Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Абе pe6o666 в тоя цицат дето ThUnDeR го е постнал, да не си ти? Само че с фалшив профил... :rolling: :rofl: :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е оттук. Нали знаеш че оттам събирам материал за тази тема. :mrgreen:

Има народна поговорка:

- "Кога ти почерня г@за, кога стана калайджия..."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, вече само в онзи форум ще може да "помага".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е от личното форумче на нашата звездичка. :biggrin:

Мисля в тази тема всички потреители на ............../forum/ да се опознаем. Смятам, че това ще спомогне да се разбираме, както снахите с тъщите :mrgreen: . Мисля, че това ще е един прекрасен форум в който да споделяме своите мъки и неволи, а ние по-разбиращите да помагаме и това ще е дно прекрасно място в глобалната мрежа. :biggrin:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Re: Новак

Мнениеот Iphone_mastera » Чет Ное 12, 2009 10:03 pm

da ne si gu darjal nqkade na toplo polu4ava se kato e bil na toplu ifona maika mi sedna na moq edin pat i baq vreme go e grqla moq i taka moje i da mu e prudnala nz i se ume6iha Ne6tata pi6i na li4no 6e go opravim

Iphone_mastera

Мнения: 2

Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 9:50 pm

:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

xaxaxa ама той си е направил няколко профила и сам си пише, сам си отговаря. Вие го изгонихте от тук и той се опитва сам да си решава проблемите... :biggrin::biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из дневниците на .....

Тебе те баннаха в един форум и сега гледаш и тук да разправяш за дядо си, бизнесмена. Нали така?
sigorno 6toto e tupo kopile kakto sam se e napisal :mrgreen:
Iphone_mastera mnoo grubo ve 6e te banannat ve pi4! :mrgreen:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... Един познат ме помоли да видя какво е станало с телефона му (2G 3.1.2)и "симптомите" са същите, като описаните в тази тема.
изключи си 3G-то.Голяма вероятност има , ако си отварял телефона да си прекъснал кабелчето за антената, имах такова 2G ... ако е това проблема , пиши ми !
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Re: тъч скриин или нормален дисплей + бутони?! [Re: deezel]

Никой не отрича, че в тъча има бъдеще, само че за някои хора е доста по-удобен обикновения телефон. Не всички сме фенове на смартфоните Освен това личи, че мнението е писано от мъж - искам да пробваш с моите нокти някои приятни тъчфончета да видиш за каква мъка става дума....

Момата е права,като се замисля...не е лесно с маникюр...обаче този кърти мивки,iphone_developer-a пасти да яде:

Хахахахаха, приятелю

Накъде хвана

Ти за пари си мислиш винаги, но не е това винаги

Аз имам хеликоптерче на покрива на базата си, а ти ще ми говориш за невъзможност

Стига с тази сензорна технология.

То голямо бъдеще има

Ние вече сме по-възрастни и ни е по-трудно да се Ъдъпритаме

Все едно е пра бабати да се научи да кара кола

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из дневниците на .....
Тебе те баннаха в един форум и сега гледаш и тук да разправяш за дядо си, бизнесмена. Нали така?
sigorno 6toto e tupo kopile kakto sam se e napisal :mrgreen:
Iphone_mastera mnoo grubo ve 6e te banannat ve pi4! :mrgreen:
[/quote:rm4o9lry]

Продължение.... :mrgreen:

Стига бе G, в BGiPhone си толкова стриктен и пишеш само на кирилица :rolleyes: , а тук :| . Ако бях мод, щях да изтрия всички мнения на латиница, нищо че си ми приятел. :geek:

П.П.: Iphone_mastera, ако бях малко по-прост, щях много яко да те напсувам и да те...., но понеже съм по-цивилизован и възпитан,няма да го направя, така че, айде ако обичаш да се оважаваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слухът че е хакнат сайта на Cybercrime.bg (дето май бе направен за ГДБОП от дечица?) май се оказа верен, не само защото пише за него в новините, но и защото по интернет хвърчаха линкове и скриин шотове. Сега сайта е оправен, но според News.bg Явор Колев отрича хакване да е имало. И сега кой ще победи - думата на един борец срещу киберпрестъпността (то сега тече кампания срещу фрее сървъри и торенти отново у нас) или скриин шотовете по интернет, един от които можете дори да видите тук в news.bg - http://news.ibox.bg/news/id_5484038

430x316.jpg

Източник:

Блогът на Делян Делчев&news.bg

От същия блог:

Религиозните вярват, че ако преспят в манастира на Свети Мина, на сутринта ще са бременни. Аз обаче мисля, че и монасите помагат :rolleyes:

9:48 AM Nov 11th from TwitterBerry

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тема: отклучване
Направиха ми подарък IPhone от сащ и трябва да си плащтам за игри, апликаци и т.н. Може ли да се заобиколи плащането или не, т.е. някаква програма или на някои сервис го прата ???
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей тоя изкърти миФката :mrgreen:

От "там"е, нали :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ощеееее....

Така :smile: свалих firmware-a и след инсталацията му немога да говоря. ПОМАГАЙТЕ
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:smile: Абе, вие се смеете, ама от днес paca7a е горд новопосветен, влял се в нашите редици в 22:45ч. Скоро или ще имаме нов член на оранжевия екип, или има вероятност тук да позапълним темата с нови бисери.... :Wink:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bull_razor написа:

Телефона се държи за момента нормално, но проблема при мен е, че незнам дали съм изпълнил всичко стъпка по стъпка, както трябва. Молбата ми към Вас е да ми напишете накратко стандартната процедура за възтановявяне на телефона след тази грешка защото обърнах вече 70% от форума и се обърках здраво... Всеки пише свое мнение, свой някакъв си начин (я, стане, я не), абе с две думе всеки различно. Просто разчитам на вашия опит да ми покажете точните стъпки по които трябва да се действа.

П.С. И още нещо момчета DFU моуд, AirPlane режим ли ще рече?

Отговора:

gorgior написа:

Абе ти да не си дрогиран? Нали телефона ти работи нормално? Какво му е обърканото?

Ето ти ръководство:xxxxx

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте искам да попитам скоро сам от аифон и смуквам си мелодия но не мога да я направя така да ми звани моля ви ако знаете как става пишете ми и имам друг въпрос само единя говорител на 3G ли бачка
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бързо му заключиха темата на този :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...