Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"iBluetooth" на iPod 2g?


kristiyan

Recommended Posts

Здравейте,

Изкам да попитам дали някой е пробвал програмата "iBluetooth" на iPod 2g,защото с софтуер 3.0 се отклучва Bluetoothа?

Извинявам се ако имам правописни грешки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би така си мислиш само ти!Защото бях с софтуер 3.0 на iPod Touch 2g и имах bluetooth даже успях да го сваржа с компютъра ми.Ако не ми вярваш влез в http://www.youtube.com или си сложи софтуер 3.0 и ще се увериш!

APPLE официално обявиха,че с софтуер 3.0 на iPod Touch 2g ще отклучат bluetooth!И на всичкото отгоре bluetoothа е 3.0 модификация.чипат е произведен от броадком и вклучва:

....

Само за iPod Touch 2g

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И защо е тогава това питане щом и сам си отговаряш, и то само минутка след коментара на vladistar. Не ви разбирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е пак би било интересно някой да каже дали работи на iPod Touch 2G Firmware 2+.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, би могъл да спести първия коментар. :biggrin: На фукня ми прилича.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора тук става въпрос за iBluetooth просто изкам да ръзбера дали работи като на iPhone!Не работи с Firmware 2+.Защото като си варнах 2.2 Bluetooth опцията от менюто изчезна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От менюто ОК, ама пробва ли да инсталираш програмката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Добре де в крайна сметка някой знае ли тази опция ,която е на FW 3.0 за bluetooth дали може да се използва.... :)

ами мисля, че трябва да се изчака да направят така, че iBluetooth да върви и на ос 3.0. иначе така чист, без допълнително приложение, едва ли може да се ползва по предназначение, смисъл пренос на данни от едно устройство на друго. май само за мултиплеър при някои игри става и до тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Хора пробвах да го кача на iPod-a който е с 3.0 обаЧе неще.Кога ще го направят да работи и на iPod-a.Нямам търпение да ползвам блутота на пода пълноценно. :)

-- Пон Окт 26, 2009 4:22 pm --

Някакво раздвижване няма ли, че вече ми омръзна да чакам :geek: ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

На секундата се озови в раздела с правилата, и не се мяркай в темите, задавайки идиотски въпроси, преди да изчетеш всяка тема там! :evil:

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...