Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да добавим българските празници в календара


BANNN

Recommended Posts

Е нали ти казвам, че съм останал с впечатление, че празниците не са направени само за 2009, а да се повтарят всяка година и така до безкрай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега разгледах за 2010 година и ми направи впечатление, че православния календар не го показва, а само българските национални празници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако беше малко се позамислил, щеше да се сетиш, че например Великден не е на една и съща дата всяка година... За разлика от Съединението на България например. Има и други религиозни празници, които си менят датите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но мисля, че се знае на коя дата например ще е Великден 2010, 2011 и т.н. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава с удоволствие ще изчакам да пуснеш твоя календар с датите на православните празници до 2020 :Wink: Но се надявам да не ме разочароваш и да ме караш да чакам напразно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да го направя поради факта, че не знам как се прави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как мога да махна празниците от календара? Пробвах от iTunes да махна отметките и да синхронизирам, но пак си останаха в Calendars... :smile:

edit: сега пробвах да синхронизирам само единия календар и другия изчезна от телефона, но в iTunes все още си стои като опция ако искам да го синхронизирам. От там може ли да се махне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрий ги от Outlook и няма да ги има в iTunes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам проблем да стане за iPod touch 2 GEN, не е нужен джейлбрейк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Искам да попитам как да направя така че дните от седмицата в календара да са подредени както трябва , а не както сега последния които трябва да е неделя е събота.И как да си направя календара на български .

Мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиди в Settings -> General -> International -> Regional Format и избери Bulgaria

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодая за бързия отговор, и така на български е много по удобно особено събота и неделя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От къде ги свалихте тези календари ? Защото аз поддържам и обновявам календари с официалните празници, църковен календар и именни дни от 2007 досега.

Препоръчвам ви моите защото смятам че са верни и смятам и за в бъдеще да ги обновявам.

За повече подробности вижте тук : http://progem.bg/kgeorge/?p=308

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Има един календар, на който всеки ден е отбелязан празник. Търся същото нещо :tooth: Ако ли няма, просто, ако може да ми намерите на много страни, така че всеки ден да е нещо, че дори и и по повечко на ден :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Весела Коледа ! Добавих празниците за 2010 към календарите които поддържам. Ползвайте ги със здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

брао пичове... сичко е мн яко :rolleyes: ... обаче знаете ли какво оплесках и не видях някой да го е правил че да има и решение на пробелема !!!.... та значи съм с офис 2003 и адднах 2пъти един и същт файл.. и познайте какво стана?!? ами сега ми изписва един и същ празник 2пъти ... не е голям проблема .. но просто искам да питам дали има начин да разбера каде се намира файла и някак си да го експортна че нали съм с офиц 2003 :question: :exclaim: :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не помня точно как е за 2003, но в най-общи линии трябва да е така: отвори Outlook в изглед календар. В лявата страна на прозореца има меню. Кликни с ляв бутон в-у Folders. Там трябва да се видят аднатите календари. Десен бутон в-у тези, които са ти в повече и Delete. Извинявам се ако не е така - не съм ползвал 2003 от много време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не, или поне на мен не ми е известно. Качвай през Outlook и после синхронизирай с iTunes :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да задам и аз един тъп въпрос. С outlook 2003 съм добавям за 2010 календара и ок има там но в иТунаса не ми ги показва? Ако знае някой защо моля да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да даваш отметка да синхронизира календарите в iTunes, като конкретизираш кой?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...