Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone '09 според колегите китайци от Weiphone


ML16

Recommended Posts

MacRumors съобщи, че в китайския форум /Weiphone/ са постнали информация за следващата генерация iPhone.

Според тях следващия телефон ще работи на 600MHz, а не както сегашните модели на 400MHz, също така ще разполага с 256MB RAM /в момента е 128MB/.

Също така телефона ще има 3,2 megapixel auto-focus камера /което беше съобщено и от други източници по-рано/, както и digital compass и FM.

В поста се споделя, и че във външен вид няма да има особено големи промени.

Приложен е screenshot от който се забелязва, че телефона разполага с 32GB памет и новия модел на телефона е "MB717LL."

nextiphoneabout.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека да допълни само, че това е неофициална информация, която може да няма нищо общо с действителноста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уж се говори че точно от този сайт са пуснали първите spy photos на новите мак-ове, когато ги анонсираха преди няколко месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеби това което ме кефи многое наличието на FM.

Колкото и музика да имам понякога искам просто нещо да бучи там... :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радиото би било добре. И на мен ми липсва, но само за да слушам някой мач по Дарик или новини. Не мога да понасям някой друг да ми избира музиката, която да слушам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с радиото леко ме съмнява...Като се има предвид колко лапка ябълката от iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-големите мобилни оператори, които предлагат iPhone, имат вече единични бройки от новия телефон, за да могат да проведат тестове. Тестовете са доста секретни и обикновенно не излиза никаква информация от операторите преди официалния старт на модела. Така се прави с всички телефони, не само с iPhone. Никой оператор като T-mobile, Orange и т.н. не би рискувал да пусне какавто и да е телефон без тези тестове, дори и това да е iPhone. T-mobile имаха проблеми с 3G когато излезе с Drop Call и сега за нищо на света няма да повторят грешката си. В момента се гледа новият модел под лупа.

Е, явно от Китай е изтекла информация и затова виждаме някакви снимки. Които най-вероятно да са съвсем достоверни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тук има фотошоп :smile:

fake:

fake.jpg

orig:

orig.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Според тях следващия телефон ще работи на 600MHz, а не както сегашните модели на 400MHz"

Това пък какво означава ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

означава че процесора на настоящия работи на 400 mhz

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз защо си мисля че процесора на 3G е това:

ARM 1176 620 MHz RISC процесор, или бъркам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

32-bit Samsung S5L8900 620 MHz processor

Това е процесорът, но е пуснат на по-ниска честота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двамата споменавате един и същи процесор. :lol:

Просто Samsung имат лиценс за производство на ARM процесори.

И както беше споменато самия процесор е underclock-нат от 600MHz до 412MHz

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е същия :lol: Верно е, че е на базата на ARM-a, но е усъвършенстван, и е превърнат в SoC - System On a Chip. В него е интегриран и 3D ускорител - PowerVR MBX Lite .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...