Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock/Jailbreak на iPhone2G/3G чрез Custom FW3.0


mupo

Recommended Posts

Благодаря все пак но наистина не става вече 2 часа го мача но не влиза в режима,вазможно ли е това да е заради това,че съм с заключен 3G и го ъпдейтнах с оригиналния 3.0 FW ,дайте други идеи как да влезна в този режим

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • KurtiMakarov

    22

  • Severus

    10

  • Anthony

    8

  • NBT

    8

Топ автори в тази тема

а ако сложа на заключен 3G който в момента е с 2.2.1 и Турбосим този къстъм и следвам стъпките ще оплескам ли пейзажа? :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не значи. В ДФУ екранът е черен. Държиш натиснати Home + Sleep точно 10 сек и пускаш Sleep, като продължаваш да държиш Home за още 10 сек.

Мхъмм... това не е ли Silent DFU?! :)

а ако сложа на заключен 3G който в момента е с 2.2.1 и Турбосим този къстъм и следвам стъпките ще оплескам ли пейзажа? :confused:

Ако къстъма не ъпдейтва baseband-а - може да не оплескащ нещата...

Благодаря все пак но наистина не става вече 2 часа го мача но не влиза в режима,вазможно ли е това да е заради това,че съм с заключен 3G и го ъпдейтнах с оригиналния 3.0 FW ,дайте други идеи как да влезна в този режим

Ако това си направил... вземи някой къстъм който активира телефона и изчакай да излезе Ultrasnow...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам вече какво да направя какво ли не направих не влиза и не влиза в DFU режим

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се отказах вече, слагам си оригиналния FW един приятел е с мак и ако забавят отклчването ще ходя у тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам вече какво да направя какво ли не направих не влиза и не влиза в DFU режим

Каква операционна система ползваш?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мхъмм... аз съм с Мак... незнам какъв може да е проблема при това положение...

Изчакай PwnTool-а за Winboz по-добре...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря все пак и аз това реших вече или да търся някой от Пловдив с Mac

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Станааа... стана стана станаааа...

Хора не мога да опиша радостта си, бях преди със ъпдейтнат 3.0 и се мъчих с джейлбрейка... от 23 вечерта до сега 6 сутринта... но станааа

Ето това е радост... 3.0 Джейлбрейкнат...

Благодарение на ръководството на Антони.... Братле имаш няколко бири от мен а... и Джак :) ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам телефон който е 2G FW 2.2.1. От първия пост разбрах , че няма да имам проблем да мина на 3.0 и телефона да си работи нормално. Въпроса ми е дали има значение това ,че съм с Windows XP , защото останах с впечетление , че става само за потребителите с MAC. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали точно затова ThUnDeR ни предостави тези Custom Firmware за да можем и ние потребителите с Windows да се възползваме, за което и му благодарим. Давай смело.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз това си помислих , ама за 10 часа 10 страници с мнения и се обърках, а телефона е на жената и ако объркам нещо нали знаеш какво ше ми чуят ушите :):):) . Мерси за бързия отговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно и аз ресторнах и се чудя кой е пача, AppSync for OS 3.0 или стария miPatch Firmware 2.2.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно никой не чете шапката на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iphone 2g съм сложих firmware-то на 22ра страница там ли която беше ... всичко мина ресторна се, но сега имам 1 лилав дисплей и ми казва да го вържа към ITUNES - рековъри мод ли как се води.. как да го оправя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се отказах вече, слагам си оригиналния FW един приятел е с мак и ако забавят отклчването ще ходя у тях.

Вместо да се отказваш, просто трябваше да прочетеш какво съм написал и да направиш ВСИЧКО буквално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Patch Mobileinstallation 3.0 се появи в Cydia, действате по традиционния начин. Добавяте си соурса Hackers Dot NL, инсталирате и рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи, аз съм 2Г - разбира се НЕотключено. Направих необходимото за да мина към в.3.0 както в описано по-горе и досега никога не бях поставал в.3.0 на телефона си. Но ми даде грешка "1600" (мразя като става така) сега ще махна Itunes8.2 и ще си бягам към в.2.2.1. Искам да знам и вашето мнение да се пробвам ли след това пак да качвам в.3.0 - все пак мога да си позволя да отметна малко време за телефона си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно работи! 2G 2.2.1 отключен с quickpwn - за 15 мин. вече съм 3.0 - отключен, има Cydia и Icy.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всичкки, които имат проблем с грешка 16хх. Това е, защото сте били с оригинален 3.0 и се опитвате да сложите къстъм. Решението е следното:

- Махате Itunes 8.2 и слагате 8.1.1.

- Вкаравате телефона в ДФУ и правите рестор на 2.2.1.

- Накрая ще ви даде грешка 1013 и телефона ще влезе в рековъри мод (кабел на екрана). Да не ви дреме на шпека. Пускате QuickPwn и той ще ви каже да задържите power+home за 15 сек. за да се рестартира телефона. Направете го и ще си зареди. Може да го активирате през Itunes.

- Махате Itunes 8.1.1. и слагате 8.2.

- Вкаравате телефона в ДФУ (може и с quickpwn вече)

- В Itunes натискате шифт + рестор и посочвате пътя до къстъм фърмуера на Тъндър.

- Чакате да свърши и бягате за бира, а за мен Джак Даниелс :)

Това решение съм го пробвал на 3G фабрично отключен. Какво ще стане на друг телефон, нямам идея.

При 2Г фабрично заключен стана Благодаря ти много :):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...