Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Iphone 3gs След reset all settings


liomojo

Въпрос

Moмчета , мой приятел си купил 3гс, с фърм 3.1.3 отключен и инсталирана сидия, но за мой яд вземал, че натиснал reset all settings и от там телефона стига до ябълката и до там. Пробвах да го ресторна с umbrella , но с нито един фърм нестава все дава 3001 грешка и явно няма запазени сигнатури в сидия. Пробвах отчаяно да не би да стане с кастъм , но разбира се нестана. Ifunbox също не го вижда.

Та въпроса ми е , ако имате някоя идея да го оправя без да го ресторвам до 4.1 и да загубя ънлока?

Явно ще се ресторва до 4.1 поне да може да си го ползва като официален айпод.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Това го пробвах хиляди пъти, за съжаление е с новия бутром а и явно с тоя ресет е прецакан джейла, който най вероятно е правен със спирит, и защо не са си пуснали в сидия да запази сигнатурите незнам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Грешки с 3.х.х.х са поради липса на връзка телефон-хост за подпис. Причината може да е, като почнеш от портове юсб, кабел, букси и стигнеш до кофти нет, временно недостъпен сървър и пр.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами пробвах и под XP и на Vista ,като на XP-то ми е с едитнат файл и не ползвам umbrella там, но пак не става. А и пробвах моя, който има запазени сигнатури и той веднага тръгна да се ресторва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като му дам да се ресторне с 4.1 оригинално без амбрела си тръгва веднага, което ме навежда на мисълта, че не е от конектора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами сноубрийз си е дърво,както и да го погледнеш... Чакай pwnage tool и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще се чака няма как. Дано зелената отрова се излее скоро в гърлото на Джобс. Чудно ми е хамериканците как на се го осъдили за това , че ти налага с кой фърм да си, а на ти да си избереш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...