Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Функция на слушалките


chayanne

Recommended Posts

Предполагам, че всички знаят за функцията на бутона на слушалките "play & pause". Честно казано до днес занех само за тази му функция(освен за приемане на разговор). Днес обаче случайно открих, че двукратното натискане при слушане на музика препраща към следващата песен. Трикратно натискане връща настоящата песен отначало. Четрикратно - спира плейването(не на пауза) - при пускане последната песен ще започне отначало.

Както се бях засилил пробвах и пет :lol: но просто ми спря песента и я пусна отначало.

Някой ако знае други функции - примерно при разговор, нека сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не знаеш, ето още: Click- приемаш разговор; Double click- отказваш. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е след като разбраш , че това е бутон и е на оригиналните слушалки , които служат и за хендсфри - това за приемането и затварянето се подразбира :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо , но досега не съм ползвал оригинални слушлки , камоли хендсфри . Подариха ми някакви InEar , само че бяха с няква технология за да са по - удобни . И ако не ги бях затрил някаде още нямаше да знам , че микрофона бил и бутон .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По мое наблюдение четирикратно натискане не функционира (просто изпъкнява трикратно за предишната песен + еднократно за пауза) а петкратното (просто изпъкнява трикратно за предишната песен + еднократно за пауза + ендократно за плей) значи достигнахме до 3 кратно функциониране като

еднократно е play/pause

двукратно е next track

трикратно е previous track

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност сме индианци :lol: Не може всички да сме родени професори :ugeek: ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

хах добре, че от време на време чета из форума че да разбера, че има бутон на слушалките ми хах вече половин година и чак сега разбирам за бутона хах леле колко глупаво съм изглеждал при всяка смяна на песен да вадя телефона :) мерси за инфото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още по- глупаво изглежда когато ползваш "хах" вместо препинателни знаци!

viewtopic.php?f=4&t=118

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правилно е да се каже "този Функций". Нали говориш за прочут, римски пълководец?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

задържането на бутона докато се ровите с сафарито (примерно) води до стартиране на ipod в бекграунд режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О, бледолики! :redface:

Още един индианец изказва дълбоките си благодарности. :)

Някой трик за увеличаване/намаляване на звука?! Или трябва да си купя такива:

apple-ipod-in-ear-headphones-2nd-gen-3u6-460.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не мисля да си ги купувам..... или поне не от тук:

http://istylecz.cz/index.php?page=shop. ... Itemid=117

2 212,- K? (s DPH) = 170,16 лв (с ДДС) :):lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://cgi.ebay.co.uk/Apple-In-Ear-Head ... 286.c0.m14

Oт същия продавач си ги взех, много съм доволен. Водят се refurbished, но като ги отворих, по нищо не личеше да са ползвани дори и малко. 85 лв излизат.

Препоръчвам ги най-вече за хората с ipod touch, заради това, че са с микрофон и може да се ползва напълно скайп (и други приложения разбира се). "Дистанционното" е направено много удобно. Качеството на звука за мен е доста добро. Това са ми първите тапи in-ear и просто разликата с обикновените е от земята до небето..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

Днеска докато си ръчках Nano-то открих още една функция на тия слушалки.

Едно бързо натискане и задържане превърта песента напред.

Две бързи натискания и задържане превърна песента назад.

Специално си качих песни на iPhone-a да вида дали бачка и там тая функция и си бачка. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...