Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на iPhone 3G и iPod touch 2G FW 4.0.x чрез redsn0w 0.9.5


alessandros

Recommended Posts

Аз от два дена съм с новата OS4, но така и не успях да го джейлна /писах в друга тема за това/. Не съм забелязал батерията да пада по-бързо. Може би е от самия джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ dachevradoslav

Аз точно във връзка със твоя пост питах.

Имах предвид да си е махнал Wallpaper-а но Multitasking-а да си е активен има ли някой такъв ? Пак ли бози ?

Редактирано от Sladichuk®
Няма такова нещо "в на предвит"! :(
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен върви супер, нито проблем с батерията, нито с циклене, даже си пуснах и безмисления мултитаск . Правих няколко рестора де, ама това поради друга причина :) ( вече под 1 час си привецдам тела във вид, все едно от половин година съм на 4.0 :)) ) и може би това е заради чистия джейл с последния редноу .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че нямаш леко влачене в Settings? И аз правих няколко рестора и jail с последния RedSnow, но при мен има влачене. Спрял съм Мultitaskinga и Wallpaper-a. Наистина след спирането им имаше ефект, но не е както при 3.X.X и се изнервям вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам, само след ребуут затяга малко като цяло телефона и тогава "влачи " около 20 секунди каквото и да направя и след това няма ядове .

П.П.Относно батерията - вижте дали сте качили iphonefinder и какви настройки сте му дали, вчера за 2 часа заминаха 25 % в стендбай , махнаха я - за цяла нощ няколко процента само .

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвахте ли го със някоя игра която вече поддържа multitasking ? Ситуацията е плачебна... :| Излгежда Steve Jobs си беше прав като каза че 3G неможе да се справи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направил съм всичко както е описано в 1-вия пост. Моя 3G е ФО, но имам проблем с СМС не мога да изпращам и да получавам :? Пиша смс и след като натисна "send" забива и излиза на HomeScreen-a , а приятели ми пращат смс и не получавам нищо....на Глобул съм :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да си запазил ръчно старите си sms-и и след това да си ги върнал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, прочетох ужасно много теми - но въпроса за мен остова:

Имам iPhone 3G 8gb ФЗ ъпдейтнат до 3.1.3 по погрешка.

Могали написаното от 1-ви пост да направя unlock след това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

pepiv, да ъпдейтва се baseband-а

sashko_bashko, можеш, но unlock се прави ето така -> http://bgiphone.com/showthread.php/6339-Unlock-iOS-4-%D1%81-Ultrasn0w-0.9.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с Winterboard, който 'махаше' мултитаскинга? Ъпдейтнаха ли го?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с Winterboard, който 'махаше' мултитаскинга? Ъпдейтнаха ли го?

Има си тема за него. Има го писано и в още две!!! Има ъпдейт, просто провери в Сидиа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Найстина ли новата OS4 гълта батерията по - бързо ... Ако е така ще чакам update само заради това :|

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от два дена съм с новата OS4, но така и не успях да го джейлна /писах в друга тема за това/. Не съм забелязал батерията да пада по-бързо. Може би е от самия джейл.
Забелязвам, че след джейла с последната бета на redsnow, батерията ми се топи по-бързо от колкото с предишната. Значително по-бързо.

Пo думите на колегите батерията пада значително по бързо на новата OS. Ти направил ли си update към OS4 ? И ако да как е ?

Редактирано от B_A_D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без джейл, батерията ми държи 3 дена. Преди с 3.1.2 и 3.1.3. с джейл 1,5 дена максимум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...