Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да оптимизирам камерата на SciPhone?


SDSP

Recommended Posts

Първо: Дано да съм отцелил правилния раздел за темата , ако ли не моля да ме извините но за първи път пиша в този форум !

Та вапроса ми е : Днес си взех една реплика на Apple iPhone (вярно още не съм го разучил мн мн ) но все пак да питам при положение че се води че камерата е 2 мега пиксела а са ефективни само 1.3 мега пиксела как и дали вообще може да се ползват целите 2 мега пиксела защото сега прави некви ужасни снимки ? :)

До преди тва бях с Нокиа 6300 и правеше 100 пъти по добри снимки и с по голяма резолюция.... :Wink:

Благодаря предварително на отзовалите се !

И още веднъж моля да ме извините ако съм допуснал някаква грешка :redface:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е че си сбъркал тел-а. Не вярвам някой да може да ти отговори на този въпрос...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е че си сбъркал тел-а. Не вярвам някой да може да ти отговори на този въпрос...

Добре да приемем че съм збъркал телефона предложи ми пак нещо такова но по добро на достъпна цена ?

И все пак вапросат ми остава "?"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разрови се из форума,има 2G -та на 300-400лв.Място за сравнение няма. Относно въпроса ти-кой мислиш че разбира от китайски OS? Ако камерата е 1.3,две няма как да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влезнал си във форум за iPhone.

Mоже да ти се предложи решение на даден проблем свързан само с iPhone / iPod Touch / Mac (продукти на Apple).

Репликите на iPhone / iPod Touch / Mac (продукти на други фирми) се обсъждат най-вече в раздел Вицове и Смешки! (говоря сериозно).

Тук хората са се събрали да обсъждат основно iPhone / iPod Touch / Mac (продукти на Apple).

Отговор на твоят въпрос (свързан с репликата на iPhone) едва ли ще получиш тук.

Предлагам ти да потърсиш някаква информация в Google.

Успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...