Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Counter Strike 1.5/1.6 + постижения


kristiyan

Recommended Posts

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Grievous

    24

  • The Shaman

    20

  • Grozdan_Karapetrunov

    6

  • mupo

    5

Топ автори в тази тема

Оказа се, че goce не само може да готви. Благодарение на него до ден-два ще разполагам с любимите ми ваучери за Counter Strike. Знам, че има тема за изказване на благодарности към помагащите потребители, но тази е пряко свързана с играта (всеки луд с номера си). С риск да не стане банално, отново ще кажа. Дай Боже повече хора като него. Голям проблем беше на някой, който му е по път да помогне. Сега ще кажете, еее за една игра ще изядете човек. Не е там проблема, не е. Важно е отношението на хората, без значение познат или не. И тук не става въпроса за някакво лицемерно четкане, а за искрена признателност към него. Нямам думи да изразя благодарността си към този Човек.

Тук е време за малко реклама.

Дали имам право да кажа къде работи или не, не знам, но все пак, посетете него и вкусните му гозби в Мария Луиза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

csitaly20048.png

Ако ви трябва човек за CS 1.6 пишете... А като гледам шотовете сички май ще се окажеме таланти ;)

Редактирано от outro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Здравейте:

Отново търся някой, който може да помогне със закупуване на ваучери. Досега поръчвах онлайн чрез epay, но близо месец нямат налични. Ако има желаещ и разбира се адреса му е близо, нека ми драсне лично да се разберем. Парите пращам предварително. Става въпрос за 5 бр. по 5 лева.

Ето и адреса:

Ваучери могат да бъдат закупени в централният офис на “Ай Ти Ди Нетуърк” АД (ITD Network), който се намира в гр. София на бул. "Шипченски проход" 63 (в двора на завод Електроника, партерния етаж направо след портала).

Имаше и още един адрес на ул. Антим I номер 2, но точно къде Гоце може да каже. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous, някой свърши ли ти работа или да се опитам днес да мина до завод Електроника и да ти взема каквото ти трябва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих се. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Имам един проблем и незнам как точно да го определя за това направо ще си кажа как стоят нещата и ако някой има идея и я сподели ще съм му благодарен.

- MacBook Pro, OS X 10.6.5, Parallels Desktop 6 - Windows XP SP3 - CStrike 1.6

Създавам LAN мрежа със Мак-а. Към нея се вързват няколко PC-та със Windows. Отварям Parallels Desktop, стартирвам си ХР-то и CStrike, създавам нова игра и никой не вижда че съм създал мрежа.

В същата LAN мрежа, някой от Windows PC-тата прави мрежа и единствено аз не я виждам за да се конектна. Другите играят без проблем.

Моля за някакви съвети. Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва ли ръчно да добавиш IP на сървъра?

Виж тези работи съм ги позабравил за сметка на това, как се държи гегата ;), но ако проявиш търпение до ден два ще проуча.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че проблема е в Networking-а на Parallels, но какви ли не разновидновсти пробвах. Shared Network, Bridget Network... Все удрям на камък :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли IPX/SPX протокола добавен в Local Area Connection-а на Windows-а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

После виж дали ще намериш играта направена от друг компютър в LAN-а

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление пак не намира създадена игра. Нито когато я създам аз

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да се организираме и да поцъкаме заедно.

Има ли съгласни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...