Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Безплатна регистрация в iTunes!


Aveliky

Recommended Posts

Чете ли темата въобще? Започни от първите постове и ще ти се изясни. Пак заповядай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чел съм я 20 пъти тая тема и никъде не пише платеното как става, ясно ми е, че няма АппСтор за България, но преди имаше мнения, в които се казваше как става регистрацията за Румъния. Какво толкова ти пречи да кажеш, в коя точка е отговорено на всичките ми въпроси, защото аз никъде не намирам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Регистрирай се в Руския стор.

Аз съм там с MasterCard

И по леко с тона !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Блокираха ми акаунта,защото обърках паролата 3 пъти сега нова рег. ли ми трябва ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще ти блокирам и тази във форума. Там има Forgot Pasword, цъкни и си сложи каквато искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

искам да попитам а как да влезна в този i tunes и след като влиза от менюто стигам до нацхин на плащане. и след това не знам какво да правя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още един такъв пост от теб, от който личи, че не четеш, и познаваш и буква от правилата, които си излъгал при регистрацията си, че си чел и се задължаваш да спазаваш, и ще имаш едно "Чао, рагаци"....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

Може ли след като съм се регистрирал за българския appstore да промена регистрацията за USA,за да не сменям account-а, както и да си изтрия ифото за VISA-та. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да си направиш нова регистрация по ръководството в първия пост. Можеш да ползваш и двете регистрации.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но иначе съществуващата не може да се промени нали? И само още един въпрос може ли да ползвам същия email или трябва и нов?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Всичко е ОК, но получавам следния мейл:

Dear ...........,

You've entered ........@abv.bg as the contact email address for your Apple ID. To complete the process, we just need to verify that this email address belongs to you. Simply click the link below and sign in using your Apple ID and password.

Wondering why you got this email?

It's sent when someone adds or changes a contact email address for an Apple ID account. If you didn't do this, don't worry. Your email address cannot be used as a contact address for an Apple ID without your verification.

For more information, see our frequently asked questions.

Предполагам, че трябва да пратят втори мейл с линк за потвърждение на регистрацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В abv не се вижда линка. Препрати email-а, на друга поща и ще видиш линка.

П.П. Попълни версията на устройството си и дали е ФО или ФЗ в профила ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Стигнах до края на регистрацията всичко е наред,но пристига съобщение за оторизация на който пише да потвърдя регистрацията на по-долния линк,но такъв няма.Пробвах да променя дани,парола пак същото.С други емел адреси в ъахоо и.тн. все същия проблем-без линк.Някой може ли да помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два поста над твоя:

В abv не се вижда линка. Препрати email-а, на друга поща и ще видиш линка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...или ползвай стария интерфейс на абв. "Заведи ме в новата поща" прави само проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Имам в gmail, yahooq abv и нямам грижи. Ако не виждаш линка за потвърждаване в abv, виж два поста по-горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте аз съм със най-новата версия на i-tunes , стигам с регистрацията до парола и там нещтата се омазват не ми приема паролата какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де, моята парола е само от цифри. Или това е задължително само при регистрацията...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...