Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с Забиване на 2G


melnik

Въпрос

Здравейте...

Имам следния проблем на iphone 2g, телефона си работи но когато тръгна да слайдвам за да го отключа забива след натискането на кое и да е приложение или сетингс или СМС или.... абе нема значение кое.

След това иска да го заключиш отново и при следващото отключване някой път тръгва някой път не. А някой път като тръгне (без да забива след като го отключа) си работи отново без никакви проблеми до момента в който го заключа и всичко продължава така.

На телефона правихме следните неща:

като го взех беше на 2.2 и после го ъпдейтнах до 2.2.1 и без да знам че е имало унлок за 2.2.1 го дадох в едно сервизче там го върнаха към 2.2

качихме му състъм фирм 2.2.1

качихме и фирм 2.2.1 и после ънлок и джайл

телефона е от скоро купен (преди 1-2 дни го взех) и тогава го имаше тоя проблем но сега се засили да го е.а

помоагайте моля ви....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Лесничко:

1.В айтюнс натисни Restore(нищо друго!!!)- ще се рестор-не & ъпдейтне до 2.2.1

2.Свали си quickpwn 2.2.5/2 от форума. Bootloader-ите също.

3.Виж това, и следвай указанията:

http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=95

Когато приключиш, в айтюнс дай set as new!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Братле много добре знам как се прави рестор... това ми е пределно ясно знам и къде да погледна относно тея неща... ти смяташ, че от 60 преглеждания на темата ти си открил топлата вода и ми предлагаш да направя рестор.Благодаря все пак но моля те чети какво сме му правили на телефона.... (НИЩО ЛИЧНО)

телефона е на едно приятелче и си го е отворил и е видял че некаква пластинка не е била както трябва той описва че се намирала на главната платка до рам паметта или до сим картата не разбрах добре....

ще ви помоля да не триете темата понеже може да се появи човек със същия проблем... БЛАГОДАРЯ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
без да знам че е имало унлок за 2.2.1 го дадох в едно сервизче там го върнаха към 2.2

Да прощаваш, четейки горния ти пост не разбрах че си толко напред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Малко :biggrin:

Тогава,щом проблема не е софтуерен защо питаш тук?Все пак казваш,че знаеш....Отнеси го в "сервизчето" да му наместят пластинката и не се пали така.Малко отзивчивост на отзовалите се (НИЩО ЛИЧНО) :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...