Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Видео Урок: Как да направим рингтон, използвайки iTunes


Adamov

Recommended Posts

Какво стана с видео урока вече не е достъпен.Като кликна на линка ме връща в началната страница на сайта...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте колеги от скоро имам айфон и научих много бързо как да си направя рингтонче за айфон 4/4С направих и клипче за по лесно разбиране http://vbox7.com/play:12e2c8ce0b :smile: дано съм помогнал :smile: ТОВА Е С НАЙ НОВИЯ АЙТЮНС :)

Редактирано от zigzagar91
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

направих всичко както трябва според видеоурока но не мога да си кача рингтона на iphona

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи бъркаш някъде или пропускаш нещо.

Дал ли си в iTunes отметка да синхронизира рингтоновете?

И необходимо ли е да питаш в две теми едно и също?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам следният въпрос нямам подраздел ''Ringtone'' в папката 'Library'' как мога да го добавя ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

preferences/general и слагаш каквото искаш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли значение дали е '' Ringtones '' или '' Tones '' , защото на мен ми излиза само '' Tones ''

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди беше Ringtones, сега е Tones, а дължината на мелодийката е от голямо значение. Понякога се прави по-малко от 30 сек. - имах подобен случай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив , изгледах го , но с преименуване не се получава.

Хайде, бе?! А, ти сигурен ли си, че виждаш цялото разширение m4a,преди да го преименуваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси МНОГО !! Направих всичко, благодаря ви на всички за помощта и съжалявам, ако съм издразнилА някой !! : ))) :smiley-face::laptop:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето едно малко ръководство за това как бързо и лесно да направим рингтон, използвайки само iTunes.

Видео Урок: Как да направим рингтон, използвайки iTunes

Ок направих рингтона!Обаче немога да го сложа да ми звъни телефона с него.Помагай

П.п благодаря предварително

Ето едно малко ръководство за това как бързо и лесно да направим рингтон, използвайки само iTunes.

Видео Урок: Как да направим рингтон, използвайки iTunes

Брат благодаря за обстойното упътване!Правя всичко както си описал,получава се излизат ми песните в Айтюнса,но как да ги ползвам за звънене?

Редактирано от Марио
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си направил всички,както трябва ще ти излязат в :

Settings --> Sounds --> Ringtone -->

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Синхронизирай ги с телефона бре, пиле шарено. Как ще ги ползваш, като не си ги качил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

И аз имам подобен въпрос. Уж всичко съм направила, като дам Music в телефона, има рингтона, но в Ringtone (Settings) няма нищо подобно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

100 пъти го правих това.. Аз съм с най-новата версия на iTunes и iPhone 4... Всичко изглежда, както трябва, маркирано е да се синхронизира автоматично като се свърже телефона с компютъра, откачах, свързвах, давам на Tones, маркирам ги, синхронизирам, давам на Music, синхронизирам... Няма ги в рингтоновете и това е..

След като изключих програмата, изкарах телефона от USB-то и го вкарах наново, както и наново стратирах програмата и след това дадох Apply и Sync.. Вече стана.. За да кача втори рингтон, трябваше да правя същата процедура.. Не знам защо става така :smile: Важното е, че намерих решение на проблема :smile: Благодаря :smile:

Редактирано от hipov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...