Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak за iOS от 4.1 до 6.1.2 (Custom FW) с помощта на Sn0wbreeze 2.9.14 (за Windows)


John Digweed

Recommended Posts

Здравейте,

Днес сложих CFW 6.1.3 на iPhone 3Gs с бейзбанд 06.15.00.Сложих ultrasn0w 1.2.8, но телефона не намира мрежа.Преди това телефона беше с официален 6.1.3 и дори неможеше да се активира.Идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 417
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    75

  • Grievous

    27

  • The Shaman

    15

  • Sladichuk®

    9

  • 5 седмици по-късно...

Здравейте! От днес съм горда собственичка на IPhone 4, макар и малко остарял технически аз много му се радвам. Преминавам към въпроса - Целта ми е да го "downgrade"-на към версия 4.2.1, за да му инсталирам Iphonetic. Телефона е заключен към Orange и това изобшо не ме бърка на този етап. Искам единствено да му сложа българско меню. Какво трябва да направя,? Първо трябва да премина на 4.2.1 и после да го jailbreak-на или? Много ще съм Ви благодарна ако някое се заеме със задачата да ми разясни начина по който трябва да процедирам и самия процес. Извинявам се предварително за некомпетентността си. Поздрави! пп. Изтеглих firmware 4.2.1, но самото име на файла е следното -''iPhone3,1_4.2.1_8C148_Restore''. Кара ме да си мисля че е за IPhone 3, a аз избрах 4.

Редактирано от Daniela_K
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правилно ли съм разбрала че мога да запазвам SHSH файлове само за последно излезлия firmware, а те са ми нужни за jailbreak-a? Aко е така, в такъв случай не мога да се върна към предишен такъв firmware (4.1.2). Следователно за БГ меню мога само да си мечтая. :mad: А всичко изглеждаше лесно поне в началото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, това е. Оттук, нататук - оплаквания до Епъл. Колкото повече - толкова повече... :) Никой не може да ни гарантира положителен резултат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нямам оплаквания, даже никакви. Да сме живи и здрави, останалото е екстри. :wink2:

Ако все пак съществуват някакви други опции за това което желая да направя, ще се радвам ако някой от вас ми ги сподели. Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има. Джейлбрейкваш телефона, вадиш някой от системните езици и превеждаш папките(или някой го прави за теб), връщаш ги редактирани и избираш от менюто езика, чийто папки си бърникала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за бързия отговор! Оценявам го наистина! Само не ми е ясно, къде точно трябва да ги търся системните езици. Има ли някъде тема в която да е разискван този въпрос. Предполагам не е толкова лесно - както с F2 и rename . :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никак не е и подозирам, че не е за теб. Предлагам да спрем засега дотук, потърси из форума - има тема iPhonetic.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Привет колеги,

Опитвам се да джейлна един Ipad 1 ios 5.1.1 със snowbreeze следвайки всички инструкций но постоянно получавам грешка 21 когато shift-restor-на с Itunes, поизчетох тук и там ама не успях да намеря решение - някой има ли идея как мога да се справя с този проблем ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мене проблемът е,че айпада трябва да е в ДФУ мо,за да подкараш тая къстъмка ! Не пречи да изключиш антивирусните,firewall-ове и скайпове за превенция на други често срещани грешки.Нека и някой друг се изкаже :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В ДФУ мод е Ипада ако не е ми дава други грешки но не и тази. Само антивирусна имам включена от изброените неща - ще я махна и ще опитам пак.

Мерси много за мнението ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох и аз в нета,и проблема е "..че телефонът не е в DFU,а рековъри мод".Също се пробвай да пуснеш iTunes с администраторски права ! :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следвах инструкциите от snowbreeze - за да вкарам Ипада в ДФУ мод , след което IREB се включи автоматично и ме уведоми че процедурата е минала успешно - след което ме препраща към Itunes за shift-restore но там дава тази грешка 21.

Ако не ползвам инструкциите от snowbreeze и вкарам телефона в DFU mod без IREB да е включен и се опитвам да ресторна ми дава друга грешка 6004 или нещо подобно беше.

След като и Redsn0w се издъни реших да пробвам и с последният вариант който имаш - Absinthe и най накрая успях да го джейлна и за сега всичко работи нормално , надявам се да нямам други грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Чува ли се нещо за поддръжка на ios7? На един приятел 4-ката е на 5.0.1 и вече адски се мъчи, от 2 г. не е ресторвана и е с джейл. Има ли начин?

Sent from my iBrain using iFingers.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има, но не се знае ще излезе ли от рикавъри после. Чадър с отметка и грешка -1 накрая, остава в рикавъри. Ако е с ултрасноу обаче, да не се опитва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...