Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Как да се върна от 3.0 към 2.2.1


amurcho

Въпрос

Сложих 3.0 с рестор не с ъпдейт и сега нито мога да го брейкна нито мога да го върна кам 2.2.1. След като се опитам да му дам рестор към която и да е по стара версия ми дава грешка 1604 и до там. Някой имал ли е подобен проблем, може ли някой да удари едно рамо моля? Става въпрос за 2G модела с бета 3.0 бета 5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Anthony

    9

  • CuMEoH

    5

  • Butthead

    5

  • JohnnieG

    5

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

нещо не се доразбрахме :Wink: Моята мисъл е да стоя на 2.2.1 защото тя е "най-новата" стабилна. Стане ли и 3.0 стабилна колкото 2.2.1 минавам на 3.0 Просто според мен е глупаво да се бърза. А колкото до 1.0.2... :eek: :eek:

П.П. А да за 3.0... Може ли нещо супер елемтарно като Ikeyex да не бачка... (трябва ше ми numpad клавиатура)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
нещо не се доразбрахме :Wink: Моята мисъл е да стоя на 2.2.1 защото тя е "най-новата" стабилна. Стане ли и 3.0 стабилна колкото 2.2.1 минавам на 3.0 Просто според мен е глупаво да се бърза. А колкото до 1.0.2... :eek: :eek:

П.П. А да за 3.0... Може ли нещо супер елемтарно като Ikeyex да не бачка... (трябва ше ми numpad клавиатура)

Абе 3.0 е стабилна... и върви поне толкова добре колкото 2.2.1

Имам вкъщи 2 айфона единия е с 3.0 другия с 2.2.1 и двата са първо поколение. е 3.0 върви по-бързо.

Поне моите впечатления са, че е много добре. А помним всички като излезе предишния "кръгъл" ъпдейт 2.0 - той беше изключително зле - нестабилен. 3.0 е доста добре като за следващ "кръгъл" релийз.

ПС: легенда - "кръгъл" - 2.0, 3.0 и тн :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много ще съм ти благодарен ако ни разясниш как точно 3.0 ще стане по-стабилна? Може би Епъл за пръв път в историята си ще пуснат Service pack за фърмуер? Или ще има пачове, подобряващи стабилността?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Невиждам защо трябва да обяснявам, при полижение че сами виждате, не само аз бягам от 3.0. При мен проблем беше ikeyex, office suit, cydia. Телефона освен за говорене го използвах и да си върша работата на него (едни големи дълги гадни електронни таблици с дълги разяснения на български...). Ikeyex изобщо не работи, офиса крашва като започне да работи с файлове над 6-7 мб. Cydia крашваше почти всеки път като сваля някоя тема или нещо подобно. Даже и iphonetic няма за 3.0. Не искам да споря с никой но в моя случай 2.2.1 > 3.0. Неискам да съм криво-разбран със сигурност и 3.0 си има много предимства пред 2.2.1 но за мен са безсмислени "гъдели" а важните програмки - неоправдани липси...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ам нормално е като са ни джейлнати телефоните да са по податливи, на забиване и така. Джейлбрейка се ровичка във системата, затова минимално качвам от Сидиа, имам точно 3 неща, Open SSH и scrobbler за 3.0 :rolleyes:

Четох в един форум, човек правил многобройни тестове - еднакви айфони с еднакви софтуерни версий, джейлбрейкната върви по-зле от чиста. Това също е фактор...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

2.2.1 е истина или поне з амоя iPOD 1G.Някак си 3.0 ми го прави по трудно да вьрви всичко,а и при някой игри се заблязва значителен лаг при игра,което при 2.2.1 няма такива грижи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лагват игрите които не са оптимизирани за 3.0. Ти поднови ли твоите? Аз свалих всички нови версии, и лагване никакво!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гледах разбирасе,но още няма,затова си се вьрнах кьм 2.2.1,закьде да ги чакам,но както споменах 2.2.1 ми вьрви осезаемо по добре от 3.0.Пример:

Отварям Notes-след това +(за да пиша),клаваитурата я отваря след 2-3 сек,при 2.2.1 я отваря веднага

