Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Spirit: untethered jailbreak за iPhone/iPod Touch/iPad с FW 3.1.2/3.1.3/3.2


ThUnDeR

Recommended Posts

Ако си с 3.1.3, няма смисъл да правиш повторен рестор. Подпали Cydia със Spirit и готово.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доообрееее... Направих това което го пише в ръководството но след него какво се прави , че не тръгват пиратски игри... :)

какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питай някой пират!!!

Или, знаеш ли, май е по-добре да прочетеш из форума :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...като задължително започнеш от раздела с правилата – всички теми ! И не се заблуждавай, че това е молба.... :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

---------- Поста е добавен в 20:58 ---------- Предишният пост е бил в 20:54 ----------

Нищо

Нищо не съм набримчил, там ми е проблема. Преди с 3.1.2 ми държеше 3-4 дни. Сега след ъпа на 3.1.3 : максимум 2 дни.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След рестор до 3.1.3 ли го "резна" със спирта или така, в движение? Мисля че все още, не е оптимизирано добре всичко от сидиа. Внимавай даже и с базовите приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Няма ли някое приложение за проверяване на ефективността на батерията за да се тества преди и след Спирит? И при мен се получава проблем с батерията...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От доста време те наблюдавам...

Ти случайно да си чувал, че има търсачка?

А да си наясно, че има правила за това къде и как да се пише?

A да си наясно, че е наложително, и как да си оправиш профила?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер як Jailbreak Благодаря много ! Сидия работи перфекто и всичко си е ок. Пробвах се да сваля baseband с Fuzzyband обаче ядец, Boot loader 06.04

Писна ми на =%§?# да чакам за тоя ънлок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос. утре си взимам IPOD touch 8 gb 3.1.3 мога ли да го отключа направо или трябва да направя нещо друго преди това.

EDIT:не отключа а Jailbreak - джейлбрейк

Редактирано от sve96
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук ще откриеш разликата между ънлок и джейл: http://bgiphone.com/showthread.php/2660-iPhone-Основна-терминология

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук ще откриеш разликата между ънлок и джейл: http://bgiphone.com/showthread.php/2660-iPhone-Основна-терминология

Та ще трябва ли да направя нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два поста - три нарушения?! Драги, тук не толерираме мързела, а теб очевАдно те е мързяло даже правилата да прочетеш, камо ли нещата които те интересуват. Насочи се към първия раздел - "Правила"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам 3G включва се намира телефона но после ми дава грешка и до там цъкам пак , но ми дава пак тази грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ние да гадаем сега от това нескончаемо изречение кога, на какъв етап, след какво, каква грешка....?

Да си попреглеждал форума и да си попрочел за iReb, iFixer, или пък за версии на iTiunes и т.н?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо версията на iTunes е 9.1.1. Второ когато покаже надписа Jailbraking ми се появява тези изречения "Spirit encountered an error while jailbraking your device. Do you want to send a log of what happend" и после отдолу

INFO: Now listening for devices...

INFO: read igor/map.plist

INFO:Connected to the AppleMobileDevice.

INFO: Version iPhone1,2_3.1.3

INFO: Connecting to mobilebackup...

INFO: Sending files via AFC.

FATAL(__LINE__): Assertion failed (dl.c:198): 0 == (AMDeviceStartService(dev, service, &it, NULL)) (but it was -402653091)

198

Редактирано от kalata1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да Ресторна телефона без да го ъпдейтвам?Като дам рестор от айтунс ми дава че ще го ресторне и ъпдейтне.Сега съм с 3.1.2 не искам да го прави на 3.1.3.Демек фреш ресторе,как да направя.Сори за тъпия въпрос но не чаткам много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спринт има ли някаква непоносимост към някоя версия iTunes (четох да не се спринг-ва ако има 9.2 версия?)

Отделно, че на 9.2-то имам акаунт за един 2G и ако джейлвам друг 3GS дали няма да стане шопска салата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спирит работи само на АКТИВИРАН телефон!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Spirit е инструмент с който правихме Jailbreak на нашите устойства, но със излзането на iTunes 9.2 възнкнаха проблеми. Но ето че е готов фикса за това. Новият Spirit който напълно е съвместим със iTunes 9.2.

Свали

Благодарение на The Shaman :D

Редактирано от john_digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Много благодаря за този Jailbreaker. От известно време търсих нещо, което Jailbreak-ва без да е нужно да се натиска бутона Home, защото той не работи :( Сега вече мога да си ползвам iPod-а за нещо повече от mp3 player. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

3GS, FW:3.1.2, baseband: 05.11.07, ФЗ, със запазени SHSH в Cydia.

Джейлнат е с blackra1n. Отключен и активиран е.

Прочетох инструкциите внимателно, и имам следния въпрос:

Тъй като съм джейлнал с блекрейн преди това, след като направя чисто нов ристор то тогава телефона ще е заключен и неактивиран и не-джейилнат (или греша)?

След чистия ристор, ще имам ли Cydia-та инсталирана, и ако не мога ли да я инсталирам от Appstore-а ? и съответно да unlock-на телефона за да продължа по процедурата с джейването със Спирит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее, за почти година, нищо ли не научи??? Тъй като е фз, ако ъпнеш до последна версия - няма телефон.

Насочи се към темата за pwnage tool, направи си кастъм(или свали готов) и чети инструкциите как се качва. Натам е лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...