Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock/Jailbreak на iPhone2G/3G чрез Custom FW3.0


mupo

Recommended Posts

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • KurtiMakarov

    22

  • Severus

    10

  • Anthony

    8

  • NBT

    8

Топ автори в тази тема

Абсолютно работи! 2G 2.2.1 отключен с quickpwn - за 15 мин. вече съм 3.0 - отключен, има Cydia и Icy.

как качи 3.0 и на мен дава грешка "1600" или няква подобна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, KuriMakarov, на предишната страница си казал, че работи. Кое е вярното в крайна сметка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, KuriMakarov, на предишната страница си казал, че работи. Кое е вярното в крайна сметка?

Успях да върна 2.2.1 от 3.0 сайелявам че не сам се оточнил.Извинете ме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май се справих НЕ мога да повярвам!!! Не знам какво точно направих дано да съм си сложил оригиналната версия, ама радостта ми е голяма!

на кратко:

1. Пожелавам и моля никой да не експериментира като мен!!!

2. Бях със версия 2.2.1 от няколко месеца. Видях че може да се мина към 3.0 и последвах стъпките от страница 1-ва.

3. Забих с грешка 1600 и на никъде, черен екран (DFU mode)! Стартирах друг компютър на който имам по стара версия ITunes, за да не махам тази на моят компютър.

4. Нищо не ставаше, започнах да се изнервям много, слагах и правих опити да се върна към 2.2.1 и то без успешни, всякакви грешки от около 1000 до към 16хх.

5. Върнах се на моят компютър с ITunes 8.2, спрях ITunes, пуснах ITunes и стартирах QuickPwn225-2.exe за да стане поне нещо, какво и да е! Защото бях ни напред ни назад. QuickPwn225-2.exe каза да му подам файла iPhone1,1_3.0_7A341_Custom_Restore.ipsw и след малко време около 1-2 мин. изпища че нещо не е както трябва... (и с право бих казал) веднага след този надпис телефона изгря и всичко си тръгна както трябва.

Сега ресторвам... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе пич, ти четеш ли изобщо раздела?! Има друг метод вече. Виж шапката на темата, разгледай раздела.

Почвам вече да трия спама по всички теми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се отказах вече, слагам си оригиналния FW един приятел е с мак и ако забавят отклчването ще ходя у тях.

Вместо да се отказваш, просто трябваше да прочетеш какво съм написал и да направиш ВСИЧКО буквално.

По-буквално няма на къде Антъни, дори със хронометър натисках бутоните но нямаше никакъв ефект и след 30-40 опита се отказах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Paste работи и на Cydia. Не ми се пишеше сорсето на xSellize и направо го копнах от форума, редактирах само user-pass и си дойде на място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ето ви един къстъм за 2G, отключен и от мен с 590МБ системен дял и , Cydia, Icy и 5 Icon Dock

http://4storing.com/63asz6/5846f5d28eae ... 6f749.html

моя в момента е с него и баца

правен е с АМД Хакинтош!

отключен, джейлброкън

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Първо изкам да благодаря на всички които са ми помагали в трудни за мен моменти :) !Сега изкам да ви представя един Custom Firmware с който малко си поиграх и ресторнах телефона чрез него.Той моментално ви jailbreak ва телефона като има инсталирани Cydia и Icy.В момента съм с него на старото си Iphone 3G(OS3) и нямам никакви проблеми.Ultrasn0w работи над него без проблеми.Това е за хората на които не им се занимава да Jaibreak ват телефоните си чрез друг Software,а изкат направо всичко да им е тип топ.Ето и линк за изтегляне :):):smile:http://4storing.com/ox2sz1/95e574e52d79 ... be4ae.html .Надявам се да съм помогнал на всички ви!Ако има въпроси ми пишете!

ЗА НЕАКТИВИРАНИТЕ Iphone:Този Firmware ви активира и Jailbreak нa телефона!

Firmware е за Iphone 3G!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...