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

както казах и пак ще повторя :biggrin:

Джейлбрейка оказва не малко влияние върху бързината на телефона - а ако ползваш много програми от Cydia става зле - особено тъпия Уинтърборд. 99 процента от Сидия програмите са безсмислени и ненужни, все повече се правят програми официални и са доста добри :)

Иначе - 3.0 е по-бърз - сравянвал съм много. Важното е да направиш Set as New - и да си направиш РЪЧЕН back up. Във форума е описано как. Така се прави. И ще видите - всичко си върви идеално. И пак повтарям сведете до минимум използването на Сидиа - примерно само за OPEN SSH, и още нещо което ви е нужно - в моя случай - scrobbler 3.0 за Last.fm. Мисля, че ще се съгласите с мен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
То да искаш да си 2.2.1. при наличето на 3.0 трябва да си психически нездрав :mrgreen:

Е защо не ако телефона се държи по--добре? Моят като му сложих 3.0 и батерията започна да ми пада на втория ден вместо предишните 4-5 дни при версията 2.2.1. Аз също не мога да се справя с новата версия и много съжалявам че я сложих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами връщай се на 2.2.1. тогава. Даже може и на 1.0.2. Или най-добре си купете Нокиа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е не iPhone вече не го сменям за нищо, но определено на 2.2.1 ми вървеше мнооого по-добре и батерията си държеше яко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Глупости, нещо си объркал. 3.0 е по-оптимизиран и трябва да е обратното, пробвай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми ще го мъча отново ще го стартирам в е-Тунес като нов ,пък да видим какво ще стане.Проблема е че и на новият 3G S, е по същият начин а и двата ги джейлнах с redsn0w 8.0.Вярно че им качих Уинтерборд и т.н. ама аз и на старият си го имах това и си вървеше на пушка и ми държеше до 5 дни ако е само на Stand By. А сега я изкарат 24 часа ,я не ( е с малко тормоз вярно ама все пак проблема с батерията си седи)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Постоянно ми дава грешка 1600...

Вкарах го няколко пъти в DFU режим и все това ми показва...

Искам да се върна на 2.2.1 защото имам проблем с wi-fi и не мога да се оправя, моля помогнете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

не, не си в дфу. в дфу не дава грешки като 1600, 1601 и т.н. включи си телефона към компеца, изключи го (от power бутона) изчакай 5-10 секунди и чак тогава задържаш home+sleep. Държиш ги 10-15 сек и пускаш sleep бутона но не и home-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де, според теб не е е DFU а защо компютъра ми пише следното:

dfupu.th.jpg

Найстина моля за помощ, тъй като вече 5-та безсънна нощ се мъча над това "downgrade"-ване и нищо не успявам да направя!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ама какво гледаш по драйвърите дали са ти инсталнати ок, гледай дали тела си вкарал в ДФЮ, каза ти се как...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами къде да гледам госпин (госпожа) МОД за да разбера дали телефона е правилно влязъл в DFU мод, ако не когато го засича компютъра! Не гледам никакви драйвери (просто показвам какво е засекъл windows-a на USB-то)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това, което си постнал е от device manager на уиндоуса и ти показва какви драйвъри в момента са успешно или не инсталнати на компа; на теб ти трябва вече да използваш този драйвър с устройството, за което е предназначен, а това няма как там да го видиш, а на самия телефон.

Всъщност, ако трябва да сме честни, вкарването в ДФЮ наистина е малко деликатно, и е май въпрос и на усет и практика, така, че за по–начинаещите наистина е проблем...

Я ми се обади на ЛС да се опитаме да решим проблема...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно от device manager се вижда в какъв режим е телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След цяла нощ борба и какви ли не опити за помощ, най-накрая успях да мина на 2.2.1 обаче искам да попитам защо "modem firmware" на телефона си стой 05.11.07 ?

Някой може ли да помогне ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защото, поне до този момент, никой не е успял да даунгрейдва модема на 3.x.

Ако можеше да се даунгерйдва модема, ънлокът става елементарен. :biggrin:

Даунгрейдваш до по-ниска версия и отключваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...