Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock/Jailbreak на iPhone2G FW 3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win)


mupo

Recommended Posts

Е, ама Zviara прави яката агитация на Icy :lol: Да не са ти спонсори? :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 222
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    20

  • mupo

    18

  • zviara

    18

  • crasio

    16

Топ автори в тази тема

Почвам рестор сега и няма да слагам Icy да видя какво ще стане, че вече взе да ми писва от цялата работа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Icy работеше още на първите бети, докато Cydia не. Нормално е да е по-изпипано в момента, но...За мен RipDev са пълни лайнари, адски комерсиални и несериозни, докато Jay Freeman (Saurik) е направил толкова много за Iphone обществото, без да иска 1 стотинка. Освен това много хора си мислят, че Icy е много бърза, просто защото тя не си ъпдейтва сорсовете автоматично при стартирането. Ако обаче им пуснете ръчен ъпдейт, Icy го прави може би 5-6 пъти по-бавно от Cydia. Аз вече съм се заклел, че няма да си купя абсолютно нищо от руснаци. Последният к*р изядох с quicksms. Дадох 12 евро за него, сега е 2 долара и са се покрили като мишки. Не отговарят на мейл, нито във форума си. Никой не знае дали ще има поддръжка за 3.0. Най-вероятно, не. Просто ще си направят нова фирмичка и ще пуснат уж "нов" продукт. Тарикатлък на дребно. Да го духат и тва е. Край!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки да си избере на какво да работи, мен ме кефи Айси, alxx. Видимо е по-бърза, а това, че преди малко е ъпдейтната и Сидията и ви се струва по-бърза, може само да ни радва нас, потребителите, защото Фрийман е усетил жегата в топките си. И така, да не разводняваме темата, че една страница е 8 мнения и отива на нова страница, странен форум :ugeek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е 8 а 10. И що да е странен?

Нарочно съм го направил така за да зарежда по бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щото стават по много страници така. Направи ги 12-15 някъде да видим как ще зарежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде от мен да мине, 15 са вече :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Да питам и аз : с 2G, 16GB, 2.2.1 постигнато по правилата на форума. Има ли смисъл да качвам до 3.0 и с какво ще се подобри работата на 2Gто ми. Каква ще е ползата от това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчетя някои има ли (може ли да направи) къстам рестое на 3.0 за 2G с малак дял 1Gb.

Много ще сам благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи си джайл с червения сняг и си свали Boss Tool от Cydia за да промениш малия дял

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи си джайл с червения сняг и си свали Boss Tool от Cydia за да промениш малия дял

Извинявам се за невежеството си но никога не сам работил с Boss Tool,ще може ли някои да помогне малко.А преди няколко дена в форума ми казаха,че трябва да сам с MAC и името на програмата (в момента не се сещам) и само тогава може да барам дяловетв.За това описках от някои с тези възможности.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с iPhone 2G FW 2.2 - някой може ли да ми каже трябва ли първо да сложа 2.2.1 или може направо 3.0

тенкс!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с iPhone 2G FW 2.2 - някой може ли да ми каже трябва ли първо да сложа 2.2.1 или може направо 3.0

тенкс!

Не.Mоже направо да минеш директно кам 3.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с iPhone 2G FW 2.2 - някой може ли да ми каже трябва ли първо да сложа 2.2.1 или може направо 3.0

тенкс!

Не може направо да минеш кам 3.0

Насам се изразил правилно сажелявам

Можеш да минеш направо кам 3.0 А "НЕ" беше за минаването кам 2.2.1

Просто не сам сложил точка .Сажелявам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що си направих магийката на 2G обаче му пуснах restore from back up и вече 1 час стои и не мърда, някой може ли да даде съвет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що си направих магийката на 2G обаче му пуснах restore from back up и вече 1 час стои и не мърда, някой може ли да даде съвет?

Казаха,че небива да се прави бакъп от старата версия.Само ръчен на контактите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mи маи не аз сам го правил много пати.Ама виж на слаидера дето го отключваш като го мраднисх трябва да прекъсне всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнах и аз без проблеми :biggrin:

Но защо като дам наляво и ми излиза някакъв search ? Много ме дразни това , може ли да се махне ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...