Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

JailBreakMe - iPod 1/2/3G, iPhone 3G/3GS/4 и iPad от FW 3.1.2 до 4.0.1


liberti

Recommended Posts

Адски мразя уеб базирани джейл и ънлок... Още от FW 1.0.2 ... :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:rolling:

Неоле, какъв фейс тайм дириш на 3GS бре?!?

пп: кака, +100

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази ще ползвам аз :roulette:

Това не е за iPhone 3G а чрез 3G

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми това какво е ? http://www.spiritjb.org/2010/08/how-to-enable-facetime-video-calling.html

Щом може да се подкара през 3G би трябвало да стане и на Iphone 3G/s

Редактирано от liberti
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ти май не обичаш да четеш...

These are instructions on how to enable iPhone 4 FaceTime video calling over 3G using My3G. Before you begin please use the Jailbreak Wizard to jailbreak your device.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, съжалявам за спама, но имам проблем, за който не мога да открия решение.

iPjone-ът ми (3GS, стар буут, не че има значение) беше с 4.0GM. Ъпдейтнах до 4.0.1. Може би съм опитал около 100 пъти днес да джейлна, използвайки jailbreakme.com и миръра, всякави комбинации и трикове, само ристор не съм правил. Всеки един път Safari крашва след като завърши свалянето. Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пропсунах частта, в която споменах "Дайте ми най очевидното предложение".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, съжалявам за спама, но имам проблем, за който не мога да открия решение.

iPjone-ът ми (3GS, стар буут, не че има значение) беше с 4.0GM. Ъпдейтнах до 4.0.1. Може би съм опитал около 100 пъти днес да джейлна, използвайки jailbreakme.com и миръра, всякави комбинации и трикове, само ристор не съм правил. Всеки един път Safari крашва след като завърши свалянето. Някакви идеи?

И при мен е така, всеки път, рестартирам, трия кеша и бисквитите и пак, сваля се и сафарито ме изхвърля...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

liberti, просто съм окрилен от мъдростта на съветите си. Споменах, че не съм правил ристор. Това може би е така, защото НЕ ИСКАМ да правя ристор и търся по-чисто решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем днес, сафарито се спука да крашва. След близо два часа мъки направих рестор и телефона се джейлна от първия път, без нито един краш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми пробрвай рестор.Прави 1 бекъп и почвай или изчакай да излезе Джейл за Win или Mac

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фейс тайм обаждане вече могат да се правят и на 3G, ако си инсталирате последната версия на My3G от Cydia или Rock. Има 10 дена free trial за тестване. Само инсталацията е достатъчна никакви настройки и работи. Тествано.

ПП: Не видях, че вече е казано от liberti и Aveliky .

Редактирано от Bad To The Bone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адски съм доволен!До сега го направих на 3 телефона които имам и нямат забележка.Хиляди благодарности на всички постарали се да го имаме.:bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко стана активирах талефонът и после в сайтът джеилнах и всиччко е 6 само някакви проблеми с 3г-то има .

Обаче един приятел сподели че никога няма да джеилне по този начин защото е онлайн.

Щом можели да джеилват хакерите можели и пълен контрол да поемат над телефонът ви .

Обаче мен ме съмнява нещо че него го е избило на параноя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПП: Не видях, че вече е казано от liberti и Aveliky .

Bad-To-The-Bone , a тук http://bgiphone.com/showthread.php/7075-Как-да-оправим-проблема-с-FaceTime-и-MMS-след-jailbreak-с-JailbreakMe-2.0 темата не видя ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...