Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Синхронизиране с iTunes


ypetrov

Recommended Posts

Извинявам се предварително, ако въпроса ми е тъп.

Преинсталирах си иТюнето от 8.2 с 8.1.1.10. и ми се загубиха програмите и песните на компа.

Всичко обаче си е на телефона. Тела е 2G 2.2.1 отключен по правилата на форума.

Та, как да си сваля нещата от тела да ги има и на компа, щото когато с иТюнето щракна на телефона,

няма ни едно приложение, което да се показва на компа, а те са си на тела, но не се виждат.

И второ, имам втори тел с различно име. Когато го свържа с иТюнето как да му кача програмите от

първия телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Логни се с името и паролата в iTunes. Свържи телефона. Десен клавиш върху името на телефона и натискаш Transfer Purchases. iTunes ще свали всички приложения в либрари.

iTunes.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, стана перфектно. А как да прехвърля всички приложения на другия телефон, който е абсолютно същия, но го засича с друго име, щото е с друг номер ( сериен де). Може ли да се борави с два телефона от един комп, където има инсталиран един iTunes.

Още веднъж БЛАГОДАРЯ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свързваш другия телефон към iTunes, маркираш го за да ти излязат менютата и горе в дясно слагаш отметка на Sync Applications и после правиш синхронизация.

Picture%205.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!може ли и аз да попитам нещо във връзка със синхронизацията?

Качих си на друг компютър ай-тюнс-направих всичко по ръководството ,което сте дали за логване в програмата,но с различен от предишния компютър акаунт.Оторизирах компа по правилата ,но когато искам да прехвърля информацията от телефона в либрари по начина ,който е описан,ми искача прозорец че не може да качи апликациите,понеже няма оторизация.Има ли решение на този въпрос?

И ако може още един:Нормално си дръпнах Ай-фънбокс,но в момента в който включа телефона прозореца на Ай-фън се затваря и едно exe ми цъфва на монитора и така при всеки опит.Много ви благодаря предварително!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С един акаунд можеш да оторизираш до 5 компютъра. Влез си със стария акаунд на второто ПС и повтори процедуртата.

За втория въпрос не мога да ти помогна. Ifunbox май не работеше с iTunes 8.2. А ти май си с тази версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много.Версията ,която -naidenoff -ми изпрати на Ай-фън работи перфектно на единия компютър.Интересното е че и двата са с версия на Ай-тюнс:8.1.1,но най-важното е че на единия тръгна,благодаря още веднъж!Утре ще пробвам и със стария акаунт!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

извинявам се с моите глупави въпроси но от скаро имам iphona. Защо като го закача към айтунеса и се опитам да му качвам игри и ведеота и каквито и да е други нещица като му дам да се синхронизира и почва да ми трие всички приложения,игри и кара всичко наред от телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Логни се с името и паролата в iTunes. Свържи телефона. Десен клавиш върху името на телефона и натискаш Transfer Porchases. Itunes ще свали всички приложения в либрари.

iTunes.png

Това е ок,но когато синхронизирам приложенията на друг компютър се качват само тези,които са free.

ЗА другите(крахнантите приложения) как става?

И има ли вариант да допълнителните тонове,които съм сложил са ги синхронизирам с iTunes?

Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кракнатите трябва да сложиш ръчно на другия комп. Тюнса отчита само изтеглените от сторето. Тоновете по същия начин - копираш папката C:Documents and SettingsAdministratorMy DocumentsMy MusiciTunesiTunes MusicRingtones(ако си с XP) от единия компютър в другия, и готово.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Свързваш другия телефон към iTunes, маркираш го за да ти излязат менютата и горе в дясно слагаш отметка на Sync Applications и после правиш синхронизация.

Picture%205.png

Преинсталирах си компютъра и искам да си синхронизирам телефона със старите приложения ,но не се получава по този начин ако може малко помошщ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди да преинсталираш, деоторизира ли компа от iTunes, a след преинсталацията оторизира ли го отново?

Ако не си, явно въобще не ползваш търсачката и не четеш нищо във форума, вкл. и правилата, въпреки, че вече имаш 2 предупреждения точно за това...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

здравейте!

моля да ми помогнете със синхронизацията ако въобще може да се получи такава .

Компа ми въобще не отчита че съм вързал iphone и нямам DEVICES от лявата страна на iTunes .

Въпроса ми е дали е от кабела или има и друг проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Опитай със рестарт на телефона , ако не стане преинсталирай програмата .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво. Хубаво даваш акъл - поне прочете ли датата на последния пост?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

За да не пускам нова тема ще пиша в тази.

