Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Limera1n от GeoHot - Untethered Jailbreak на 4.0-4.1


XPresident

Recommended Posts

Още нещо да добавя за този инструмент и то е че за разлика от Blackra1n-а, този не активира телефона ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    8

  • John Digweed

    6

  • Grievous

    5

  • The Shaman

    5

bboyg, iPhone 2g може и да не активира, но лично съм активирaл iPhone 4 със този инструмент. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е точно 4-ка "накапах със зеления" и нито следа от активация :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здавейте.Както споменах по -горе за тая 4ка.Пробвах с itunes10 с itunes 9.2, на моя и на два други компютъра без успех.Някой да има някакви предложения?Иначе други 4ки си се джейлват на 9.2 засега без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здр , гледам че геохот е пуснал final release на limera1n , аз джеилбрейкнах моя iPhone4 с единия от първите релийзи, сега ако искам да го джейлбрейкнa с final ,процедурата същата ли е или трябва да ресторна тел първо?

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само повтори отгоре. Ако нямаш проблеми, по-добре не се опитвай да го "подобряваш". Справка: първи закон на Мърфи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

limera1n джейлва и новия аpple tv , който го интересува да знае!

п.с. аз си го джейлнах вече !!! :tease3:

А какво можеш да правиш след това? Направил съм тема за AppleTV, сподели подробности за новото AppleTV.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да допълня, че limera1n-a не работи през VMWARE с Windows XP (поне с това тествах). Иначе с native Windows7 и iTunes 10 проработи перфектно върху глобулски iPhone 4 с 4.1 купен преди 5 дена :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ти е да пускаш през VMware, след като си има версия за Mac OS X? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте .... Вчера ми донесоха 2 Iphona 3GS-ки,тъй като ги бях поръчал за подаръци... Единия е Neverlock IOS 4.1 който го Jailbreak-нах с limera1n и стана перфектно, а другия е с IOS 3.1.3 ФЗ, но в бързината продължих да Jailbreak-вам с limera1n и него,без въобще да се съобразя,че не става за тази IOS...и след като се рестартира сега стои само на ябълката и не може да зареди операционната с-ма... Може ли някой да ми помогне (много държах да остане с 3.1.3,защото е за човек,който не знае английски и исках да му сложа БГ Проекта) ...Предварително благодаря на отзовалите се....

Редактирано от gamerche
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здавеите, аз съм със Iphone 4 с iOS 4.1(8B117) с фирмено заключена SIM (към френски оператор SFR) с baseband 02.10.04.Искам да попитам ако използавaм limera1n дали ще го jailbreak-ne и ще мога да ползвам карти на други оператори (български)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Limera1n прави jailbreak, а не unlock => няма да можеш да го ползваш с друг оператор.

baseband 02.10.04 засега няма начин да се отключи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

направих го стана от първият път ,само че я няма иконата на LimeRa1n рестартирах и пак я няма някакви идеи имате ли сега как ще мога да си сложа Cydia

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам iPhone 3GS ФО (26-та седмица, мисля че това е старият bootrom). Преди няколко дни го ъпдейтнах с официален ъпдейт до 4.1. Пробвах няколко инструмента да го джейлна, но неуспешно. Limera1n ми дава съобщение за успешен джейл, но няма иконка на Limera1n, дори и след рестарт. Пробвах го и с iFunBox - казва ми, че телефона не е отключен. Пробвах Redsn0w 0.9.6b2, програмата зависва, а телефонът ми просто тръгва и дотам. Без джейл. Имам iTunes 10 инсталиран и Windows 7. Ще бъда много благодарен, ако ме насочите къде бъркам. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Активира ли го през iTunes преди да преминеш към джейл? Изтегли наново limera1n и опитай, възможно е да е непълен сваления файл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, активирах го преди да пробвам джейла. А файла го свалях няколко пъти, пробвах неведнъж. Първоначално бях с 3.0 и пробвах погрешно да джейлна с Redsn0w, като си бях свалил рестор за 4.1 и си мислех, че ще ми качи него и ще го джейлне. Доста сериозно се прецака, айфона беше само в Restore Mode, не успях да го изкарам от там. Мъчих и през iTunes да му сваля официален ъпдейт, също неуспешно. Стана само като задържах Shift+Restore бутона на iTunes и избрах рестора за 4.1. Така се инсталира и всичко тръгна нормално. Възможно е и нещо да съм омазал в цялата тази история. Неколкократни опити за джейл прецакват ли нещо? Трябва ли да се прави нов рестор преди да се опита повторно джейл?

Благодаря за съдействието!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само джейл, като гледаш какво ти изписва limera1n и го спазваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както чета - тюнСът е отказал да свали Сам 4.1, да?

Качи последна версия на .NET Framework, преинсталирай тюнса след това и ресни компа.

На лаймрейна му е нужна нова версия джава за да работи добре и включен iTunesHelperService.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямах .НЕТ фреймуърка. Сложих го и повторих процедурата, но отново лаймрейн ми казва, че е минал успешен джейл, но няма нищо накрая...Може би нов рестор на чисто?

И при самото джейлване, на айфона излизат ли някакви картинки или не? При мен няма нищо - от "exploiting" до "готово" става почти моментално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...