Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Добър заместник на Weather.app?


NoGood

Recommended Posts

Здравейте.Искам да попитам дали има друга програмка/и за времето,защото на мен ми прави впечетление,че тази на телефона не е особено точна за България :biggrin: .Случвало ми се е да показва хубаво време,а то да е лошо....Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тез пародии на програми за времето ...

Само NOAA и Weatherunderground, сиреч

за NOAA програмата е AeroWeather - безплатна в itunes,

за WeatherUnderground - в сафари i.wund.com

От Fizz знаят само да програмират,

нищо чудно ако някой им се изпикае да помислят че вали дъжд :biggrin:

и друго те даже не знаят от къде черпят информация за прогнозите :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам WeatherPro и съм много доволен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тез пародии на програми за времето ...

Всеки има право на избор, нали. Да беше предложил на момчето по-рано, а не да критикуваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излиза, че съм малко претенциозен,но искам да е семпла като обикновенната WeatherApp на телефона.Без много джаджи и тем подобни.Важното е да показва времето точно,само това.Та коя е най-семпла от посочените?Мерси на отзовалите се :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай AccuWeather.com, наистина е много лесна за настроиване и главният и екран е добре оформен, има си всичко, няма да съжаляваш хехе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да ги критикувам, ако им вярваш може да ти изиграят лоша шега, особено ако летиш

:D

За това само NOAA и Weatherunderground в краен случай.

Windguru също е добра, но апликацията не телефона не работи добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да ги критикувам, ако им вярваш може да ти изиграят лоша шега, особено ако летиш

:D

За това само NOAA и Weatherunderground в краен случай.

Windguru също е добра, но апликацията не телефона не работи добре.

Спри се колега. Grievous ти каза че всеки си има право на мнение, и е прав. Теб никой не те спира да си ползваш твоите програми, така че и ти не ни спирай да си избираме която искаме. Още малко и ще си помисля, че си на процент от собствениците на тези програми :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами пробвах всички,които ми предложихте.В края на краищата се спрях на AccuWeather.... Toni- мерси за съвета,както и на всички останали! :woo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Още един глас за AccuWeather.com. Най-добрата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

+1 глас за Weather Pro.

Има невероятна анимация за облаците - "sattelite"

Accuweather също е интересна заради "Risk" и "Alarms"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз добавям един глас за WeatherPro, дава доста точна прогноза по часове, конкретно за София. Недостатък е, че може да показва само един град и за да покаже друг град трябва да го избереш отделно. Има само 7 дневна прогноза и показва прогноза през 3 часа за всеки ден. Напоследък ползвам и MegaWeather, който има следните предимства: настройваш си повече градове който се избират само с слайд, има 15 дневна прогноза, има и 36 и 48 часова прогноза която се дава през 6 часа. Показва графики за прогнозите и за мен има много симпатичен интерфейз. Имам качен и FizzWeather, който също показва до 15 дневна прогноза, но интерфейса на MegaWeather на мен лично ми харесва повече. Полезното и на трите е, че можеш да проследиш прогнозата и оффлайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MegaWeather не работи офлайн.

Постоянно я ползвам и си иска нет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не превръщаме темата в поредната спам, но shaman, това което те радва едва ли е на дневен ред (анимирани облачета). Fizz Weather го прави това още преди да се е повил на бял свят Weather Pro, а след последният ъпдейт може да видиш прогнозата 15 дни напред (снимка по-доло). Разбира се тя е променлива за този период. Дотук със спама, чакам алтернативи, а не оборване както се получи още в началото.

xmpyq0.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MegaWeather не работи офлайн.

Постоянно я ползвам и си иска нет.

При мен работи. Изписва Update Failed, но си показва стойностите който са получени при последния update. Виж да не си с по-стара версия или нещо друго. Аз съм с 2.4, която е и актуална в AppStore в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това че показва последните запаметени стойности не означава че работи офлайн!

За да се ъпдейтнат въпросните, трябва интернет, което от своя страна означава че програмата не работи офлайн.

Ако греша моля някой да ме поправи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен програма която "не работи офлайн" е оригиналния Weather в iPhoneOS. Той при липса на каквато и да е връзка с интернет, не показва никакви стойности. Всички изброени програми показват стойности при липса на интернет, стойности който разбира се са последните свалани при наличие на интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как го разбра това? Оригиналната програма си показва последното валидно време когато е имало интернет. Единствено ако след като обновиш времето рестартираш телефона тогава не ти показва нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Кел файда" от тези последно запаметени стойности. Не се ли сещаш колко абсурдно могат да изглеждат те при смяна на местонахождението с такова без нет, не дай си боже и с голяма амплитудна разлика в температурата. Освен ако не киснеш постоянно в (едно и също) нас. място с нет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя грешка! Извинявам се наистина на OS 3.1.2 показва стойности при липса на интернет. Попринцип не я ползвам, но когато бях с OS 2.2.1 имаше този момент с не показване на стойности при липса на връзка с интернет. Явно след OS 3.0 е коригирано като проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...