Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

nmd,подобна случка преди години в Стрелча. В бар, с местна мадама поръчвам за себе си скоч и сода.На въпроса към нея:

- "Ти какво ще пиеш?"

- "Амиии и аз едно уиски,с много малко сода-на върха на лъжичката." laugh.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер. Значи имам Iphone 3g 8gb беше Jailbroken и Unlocked FW 3.0 или по нов ако има не ме съдете нов съм :).Така искам да попитам след като го Jailbrake-на в смиъл всичко е по вода излизат кабелчета , ананаси,банани сичко.Но след като се разтартира седи черен екран.Моля помогнете.

Аз банани не съм виждал,Пък може и само аз да не ги виждам. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е оттук:

pichifox

Заглавие: Re: Unlock/Jailbreak на iPhone3G(S) FW3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win) Публикувано на: Съб Авг 08, 2009 4:43 pm

Гости

Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 4:51 pm

Мнения: 24

Местоположение: Sofia

Устройство: iPhone 3G 8/16 GB

Момчета накрая се оказа ,че тия пичове от Глобул са пр____ли нещата,звъннах им по телефона и сега ми оправиха 3G-то.Сега ще им го нося те да ми джейлбрекнат и да отключат телефона.Изписахме цела тема заради тия смотаняци.

На вас благодарности за отзивчивоста!

...А, това от "оня" форум:

bojev

Регистриран на: 27 Яну 2009, 15:34

Мнения: 21

Re: iGO for iPhone

Успях да кача прогрмата,но щом опитам да я включа ми показва екран е надпис " BG iPhone нещо си" и ме изхвърля обратно в менюто.

Продължават да гепят техните модчета...

стана по следниа начин на 3г с 32гб с червениа сняг 8.0 даваш на режим дтф и после го слагаш в юсб и то тръгва после ултра сноу и това е но ми отне 8 часа
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм постоянно базиран в Банско и на Сиджик е по добра картата,но това според мен е от картата ,а не от навигацията......

:mrgreen:

класика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DeluxBG

Регистриран на: 01 Юли 2009, 09:46

Мнения: 48

Местоположение: София

Re: Инсталация нa приложения през iTunes - iPhone 2.0 - 3.0

Имам питанка..

Много моля някой да ми обесни за тази програма cydia!

От къде се тегли, как се качва на iPhone?

Много, ама много моля някой, защото 3-ти ден се обитва да разбера какво е това..

Единственото, което направих е, че изтеглих http://apptapp.saurik.com/com/saurik/Pa ... .129-1.zip това и го преименувах на .ipa ! Ако съм на прав път, как да го кача ?

Шампионче! 48 мнения в теми за iPhone, иначе "какво е това сидиа"!? :imwithstupid:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви при мен всичко мина супер минах от 1,1,4 на 3.0.1 после редснов с 0.8 с трика за фирмуер 3 и сега сам щаслив по нормалнич начин ми даваше ерор(1600) итуне не можах упгрейднах го после жейла суоер сте благодая на вси4ки научих много тук
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Mjoy

И на мен не ми пращат нищо.Как ли не пробвах - 35989..... 089..... Накрая пробвах без нулата и пишеше sending message to 35989.... и така по принцип е правилното,но пак не получавам никакъв sms.Дали не трябва и кода за града?

edit: Получих го вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос към колегата какво е мнението му за представянето на Manchester United след първите два кръга в Premier League.

- Лаконичният му отговор: :smile:

Мисли позитивно. В Чемпиъншип не е толкова зле, а и ще играете с по-равностойни съперници :mrgreen:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден може ли някоя дрифт игра и офлине карта на бг и др гърция италия aaaa i oште нещо фингерборд игра няква там ако може.Благодаря предварително.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие: Re: Продавам Nokia N79 Публикувано на: Пет Авг 28, 2009 3:49 pm

Sladichuk написа:

Уау, обява за Нокия в сайт за iPhone....

Пич, едва ли ще намериш по–неуместно място с по–нищожни шасове за успех от тук

nikyyyyyy написа:

Аз пък точно тук съм си продавал 2 нокии, лелче :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) Ми можеше да ми го спести това "лелче", поне "какче" да беше написал, ама то домашното възпитание явно не му е стигнало да се сети как да се държи с дама... :Wink:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, уважаема - преди имаше кавалери, сега са турбогъзари. Маниери=0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те може ли да ми кажете какво трябва да на пистата с точките стана три дена се мача и немога да я мина помощ.трябва вс да ги с

аборя ли ма и така не стана

:lol::lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пресно - пресно, от "онова" място:

color4o

Регистриран на: 21 Юни 2008, 15:17

Мнения: 3

Вирус в iphone?

Здравейте,

Наскоро ъпдейтнах iphone 2G до версия 3.0 и забелязах, че батерията ми пада. Някаде из форума прочетох, че може да е от GPRS. Изтеглих SBSetting (или там както се пише) и приложението към него са изключване на GPRS. Това не помогна на батерията ми да спре да пада само, че забелязах в процеси, че Mail програмата (тази която е на apple) постоянно се включва което за мен лично е необяснимо и мога само да си правя извода, че някоя програма е заразена с вирус.. незнам. Пишете ако има някои с друг подобен проблем.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alxx, Mail.app наистина работи в background режим, както и Phone.app, така че това не е бисер. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам,имах предвид вируса :rolleyes:

Mail-a се задейства при отварянето на контакт в тела.Затова понякога бави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди някой да го е затрил,цитат:

"Пробмем с wifi давами 4е има мрежа а не6те да влиза в интернет в боса програмата дава wifi 4е е на оф слагам го на он и пак пробвах и ни6то после пак влезнах в боса и пак си седи на оф от какво може да е проблема а софтлера ми е 3.0 "

:rolling: :jumpeveryone:

Да се смееш ли,да плачеш ли :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 359.bg:

koko

adskiq tel ima mn. raboti az imam takav kogato duhne6 vav dupkata zarqdnoto izdava zvuk na fleita kogato go ostavi6 na masata izdava zvuk ot 20 000 decibela koito ti ne 4uva6 i goni moxi i komari ot staqta za da zavie6 na nfs naklanq6 tela i toi zaviva

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помощ неграмотен човек си купи Iphone 3G 8GB... :biggrin:) ако може имам доста въпросчета,ако някой може да ми даде скайпе за помощ да го попитам за някой неща и да ми помага.Черпа бира даже две ще го почерпа.

1.Най - интересното ми е защо като си включа USB-кабела в телефона ми излиза "Iphone Camera" и нищо немога да сложа в този прозорец как и със Safari неможе да се сваля от интернет.?!?!

Помогнете до сега сам позлвал само Нокиа.Iphone - Машина на Времето и е доста сложно... не е кат нокиа :lol: :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...