Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ръчни настройки за MMS на OS 3.0


Severus

Recommended Posts

Аз и ammcfc със сигурност можем да потвърдим, че ММС работи перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз потвърждавам, че бачка MMS-а. Вивател.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, искам само да споделя, че нищо не разбирам от тази тема дори не знам за какво си говорите...

...или стилът Ви е много висок или аз съм супер тъп ... и малко съм чел

но някой ако може да обясни по-простичко за какво става съпрос и това има ли нещо общо с ммс-ите ще съм много благодарен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, искам само да споделя, че нищо не разбирам от тази тема дори не знам за какво си говорите...

...или стилът Ви е много висок или аз съм супер тъп ... и малко съм чел

но някой ако може да обясни по-простичко за какво става съпрос и това има ли нещо общо с ммс-ите ще съм много благодарен

Темата си е била за ММС-ите но после мина към "автоматичното" настройване на всички /по възможност/ настройки за данни включително тетеринг /споделяне на интернета на телефона към компютъра/ :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, искам само да споделя, че нищо не разбирам от тази тема дори не знам за какво си говорите...

...или стилът Ви е много висок или аз съм супер тъп ... и малко съм чел

но някой ако може да обясни по-простичко за какво става съпрос и това има ли нещо общо с ммс-ите ще съм много благодарен

Темата си е била за ММС-ите но после мина към "автоматичното" настройване на всички /по възможност/ настройки за данни включително тетеринг /споделяне на интернета на телефона към компютъра/ :)

МНОГО БЛАГОДАРЯ :redface:

а имате ли идея кога ще се появи джейлбрейк за 3.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поддържа ли Iphone 2G (Мтел сим) ММS ? Защото или нещо съм оплескал , или да спра да се мъча :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето с логото на Мтел

http://tranz.it/load.php?id=bjtZ97YOVSCS4Q4w318100

ПП. И сори но не ползвам ММС а мейли и не ми се занимава с ММС настройки :).

Благодаря за файла,

може ли да споделиш с какво го редактираш за да го адаптирам и за ММС ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля дайте съвет. iPhone 3G ъпдейтнат до 3.0 без проблеми. Никъде нямам меню "cellular data network" за да задам настройките за MMS. Абонат съм на Globul ако има значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Cydia се появи ActiveMMS2G ... около 700MB e , инсталирах , рестартирах и нищо ... Та някой да има идея какво точно е , и какво трябва да прави , в инфото му , не намерих нищо освен един скрийншот от apple. :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля дайте съвет. iPhone 3G ъпдейтнат до 3.0 без проблеми. Никъде нямам меню "cellular data network" за да задам настройките за MMS. Абонат съм на Globul ако има значение.

Сложи си файла carrier.plist от темата за call forwarding.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Cydia се появи ActiveMMS2G ... около 700MB e , инсталирах , рестартирах и нищо ... Та някой да има идея какво точно е , и какво трябва да прави , в инфото му , не намерих нищо освен един скрийншот от apple. :question:

При мен се появиха менютата за ММС .. проблема е само,че не помни АПН-а и името и паролата.Другите настройки се помнят ..

В другия форум един човек писа това:

Понеже много потребители се оплакват, че след като вкарат параметрите ръчно iphone не ги запомня (и аз се сблъсках с този проблем) ето тук : http://montana-news.com/mtel.mobileconfig съм сложил готов файл с настройките за ммс .... само го инсталирате(отивате на адреса през iphone - си) рестарт не е нужен . Преди да инсталирате файла само си въведете ръчно настройките за mmsc : http://mmsc и mms proxy : 10.150.0.33:8080

п.с с ActivateMMS2G и файла който съм дал всичко бачка без проблеми изпробвах го вече

За Вивател обаче как ще се оправим ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен с мтел и с тези настройки:

APN: mms-gprs.mtel.bg

user: mtel

pass: mtel

MMSC: http://mmsc

MMS Proxy: 10.150.0.33:8080

ММС Маx Message Size:

MMS UA Prof URL:

работи перфектно, без да съм включил 3G или EDGE.

някъде в по предните страници някой беше казал че за пращане на ММС

трябва да е включен 3G или EDGE.

Изпратих снимка към Нокиа

а колегата ми прати видео mp4, видеото дори е и на отделни кадри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

wolf, и как прати и получи MMS? През Wi-Fi ли? или и той е спрян? :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Nе ми вярваш ли.? никога не включвам 3g i Edge.

Как мога да ти докажа, че пращам и получавам ММС без 3g, edge или wifi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я виж ти кой бил с два акаунта.

Помахай за довиждане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2jc7gg5.jpg

Както се вижда от скрийна - изпращам безпроблемно, но при получаване на снимка показва само файл, който не се отваря в прозореца. Файлът е изпратен от Къпинка (Блекбери). Ако някой има идеи за разрешение на проблема, като стана от сън ще погледна. Благодаря в предварение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен с мтел и с тези настройки:

APN: mms-gprs.mtel.bg

user: mtel

pass: mtel

MMSC: http://mmsc

MMS Proxy: 10.150.0.33:8080

ММС Маx Message Size:

MMS UA Prof URL:

работи перфектно, без да съм включил 3G или EDGE.

някъде в по предните страници някой беше казал че за пращане на ММС

трябва да е включен 3G или EDGE.

Изпратих снимка към Нокиа

а колегата ми прати видео mp4, видеото дори е и на отделни кадри.

И аз забелязах, че дори когато EDGE ми е изключенпак успявам да изпратя MMS. Вероятно телефона сам си го включва за малко, колкото да изпрати. Не мисля, че това е толкова важно обаче, защото със или без вкл EDGE си се таксуват нормално :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно е точно така, само не ми е чсно след като съм го изключил от sbssetings и допълнително съм задал грешни настройки в cellular data: apn: xxx usename: xxx pasword: xxx, как така се включва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен с мтел и с тези настройки:

APN: mms-gprs.mtel.bg

user: mtel

pass: mtel

MMSC: http://mmsc

MMS Proxy: 10.150.0.33:8080

ММС Маx Message Size:

MMS UA Prof URL:

работи перфектно, без да съм включил 3G или EDGE.

някъде в по предните страници някой беше казал че за пращане на ММС

трябва да е включен 3G или EDGE.

Изпратих снимка към Нокиа

а колегата ми прати видео mp4, видеото дори е и на отделни кадри.

И аз забелязах, че дори когато EDGE ми е изключенпак успявам да изпратя MMS. Вероятно телефона сам си го включва за малко, колкото да изпрати. Не мисля, че това е толкова важно обаче, защото със или без вкл EDGE си се таксуват нормално :)

и аз потвърждавам че изпратих MMS..на Icco.Той на мен също.Тетеринга работи прфектно.Благодаря на всички във форума които направиха тази благинка достъпна за всички
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Интересува ме само с тези настройки мога ли да пратя и да получа ММS:

APN: mms-gprs.mtel.bg

user: mtel

pass: mtel

MMSC: http://mmsc

MMS Proxy: 10.150.0.33:8080

ММС Маx Message Size:

MMS UA Prof URL:

или трябва да направя и тетъринга защото нещо не ми е ясно как да го инсталирам директно на телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въвеждам настройките за Мтел ръчно, правя това с airplane mode-а, появява ми се опцията за прикачване на снимки, но като избера снимката и дам send пробва да го прати, но ми дава една удивителна отстрани. И като цъкна на нея ми изкарва "Your message was not sent. Tap "Try Again" to send this message."

Някаква идея как и защо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...