Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Спецификация и дата на излизане на новия iPhone?


Severus

Recommended Posts

Зaбравили са да сложат бутона за камерата (ако изобщо ще има такъв). Хахахаха. Е**си гадателите сме тук...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Severus

    19

  • mupo

    13

  • slaf

    6

  • ThUnDeR

    6

Топ автори в тази тема

Струва ми се , че Apple ще пуснат нещо много яко и това ще се дължи на наближаваща конккуренция , която нямам търпение да видя :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, в последно време почти не ползвам Cydia (всъщност Icy). Почти нищо не ме привлича там. А с идването на FW 3.0, съвсем нищо няма да ми трябва, освен Mobile Installation Patch.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махни ги тия светкавици само загрозяват. Аз се надявам дисплея да е с по голяма резолюция, не че сега е малка но почти всички компании пускат 480х800 трябва и Apple да ги последва :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този път, май вече имаме автентични снимки от вътрешния сайт на Apple.

http://sbraidley.wordpress.com/2009/06/03/the-new-iphone-pictured/

iphone-500x375.png?w=450&h=337

iphone3-500x610.png?w=450&h=492

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е пълен фейк!В 21 век и да си снима монитора на компютера с камера?Дълбоко се съмнявам пълни измишлотини са тея снимки по добре изчакайте отще около месе,два!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да "цитираш", щом пишеш непосредствено под нечие мнение на което искаш да отговориш.

Що се отнася до фейка, може и да е фейк, но не поради тази причина, която изтъкваш. Не допускаш ли, че освен собствения си компютър, може да снимаш "инкогнито" и чужд такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно си прав :Wink: Затова в Щатите (а и не само там) в повечето фирми и компаний е забранено да се влиза с телефони с камера :Wink: Наречете го "Параноя" но някой го тълкуват като "Икономически шпионаж" :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Големите постери за WWDC вече са сложени. За съжалениe, има само OS 3.0 и Snow Leopard.

Да се надяваме, че ще видим и iPhone 3 Gen :cool:

picture-38.jpg

20090606-egxdwi8dsxwne3sy6rcnbqhj77.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто не ми се вярва Apple да нарушът симетрията между долната и горната част.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Истерия, а :cool:

Ако погледнете снимката със сайта на Епъл, която е "щракната" с някакъв телефон, новият iPhone има говорител почти накрая на тялото, а целият метален кант, който беше при 1 ген, вече е чисто черен, като тялото. И снимките, които след това са пуснати от колегата, са фейк, защото канта е метален, а не черен, както е от "вътрешния" сайт на Епъл. Един от двамата лъже, по-склонен съм да повярвам на снимания сайт. :oldtimer:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, и? Какво доказваш с тези водачи?

И слийп бутона (горе дясно) направо е ОГРОМЕН в сравнение със стария.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доказва, че е несиметричен... и то много :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На всеки му се случва да сканира нещо и да забрави да го "хоризонтира", докато не му потрябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правиш ли разлика м/у позиция и симетрия? Не става въпрос за хоризонтиране, а затова, че хоум бутонът не е в центъра, както и говорителчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правиш ли разлика м/у позиция и симетрия? Не става въпрос за хоризонтиране, а затова, че хоум бутонът не е в центъра, както и говорителчето.

Точно това имах в предвид :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:bump: С това трябваше да започнеш! :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...