Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

SBSettings


mariankata

Recommended Posts

Я помоли някой приятел да ти звънне. Виж имаш ли входящи понеже когато го имах този проблем с загряването и батерията, на мен неможеха да ми звънят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 301
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    23

  • tonygti

    20

  • The Shaman

    19

  • BANNN

    16

Един приятел и съфорумец ъпдейтнал с тази версия и сега не може да си спре EDGE. Спира го, но то пак си се пуска. Луда работа - ВНИМАВАЙТЕ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз. Къде го биеш, къде се пука. :tooth: Че го прочетох два пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

neol23, това че имаш индикатор E (EDGE) показва, не че ти е активен и използваш мобилен интернет, а че си в покритие на EDGE мрежа. Това нещо е писано няколко пъти, както и това че стандартния toggle в SBSettings за спиране на мобилния интернет не работи при FW > 2.x! За FW > 2.x се използва Data Toggle който задава грешно IP и по този начин спира мобилния интернет, това също е обсъждано в темата за спиране на мобилния интернет. Достатъчно ти разясних, стига толкова СПАМ!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ъпдейтнах през Cydia до версия 3.0.6 и като допълнение ми се ъпдейтна и Data Toggle. Тествах с Maps, Weather и други апликации позващи GPRS-а, нищо не преминава, единственото ново е (поне при мен), че изписва: "Could not activate cellular data network".

EDIT: сега "разцъквам" телефона и ми прави впечатление, че SBSettings върви много по-бързо. (Пример: като спрете някой процес преди се замисляше 2-3 секунди, сега му давам Delete и веднага се повишава свободната памет, също така при Free up memory се замисляше, сега веднага се скрива и повишава свободната памет мигновенно)

EDIT 2: преди малко направих ъпдейтите на телефона на приятелката ми (2G - FW 3.1.2) и забелязах, че ънинсталира Data Toggle и инсталира sbsettingstoggles (изглежда не съм се загледал какво се случва на моя, но бях на работа). НО, след това има възможност (и бутон Data) да се пренасочи към 127.0.0.1... тоест според мен Data Toggle е вече част от sbsettingstoggles.

Редактирано от SpLiT
Допълнения
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От къде да е намеря тази програма :) помогнете ми моля хич не мога да се оправя ;) не мога да спра тъпия интернет :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво да ти кажем ама не знам дали ще го подкараш на този фирмуеър 1.0. Я вземи си оправи профила според правилата и пречети темата, като започнеш от първото мнение да не се наказваме рано рано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох от началото...ама незнам кво разбрах, по нагоре има само една програма ама нещо не се оправям :) кво да направя само искам да спра интернета и друго не ме вълнува

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да прочетох

---------- Поста е добавен в 11:54 ---------- Предишният пост е бил в 11:50 ----------

прочетох темите и разбрах за каквго става дума г/д през Cydia и т.н., имам два телефона единия има програма и спира нета, но съм е инсталирала аз, да и той има Cydia, но другия няма и не мога да сваля от там и кво да правя, свалих едни програми от по - нагоре ама не искат да се инсатлират...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли Cydia, няма програмите от по-нагоре... както и всякакви кракнати приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде линк за .deb файл на версия 3.0.5, че тази новата откакто я сложих ми дърпа много здраво от батерията? И още един въпрос-каква версия на SBtoggles трябва да сложа за версия 3.0.5 и ако може също .deb файл за него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се научихте да ползвате търсачката, ей...Това мързелът е голяма работа...

И не ви и минава през ум да погледнете в темата, създадена за подобни случаи – Базови приложения...

Ето ти ПАК пълен архив с всички нужни файлове:

SBSettings 3.0.5.rar

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или аз не съм гледал като хората в "Базови приложения" или видях само версия 3.0.6 там. Както и да е. Благодаря!

P.S. Рядко задавам въпрос преди да ползвам търсачката, но явно така се е получило ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3.0.6 си беше поне днес до обед :) По тая логика и аз нещо не съм наред тогава ;)

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пробва ли вече някой новата версия на програмата 3.0.7-1?

От вчера имам съобщение за ъпгрейд в Cydia, но не се осмелявам да го изпълня:-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новото в 3.0.7-1 е че при скриване/показване на икони не е нужен respring, както и ако слагате/махате икони в дока на SBSettings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересното при мен е,че програмата ми е v3.0.6,а като влезна в Cydia ми показва,че е инсталирана v3.0.7.Избрах Reinstal,но все пак си остана v3.0.6.

http://img88.imageshack.us/i/img0003g.png/

http://img146.imageshack.us/i/img0002s.png/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

EPOS, така и трябва да си бъде. Автора е написал в полето с промените в новата версия, че нарочно не е променил версията, тъй като няма други нови промени и не иска да сменя dylib файла.

Като слагате нещо или го ъпдейтвате поне четете за какво става въпрос, как така насляпо слагате неща не ви знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...