Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Touch screen fix


Aveliky

Recommended Posts

Сложи си supreme preference, там го има като опция в настройките !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея как да отключа телефона от локскрийна при положение, че долния ред не работи? Просто в момента не мога да стигна до настройките за да пробвам дали фиска работи. СПЕШНО Е ! :tooth:

Редактирано от Kaloyan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключи телефона и като го включиш ще имаш достъп, т.е. няма да е заключен :think:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Supreme Preferences не може да се инсталира на 4.0 :tooth:(( Пробвах го вече.

Коко, не става ли като прокараш пръст по най-горната част на надписа? При мен го хваща само най-отгоре но поне мога да си го отключвам.

А имате ли номер/линк към този сервиз, защото май-натам отиват нещата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-горе пише Сервиз!

И това ли не виждате?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Supreme Preference работи на 4.0 , пробвал съм го лично, още като излезна 4.0 !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

Моя грешка, наистина тръгна Supreme preferences на 4.0 :redface:

И сервиза си е обозначен добре, просто не съм се огледал. Дано за момента да не ми се налага да го посещавам, но ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте. Имам въпрос относно горната част на дисплея на iphone 2g 3.1.2. Изпуснах го, след което горната част на дисплея не реагира на никакъв допир. Искам да попитам дали решението е да си сменя дисплея или има някаква друга опция.

Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз като Iv4eTo искам да попитам за горната част на дисплея.Аз съм с 3Г 3.1.2.Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз като Iv4eTo искам да попитам за горната част на дисплея.Аз съм с 3Г 3.1.2.Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Iv4et0 и Mobifon да си оправят профилите докато все още имат време!!!

След като това не помага, решението да се смени дисплея заедно с дигитайзера и стъклото (няма кой да се наеме да ги разлепва, за да смени само дигитайзера)

Mobifon, General.plist е файл, а не папка естествено, че няма да го виждаш в този изглед на iFunBox.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като направих всичко правилно, има лек прогрес, но все пак най-долната част от дисплея не работи :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте,

фирмуера на телефона ми е 4.2.1. и имам същия проблем с последния ред на тъча. Направих всичко появи се новото меню, но като влезна и няма нищо. Тъча все още не работи. Може ли да ми помогнете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ремонт, баце. Тая врътка беше за старите фърмуери. Сервиз или пиши на Grievous, той ти е градски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте,

А до кой фърмуер според вас работи ? Аз съм с 3.1.2..най-интересното е че не на всяко приложение е нечувствителен.. Направо съм в шах..и страшно дразни.. :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте и аз имам същият проблем със първият ред на дисплея когато пиша смс-и трябва да завъртя телефона, ако когато въвеждам парола на уайфай и, ако е със числа немога да пусна числата бейзбанда ми е 04.12.01 решение на проблема има ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Софтуерно няма. Вероятно си за смяна на тъчскрийн, ако вече си опитвал с рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не не съм опитвал, това ми е първият iПродукт казаха ми, че да направя рестор/ъпдейт трябва да има карта в телефона, а ако не е така моля ви кажете как.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, с този рестор ще трябва ли да инсталирам нещо допълнително на телефона или ще работи както сега си работи без нищо да съм инсталирал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...