Реших да си синхронизирам iPhona с Лаптопа ми.До сега го използвах само с настолния ми компютър.Всичко стана както трябва до момента в който трябва да

преместя на лаптопа applications.Използвах Transfer Purchases и ми премести половината,защото няма място на C:\ (15GB съм го направил (windowsXP)).

Смених директорията на My Documents да е в D:\.Нещата се оправиха. Сега имам апликациите на лаптопа.От тук идва проблема.

Трябва да си направя Backup,за да мога да си синхронизирам после и да си качвам музика без да губя вече качената.Backup-a iTunes отново го прави в C:\,където както казах,няма място. Има ли начин да изместя този Backup да се прави в D:\ (както направих с My Documents) ???

П.С. Настолният ми компютър е в Петрич и нямам достъп до него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм чувал за промяна на мястото на правене на backup-a, но пък съм чувал за спиране на автоматичния backup при синхронизация.

http://bgiphone.com/topic/1023-%D0%B8%D0%B7%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-itunes-automatic-backup/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен мисля,че ми трябва този backup, защото трябва по някакъв начин музиката от iPhona да си я кача на компютъра, за да не ми изтрие тази,която вече я имам при качване на още музика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш телефона с фънбокс и навигираш до user/mobile/media/iTunes_Control/Music - копираш цялата папка някъде в компа(в нова папка, примерно iPhone music). Копираш на същото място и iTunes Library.itlp папката. В настройките на тюнса махаш отметката в едит/преференсес/последния таб вдясно - да не копира лайбрърито в MyMusic. Отваряш file/add folder и посочваш новата папка, свалена от телефона - ще се добави в тюнса и си готов за синк. Ако нещо ти се разминават имената на песните - намираш ръчно в телефона, файла Library.itdb и го копираш в Previous itunes libraries на компа/отваряш тюнса наново.

П.П. Не забравяй да оторизираш компа със същия акаунт като настолния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен мисля,че ми трябва този backup, защото трябва по някакъв начин музиката от iPhona да си я кача на компютъра, за да не ми изтрие тази,която вече я имам при качване на още музика.

Питаше дали може backup-a при синхронизация да се прави на друг дял от харда, защото нямаш място на системния, а сега за сваляне на музиката от iPhone-а взе да говориш. Вземи формулирай в главата си какво искаш да направиш след това потърси информация във форума, ако няма такава питай в нова тема ако не намериш подобно разискваща конкретните ти въпроси.

Ето ти теми за сваляне на музиката от iPhone-a на компютъра, без нуждата от ползване на backup-a правен от iTunes.

http://bgiphone.com/topic/5742-naaeyiaa-ia-ioceea-io-ipod-nano-ia-eiiithoudha/

http://bgiphone.com/topic/699-ioceeaoa-a-aeoiia/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mupo, Alxx ме разбра от 1ви път ти не... Може би в мен е проблема,но няма значение.Мисля,че достатъчно съм запознат с това какво искам.

Все пак открих решение на проблема.

Благодаря ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, предварително се извинявам, ако въпроса ми е глупав, но наистина с епостарах да прочета каквото трябва и пак не стана, това което искам, а именно: Когато си взех ай фона, изтеглих си айтюнс и си качих музика, след което ми се наложи да си кача нови песни с друго айтюнс на друг компютър- пак си изтеглих програмата. логнах се с паролата както пише по горе, дадох му TRANSFER PURCHASES , след което не ми се качи всичката музика отново в библиотеката, а някак си от долу под дивайса ми се показа едно падащо меню с музиката която имам на телефона, както и ми се качиха новоизтеглените приложения от телефона, но музиката я нямаше в БИБЛИОТЕКАТА, след което сложих нови песни там и когато исках да синхронизирам не ми даваше да стане докато не дам ИРЕЙС НА ВСИЧКО, понеже ми излезе едно съобщение в което общо взето пишеше че телефона може да се синхронизира само от един айтюнс и така отново нямам нищо на телефона. Пак се извинявам ако ви е досадно да отговаряте на такива въпроси, но яявно някъде бъркам, ако някой има идея да сподели...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писано е вече ама....

Синхронизаия - уеднаквяване...т.е. когато синхронизираш към даден компютър, съдържанието (контакти, приложения, музика и рингтонове) се уеднаквява с неговата iTunes галерия.

Сега от тези 2 компютъра си избираш с кой искаш да се синхронизира и го правиш, след което си активираш "Manual managment"

0-fOQ7b8qy-manually-manage-music-and-videos-s-.png

Това ще ти позволи да качваш песни без синхронизация, а просто чрез извлачване от галерията на iTunes, върху телефона.

п.п. прочети упътването в подписа :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...