Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ръчни настройки за MMS на OS 3.0


Severus

Recommended Posts

Благодаря The Shaman, версията е Globul 5.0, това е на 3.1.3 на който не му работи MMS.

А на 4.0.1 е Globul 7.0 , но на нея работят MMS-ите.

Ако има от къде да дръпна някой по нов кариер, имам предвид да ми дадете линк или да ми го изпратите ще съм ви благодарен.

Лека вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Направил съм всичко, но не мога да пращам ММС-и.Под всичко имам предвид, че промених файла и ми се появи менюто в което въвеждам настройките за изпращане на ММС.Почва да се изпраща и накрая спира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да имам интернет.Точно че преди една седмица си смених тарифния план с такъв, който има 500 мегабаита.Като се опитвам да пращам винаги съм пуснал едге-то, даже и 3г пускам ама не става.Как мога да задам неопределена големина на ММС-а?Пробвах с 0 и с 99999999

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да напиша, че съм към Глобул.Номера ми е пренесен от Мтел, но едва ли има значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи това с файла за Глобул и ще са ти направени настройките за MMS, интернет, internet tethering и т.н.

http://bgiphone.com/topic/725-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%bc%d0%b0%d1%85%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b5-%d0%bd%d0%b0-call-forwarding/page__view__findpost__p__80799

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сменете долу по средата разширението на файла от двете опции на .ipcc

Не ми дава да сменя разширението на .ipcc

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А т.3 направи ли я? Не нали. Хайде сега изпълни всичко както си е написано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само си мислех, че съм направил т.3.Направих ъпдейта, но пак не мога да пращам ММС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестартира ли телефона? Грешка ли ти дава при изпращането? На кой пращаш? Сигурен ли си, че той има настройките за MMS и мобилен интернет? Най-лесния вариант да провериш дали можеш да пращаш и получаваш MMS-и е като пратиш MMS на себе си :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да рестартирах го.

Почва да изпраща и точно преди да се прати целия ММС спира и излиза червен удивителен до снимката.

Пращам на една нокия, която може да изпраща и да получава ММС.

Пращах и на себе си но се случва същото-появява се удивителен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...