Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на iPhone 3G и iPod touch 2G FW 4.0.x чрез redsn0w 0.9.5


alessandros

Recommended Posts

Здравейте съфорумници. С Ipod Touch 2G съм fyrm.4.1 Изпълних стъпка по стъпка всичко както е указано. Стигам до 1 положение дето нахапания ананас инсталира нещата на устройството но преди да завърши ми излиза нахапаната ябълка и след няколко секунди бял екран и това се повтаря безспирно... Използвам червения снежец 0_9_6b2 При мен ли е грешката а и търсих във формума и не можах да открия как от 4.1 да даунгрейдна до 3.1.3 моля за съвет и се извинявам предварително ако съм нервирал някои с поста си . Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

shift&restore и посочваш 3.1.3.

П.П. Я пробвай да пернеш 4.1 с редсноу рц14? Има го качен във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината пробвах преди да го джаилна да го даунгрейдна с Аитунс но не стана исписа ми някаква фатална грешка за това пробвах с със снежеца но и това не стана . Сега не мога да включа устроиството излиза ми ябълката и после бял екран и тва се повтаря постоянно .Някакви идеи ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аха, ДФУ и рестор с чист, оригинален 3.1.3 Ако на твоя комп не ще, вземи на заем.

П.П. Само не ме питай какво е дфу...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Давам му шифт рестор посочвам му оригинал 3.1.3 свален от тук и ми дава грешка сега му дадох оригинален рестор който ще ми сложи 4.2 от Аитюнс-а което не ме устроива много но маи нямам голям избор .Как да му сложа 3.1.3 после пробвал съм по какъв ли не начин и не става . Пък ако няма начин как да джеилна 4.2 без пак да изпадам в някви странни ситуации в които устроиството даже не се вклучва ?? Знам какво е DFU :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета моля помогнете.Искам да си направя телефона на версия 4.2.1 сега съм с 3.1.2.Телефона ми е 8GB 3G фърмуера ми е 05.12.01.Доста четох по форума но не мога да разбера как става. Молбата ми е следната дали ще можете да ме упътите каде пише как става това стъпка по стъпка или някой да ми пише няма значени просто искам да го прочета някаде и да се заемам да действам пък ако успея супер ако не ще го пращам в сервиз.Моля Ви помогнете целия форум изчетох и се обарках още повече БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е: С 3G да си седиш на 3.1.2

Но ако ти е "зор", и ако си наистина с фабрично отключен..... закачаш за Туньо и даваш ъпдейт.

Последният наличен фърмуер за 3G е именно 4.2.1 ( а за 2G e 3.1.3)

Внимавай много и деиствай, само ако си сигурен че си с фабрично отключен ( при фабрично заключен, само с къстъм), след това темата за джейл на iOS 4.2.1

Оправи си профила, там пише че си с 2G, а такова фабрично отключено още няма.... съвсем ме обърка......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми вземи да попрочетеш, писано, писано, ама кой да чете?!

Найденов ти каза да си оправиш профила, защото заблуждаваш и някой може такъв съвет да ти даде, че да плачеш... но ти си знаеш най-добре!

П.П: Казваш два пъти в поста си, че си изчел целия форум... ако беше щеше да си се оправил и нямаше да пишеш глупости!

:offtopic: Вземат от Глобул да ми върнат телефона, че най-накрая ще ме баннете... по цял ден кисна във форума и се опитвам да помагам :tooth:

Редактирано от SpLiT
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...