Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на iPhone 3G и iPod touch 2G FW 4.0.x чрез redsn0w 0.9.5


alessandros

Recommended Posts

По бързо се респрингва,по бързо инсталва програми от cydia, по бързо отваря сайтовете. Има разлика от 4.0.1, щом аз усетих. Имайки предвид,че не съм спирал multitasking и homescreen-wallpaper.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AppSync4.x ,Install0us(3) не стават имайте го в предвид. С този ъпдейт за забранили инсталирането на кракнати приложения.Пробвах да ги вкарам в телефона и да инстална директно,но ми даде грешка.

uomoto, жълтия цвят май ти идва недостатъчен. За пореден път се убеждавам, че се изказваш прибързано без да вложиш грам усилия.

Добавяте си репото http://cydia.hackulo.us, цъкате на Installous и с него се инсталира всичко необходимо.

8yt5qp.pngu0u0z.png

... и Sygic в действие.

2070yeq.png

Тествано и работи на iPhone 3G без да е инсталирано безплатно приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега проверих оправило се е. Отначало ми даваше грешка.Някой го е оправил май.

Даже AppSyn 4.x ми се инсталира.

Редактирано от uomoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако още веднъж си едитнеш поста след изказване на мод, си заминаваш от този форум. Мисля, че дори прекалено дълго ти търпя глупостите.

Ще си позволя да те цитирам какво точно беше написал:

Тогава защо при мен не се получава, щом си толкова умен?
Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя и аз макар и да стана ясно вече. 3G ФЗ без проблем само, че на redsn0w се посочва 4.0, ънлок с ултрасноу си воала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Коледи помагайте!!! Значи инсталирах през iTunes iPhone1,2_4.0.1_8A306_Restore на 3G всичко си мина гладко. Но като доиде време да посоча оригинала IOS 4.0.1 фърмуер, на redsn0w_win_0.9.5b5-5 ми изписва това

2ebx3b5.jpg.

Пробвах и на друго PC и там същото, пробвах и с redsn0w_win_0.9.5b5-3 и пак този проблем. Благодаря предварително на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що не изчете цялата тема? Свали и посочи 4.0...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alxx мерси много изпуснал съм го този момент. Значи да си смъкна IOS4 и да посоча него няма да е проблем , че съм сложил 4.0.1 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се оправи. Благодаря ви. Грешките си бяха моИ, от недоглеждане. Извинявам се още веднъж.

Редактирано от alxx
Правописа...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумци Сравнително съм нов във форума и в момента ползвам 3g 8GB което не е от България"

Проблема ми е че искам да му върна версия 3.1.3,в момента устройството е 4.0.1 джелнато и отключено.

Това от което се притеснявам е ако направя рестор дали ще мога да го активирам тъй като нямам оригинална сим карта>

Съжалявам за невежеството си и моля за съвет и помощ.

Благодаря ви предварително

Редактирано от encheveee
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щото кака после не моли....Особено такива, дето са нови.... от 5 месеца. :)

alxx: Аха, и такива с по няколко акаунта...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

За колко време става Waiting for reboot? Имам чувството, че нищо не мърда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път, когато процесът стигне до Waiting for reboot програмата забива. Работя под Windows7. Опитах и на друг компютър. Същият резултат.

Телефонът е 3G (32GB) version 4.0(8A293)

Каква може да е причината?

Има ли други програми за отключване?

Благодаря предварително.

Редактирано от djordjone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора проблема ми е че след като го джейлна и ми се губи WIFI-a. Някакви предложения ?

iPod touch 2G

Редактирано от xa0s
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ха0s, предложението ми е или да върнеш към 4.0.2 или да чакаш качествен джейл. Моя айпод е същия и примерно не може да се изключва след като го джейлнах. Както е казал gorgior: Значи, този джейл е за бета версията на iOS 4.1, което означава, че може да очаквате всякакви проблеми. Това мисля, че трябва да обеснява доста неща!

Редактирано от Blurry
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Hуждая се от спешна помощ.Педи седмица си взех тъй мечтания IPhone 3G/16GB ,когато го взех си работеше със всички оператори,което до колкото съм се запознал означава,че е бил фабрично отключен. Щом се прибрах го свързах с PC-то и си инсталирах iTunes ,през който си инсталирах всякакви безплатни приложения. iTunes ми предложи да ми ъпдейтне версията на телефона от 4.0.2 на 4.1 и аз му разреших да го инсталира.След тази инсталация не съм забелязал никаква промяна в телефона,защото все още не съм се запознал с телефона и не знам какво трябва точно да очаквам от него. Това е първият ми телефон от подобен характер.Днес след дълго четене във форума реших,че трябва да си инсталирам Cydia. Следвах стъпките от тази тема и какво стана. След Jailbreak-а и инсталацията на Cydia ,забелязах бялата и икона,но не само нейната,също така Safari и messages,също са бели,НО това не е всичко по-лошото е ,че освен интернета който спря да функционира/ WiFi-то по –принцип не работи,то не ми е важно/ ,но ми изчезна иконата CALLS и не мога да набирам никакви телефони дори и от Contacts,а когато ми звънне телефона си вдигам,но не чувам нищо,мен ме чуват,а аз тях не. Бих бил много благодарен някои да ми отвори очите,как да си оправя машинката да бъде нормално функционираща. Не ми пука за информацията в телефона,важното е пак да заработи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...