизане както правеше в началото.Но имам друг въпрос,в сидия в началото без да искам натиснах нещо и в "Changes" ми се появиха много неща които незнам какви са.Мислех си,че от там са ми проблемите ама незнам.Благодаря отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някой направил ли го е на Ipod Touch 3gen MC модел и ако го е направил с кой software 3.1.2 или 3.1.3 да знам да ли да се престраша и аз

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз джейлах 3 телефона и няма никакви проблеми със Cydia. Може би проблема е във вашият телевизор! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

img0001jia.jpg

След Спирит в Сидия пише това на снимката. Само аз ли го виждам така или е повсеместно ?! :D:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ThUnDeR без майтап ако може да ми разясниш написаното. Аз ако го разбирам няма да питам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно обяснение с Хоум Бутона, браво. Човек да не попита нещо и насреща веднага да подходим с насмешка, много смешно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, при мен се появи проблем след джейлбрейка. Сега погледнах и всичките ми снимки от Camera roll са изчезнали. Другото нещо, е че преди като свързвах телефона към компютъра и уиндоуса ми го засичаше като външно устройство и отварях папката през уиндоуса, а сега не става така. Това второто малко шантаво го обясних, но се надявам, че ще разберете. Някой да има някаква идея?

ПС.Версията на Тюнса ми е 9.1.1.12.

А за снимките и аз не знам къде са отишли, но е факт, че в Camera roll няма нищо.

Не съм правила рестор, не бях правила джейл с друго и директно си джейлнах със Spirit. Точно заради това се учудих, че снимките ги няма. Ако бях направила чист рестор, щеше да ми е ясно, че снимките са изчезнали след него, а не след джейла. smile.gif

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е абсолютно същия проблем.Всичко друго е ОК за сега но снимките ги няма.Също и на мен вистата ми изкарваше телефона в отделна директория и можех да си свалям снимките директно.Сега не го показва.Не е нещо фатално,но по добре си свалете всички снимки предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Действително има доста оплаквания от проблем със снимките – изтриване, невъзможност за синхронизация, и др. след директен джейл със Spirit. Затова се препоръчва предварително запазване (бекъп) на снимките. В тази връзка се очаква ъпдейт на Spirit.

A number of users have reported having problems with their camera roll contents getting deleted after applying the spirit jailbreak. So make sure to back up the contents of your camera roll! Also users have reported:

  • Not being able to sync photos via iTunes
  • iPod or iPhone not recognized in iPhoto and Image Capture apps

The only workaround known is to BACKUP your camera roll contents before applying Spirit jailbreak to your iPhone / iPod. Keep watching as this space updates possibly with new workarounds!

Докладват се и проблеми с wifi, най–дребният от които е изчезване на иконката за wifi (за решение по този повод някои предлагат инсталация на SBSettings);

Някои пък силно пищят, че не могат да ресторнат начисто след Spirit...

При грешка c0000022 се препоръчва изключване на Norton Antivirus ако има такъв (може би е валидно и за други антивируси), след което се прави нов джейл.

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...