Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с Bluetoot и GPS


jumbo

Recommended Posts

имам 3Г телефон... омръзна ми да се боря с вграденият му ГПС (който въобще престана да работи вече колкото и часове да се опитвам да го активирам)

взех му външен НО блутута на телефона оказва да го види.... просто не може да намери никакво устройство....

някакви предпложения или програма за блутут че вградената нещо никаква я няма (дори с мака не могат да се видят)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

viewtopic.php?f=18&t=999

Относно блутуут-а, успех няма да имаш.Вградения се ползва само със слушалки. Ако свалиш iBluetooth от Cydia ще можеш да пращаш и приемаш файлове. Нищо повече.

viewtopic.php?f=18&t=445&start=0&hilit=ibluetooth

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ок.... макар да звучи адски идиостко това...

тогава защо в менюто на xGPS има 3-4 възможности за външен gps?!?!?!

лошото че от фирмата производител ме увериха в това че устройството действа и с ифонето.....

То добре че въпросното устройство го взех за да имам координати на снимката и просто избрах опция блутут уж за да се пребора с ифона :confused: :confused: :confused: :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тогава защо в менюто на xGPS има 3-4 възможности за външен gps?!?!?!

Има външен-с кабел.И е цифра пара. Пробва ли с iDA? Моя е 2G с кабелна антена и iDA.Върви доста добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил къде го ползваш този GPS? У вас ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не е да си изключил от Settings => General => Location Services?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

дам... прословутия антани... всемогъщия антъни.... снабдил се с модераторски права и по този повод се извисил до вечен пример за грубо и надменно отношение към простите според него потребители които не заслужават да имат айфон....

не скъпи ми антъни не го ползвам у нас.... макар външния джипиес да е толкова мощен че седейки на бюрото (на 1 метър от прозореца а съм на 1 вия етаж) ми успява да улови без проблем спътници и да се закачи към тях

ползвам джипиес още от времето като имах НТС и ей бога ми там се държеше в пъти по-добре от всичко айфонско до сега.... приятелите ми които имат НТС ми се смеят всеки път като ми се наложи да ползвам джипиес щото или нямам нет или спътниците не се виждат или.....

взех си айфон защото съм изцяло мак ориентиран и ме кефи фирмата... макар че в някои неща НТС бият айфона като стой та гледай, но има надежда и лека полека нещата стават по-добре....

така че не го ползвам у нас... ползвам го като карам колело или като съм в чужбина да се ориентирам къде съм... или просто като пътувам защото обичам да следя данните....

със сегашният външен джипиес си записвам тракове които после си гледам на компа или си синхронизирам снимките (принципно съм фотограф) но не искам да губя опциите за които съм налял една торба пари за 3Г телефон :-(.....

така че бихте помолил.... дръж се малко по-човешки

в крайна сметка не всеки е длъжен да е на ниво супер знаещ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

спокоен съм... но ми е тъпо че ми задават такъв въпрос.....

http://www.gisteq.com/PhotoTrackr/PhotoTrackrCD110.php

това е джаджата.... не че има значение вече щом само слушалки лови блутута :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джъмбо, не съм искал да те обидя с въпроса си, извинявай ако си се почувствал така. С поста си след това наистина доказваш, че си прост, а и освен това задник. Да, сдобил съм се с модераторски права, защото си плащам за това. Съжалявам, ако това те кара да се чувстваш жалък, но ти наистина си такъв. Не ми пука дали имаш Айфон, Майбах или вибратор (за последното само подозирам). Със здраве да си ги ползваш. Просто когато искаш да получиш помощ, би трябвало да се държиш по-прилично. Зададох ти най-нормален въпрос, тъй като 99% от потребителите, които имат проблем с GPS на телефона си, се опитват да го ползват на закрито. Не знаех, че ти си един технологичен гений и подобен въпрос ще засегне твоето достойнство, за което те моля да ми простиш. И като за финал ще ти кажа, че заяждането с мен няма как да ти донесе добруване тук, тъй че по-добре си го спести.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

интересно ако нарека някой потребител с половината от обидите които каза дали нямаше да ме баннат на момента????

не веднъж съм задал въпроси и съм получавал нормални отговори... но не и ваша чест и съм го забелязал не само в мои питания...

надявам се сега ще си легнеш удовлетворен че си навряли днес някой в ***** з и не си хвърлил напразно парите си

но както и да е... ще се постарая да не Ви обръщам внимание от тук нататък

установих че във форума има достатъчно светсни дето да ти отговорят или да те насочат

благодаря на тях

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак не разбрах с какво те засегна моя въпрос. Би ли ми разяснил? А и ако още веднъж видя подобно отношение от теб към който и да било потребител или модератор в този форум, просто няма да може да четеш и отговорите на свестните хора. Надявам се, че съм ясен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ок... може да съм реагирал погрешно....

но честно казано въобще не ми идва на акъла кой може да се опитва да използва джипиес на закрито.....

затова въпроса ми се стори ужасно подигравателен....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах и по-горе, 99% от хората с "проблеми" с GPS. И когато търсиш помощ, спазвай това - viewtopic.php?f=9&t=118

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такива потребители като теб .....(сори, не обърнах внимание на ника ти и не го запомних) има, и то доста. Бедна ти е фантазията модераторите които плащат за да са такива в този форум, колко като твоите мнения трият на ден. Радвам се, че ти си компетентен и едва днес разбра, че iPhone не поддържа различна връзка с bluetooth, освен bluetooth слушалка. И не на последно място както има правила за потребителите така има и правила за модераторите(за съжаление от етика), Тони не виждам по какъвто и да е начин да те е обидил, но явно е. Нека да приключа спора, аз не взимам пари от теб(и никога не бих - пари да ми дават) те наказвам с последно посещение във форума, и от тука на там няма да се ползваш от услугите му. Причината се надявам да си я разбрал :question:

Това ще настигне всеки който се опита да обиди модератор(се пак ми плащат). Винаги съм се чудил защо вместо да обиждате управата, не се замислите за какво са те тук:

- За да Ви обиждат?

- За да Ви помагат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.... приятелите ми които имат НТС ми се смеят всеки път като ми се наложи да ползвам джипиес щото или нямам нет или спътниците не се виждат или.....

Старнно при мен е точно обратното, познатите ми с HTC обикновено имат проблем и ползваме моя..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие бъзикате ли се с това, че се плаща да си модератор? Или е истина? Само питам от любопитство :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 бона на месец. Не може да е безплатна тази огромна чест.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 бона на месец. Не може да е безплатна тази огромна чест.

:) Сега ми е ясно. Просто не усетих съвсем тона на разговора ви с тоя тип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как ще го усетиш, все пак това не е пряк разговор, а комуникация чрез текст.

Доста тънка работа, добре че са емотиконите да усещаме емоциите на човека от отсрещната страна :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...