Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Greenpois0n Jailbreak за iOS 4.1 - 4.2.1


John Digweed

Recommended Posts

И при мен на Ipada всичко мина нормално,но като отворя loadera ми изписва loading sources и като зареди седи на празен екран няма нищо.

Дали има някакво решение.Иначе си имам интернет незнам защо така се получава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека отговоря на няколко "много важни" въпроса, че се скъсахте от бисери в тази тема.

На скрийншотовете от първата страница също пише 2009-2010?

Защото са от предишната версия - GreenPois0n RC4

С gp_win32_rc4.zip ще мога ли да jailbreak - на iphone 4

Да ще можеш, стига да е с iOS 4.1

Ето скрийншот:

http://i53.tinypic.com/oh24ap.png

До сега, никога не ми се е инсталирала тази версия. :blink:

Направи си ъпдейтите и ще стане последната налична версия. Как да ти се инсталира преди тази версия като е нова и не е била добавена в инструментите за jailbreak.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Миро, аз съм направил Jailbreak с Greenpois0n RC4, както винаги до сега... :unsure:

Mисълта ми беше, че Dev-Team може да са обновили "Loader" с нова Cydia и затова да не е работил до сега.

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лоадера не е работил поради тази причина:

Loader will work when greenpois0n.com will be back online. Until then, you can use tethered redsn0w to install Cydia.

Джейлбрейка се разработва от Chronic Dev Team ,а не от Dev-Team за който си мислиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерена е грешка след greenpoison rc5 в геймцентъра, както и при мен се случи. "sandbox 1p42" и не могат да се играят игрите в мулти. Да не е това някаква нова защита на Apple? Всеки им задава въпроси на pog2g и posixninja как да си го фикснат, па те мълчат.

едит: само при няколко човека се е получило. Решението е нов рестор :D.

Редактирано от bokoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този джейлбрек рц4 за уиндоус го пробвах поне 20пъти не все едно и също,правя компинацията от бутони,натискам бутона джейлбрек и ми излиза ябълката и после кабела с иконата на айтунс,като го рестна се оправя,но е без джейл.някаква помощ моля...!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каменчо...ти чете ли изобщо за какво иде реч?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

UPDATE 1: GreenPois0n RC5_2 now available. It fixed bugs, including: GreenPois0n Initialized error.

UPDATE 2: If you are already have a tethered iOS 4.2.1 jailbreak using Redsn0w 0.9.6 on your device, just run GreenPois0n over it to untether iOS 4.2.1 jailbreak.

Сигурно ли е това, че при вече джейлнат телефона няма да се налага рестор, а направо с GreenPois0n го правим от tethered в untethered?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, вярно е. И в темата е писано няколко пъти.

“@MuscleNerd: Yes, tethered 4.2.1 redsn0w JBers can just run #greeenpois0n over it for untether (restore only if you have problem)”
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно... аз го Untethered-нах още както излезе с бъговете върху Redsnow-а и нямам никакви проблеми... нито Gamecenter пави проблеми нито нищо :) Сега вече ме е страх да Restore-вам като гледам как се оплакват всички :):):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, всичко мина идеално, но не мога да се свържа чрез ssh. Дава ми следната грешка - ssh_exchange_identification: Connection closed by remote host.

Деинсталирах OpenSSH и го инсталирах отново и същата грешка. known_hosts на копютьра сьм ги изтрил.

Има ли някой идея, какво може да е?

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, всичко мина идеално, но не мога да се свържа чрез ssh. Дава ми следната грешка - ssh_exchange_identification: Connection closed by remote host.

Деинсталирах OpenSSH и го инсталирах отново и същата грешка. known_hosts на копютьра сьм ги изтрил.

Има ли някой идея, какво може да е?

Поздрави

Намерих решение. Изтрих файловете:

/ System / Library / LaunchDaemons / com.ikey.bbot.plist

/ Bin / poc-bbot

през mobileterminal и после реинсталирах OpenSSH

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблеми със зареждането на отровата под Mac OS X 10.5.5 дава някаква грешка и не се отваря, на някой да му се е случвало?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го ъпдейтна до последната, че не съм и поглеждал и дано да е от това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Safari 3.1.2 сега свалям последната версия на туньо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ръководство как се пуска GreenPois0n на MacOS 10.5 Leopard: http://www.cmdshft.ipwn.me/blog/?p=700

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цяла вечер го чаках и най- после ме зарадва. Тръгна от първия път без рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След джейла не ми работи YouTube, друго не съм забелязал още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, изчетох темата, но ми остана един въпрос:

Моята 4-ка е М-Телска, FW 4.2b3 (8C134), BB 03.10.01. Бейзбандът очевидно ми е последният, тка че няма какво да се притеснявам дали ще се качи. Та сега се чудя, дали преди да пробвам джейла да ъпдейтна направо през Тюнса или трябва да си изтегля 4.2.1 от тук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...