Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock/Jailbreak на iPhone2G FW 3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win)


mupo

Recommended Posts

  • Отговори 222
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    20

  • mupo

    18

  • zviara

    18

  • crasio

    16

Топ автори в тази тема

Няма как да го махнете, това си е част от операционната система и е полезна функция. Ще свикните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен след ъпдейт на itunes до 8.2 ми изчезна вариянта за Shift+Restore. Излиза ми "Restore and update" и ми дърпа заводски firmware през itunes. Ще пробвам с него, пък дано стане :)

Ся па unknown error 13 :) Сменям компа..

Edit: На 2 висти не стана номера с redsn0w, стана на ХР.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4-5 тела отключих с вистата, не е от нея. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен след ъпдейт на itunes до 8.2 ми изчезна вариянта за Shift+Restore. Излиза ми "Restore and update" и ми дърпа заводски firmware през itunes. Ще пробвам с него, пък дано стане :biggrin:

Ся па unknown error 13 :lol: Сменям компа..

Edit: На 2 висти не стана номера с redsn0w, стана на ХР.

Какъв ти е проблема със заводския фърм? Нали си с 2Г? Аз го ресторвам точно по този начин,и никога,ама НИКОГА не съм имал проблеми с wi-fi(най-често срещани при 2.2.1), или с каквото и да е друго. Ресторваш,jail&unlock с redsnow, като посочиш пътя за файла:

C:Documents and SettingsAdministratorApplication DataApple ComputeriTunesiPhone Software Updates/ iPhone1,1_3.0_7A341_Restore.ipsw(ако си с WinXP).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко мина перфектно :mrgreen:

благодаря на mupo !

засега ми липсват OfflineMaps и някои др. дреболийки с които бях свиканал, но .... чакаме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм.... каза DONE и се ресетна... да видим :-)

Рестарира се и нищо не се е променило... със стария firmware съм. Странно...

EDIT: Нищо не става. Пробвах няколко пъти с един и същ резултат. Всичко е ОК, докато остане 15мин на Uploading Ramdisk екрана. После redsn0w дава DONE, iPhone се рестартира и нищо ново :-)

Да уточня - аз съм още с 1.0.2 и не съм ъпдейтвал нагоре никога. Сега реших, че може да пробвам с 3.0, но не иска да завърши операцията по някакви причини. Опитвам се да Virginize-на baseband-а, засега без успех. Това е което ми идва на ум.

Някой ако има идеи ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано на: Вто Юни 30, 2009 11:41 pm

Да уточня - аз съм още с 1.0.2 и не съм ъпдейтвал нагоре никога.

:eek: :eek: :eek: Искам автограф от теб. Моля те!

п.п. Качи си телфона до 2.0.2, след което unlock, jailbreak и активиране. След което рестор до 3.0 и следваш стъпките за redsn0w. Нали на предполседната стъпка гасиш телефона и тогава даваш Next?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано на: Вто Юни 30, 2009 11:41 pm

Да уточня - аз съм още с 1.0.2 и не съм ъпдейтвал нагоре никога.

:eek: :eek: :eek: Искам автограф от теб. Моля те!

п.п. Качи си телфона до 2.0.2, след което unlock, jailbreak и активиране. След което рестор до 3.0 и следваш стъпките за redsn0w. Нали на предполседната стъпка гасиш телефона и тогава даваш Next?

Мен направо ме уби като го четох.Не е ли по добре направо да направи един рестор с Custom Firmware? :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз. Най на края се реших да мина на FW 3.0 и благодарение на Thunder всичко мина без преблем. :Wink::);):bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички наоколо :-)

След няколко restore-а: с custom 2.2.1, с iTunes 3.0 и после redsn0w 3.0 всичко вече е ОК :-)

Автографи раздавам на воля след 19ч. :Wink:

П.П. Да не забравя да кажа, че имах и проблем с USB-тата на кутията отпред и restore-а fail-ваше заради тях.

П.П.П. Колкото до това защо бях с 1.0.2 има една хубава поговорка: "Ако си работи, не го поправяй". Но все пак ми писна да няма никаква поддръжка и засега не съжалявам за ъпгрейда.

Отново благодаря на всички :drinkingcheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не се получава ,тегля приложенията но "The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported" не изчезва от iTunes-a .Не мога да дам restore . :offtopic:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като чак сега се прибрах от Кипър и седнах да правя ъпдейт до 3.0. Първо да кажа, че бях със 2.2.1 Firmware. Телефонът ми е 2G. Но съм със Windows 7 RC1 и докато правех ъпдейт RedSn0w ме изхвърли и iPhone-a заби на Downloading Jailbreak Data. След това го изключих и вече пуснах ultrasn0w със администраторски права и с отметката за Windows XP SP2. Но стигам дотам, че когато процеса на компютъра свърши и ми изпише Done, iPhone започва да зарежда и пише Downloading Jailbreak Data и след това си стой така. Какво да направя? Вече се чудя. Пробвах да върна по-стара версия, но iTunes нещо не иска да ми покаже телефона и не мога.

Edit: оправих се, инсталирах наново iTunes, защото явно се беше скапал. Сега всичко е наред :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

момчета моля помагайте. Iphone 2G FW 1.1.4 опитах да Update-na на 3.0 original with redsn0w. Така както се сещате стана голяма боза. Сичко си върви само дето не засича сигнал за мрежа / м-тел , глобул , вивател / . свалих 3.0 custom и нощо не стана. Сега кво следва да направя ??? Телефона ми е забил на началния екран в момент / ябълката/ и ни мърда ни шава .... PLS помогнете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сега го restore-нах от Itunes-на и маи го заключих щото ми пише "does not support that kind of SIM card" сега кво да правя ? хептен я сбозясах. Сега коя версия ми е телефона ? а бе воабще ако може някой да помогне да каже кво да правя / подробно / много ще съм му мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти да четеш не можеш ли? На първата страница е описано като за КРЕТЕН.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за мнението ... много ми помогна. Явно не съм чел, или съм чел но не съм разбрал. или съм чел ,но съм кретен и за това не съм разбрал - избери си едното от 3те не мисля че това е от особена важност. Бих бил благодарен ако ми някой все пак реши да помогне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма кой да ти помогне. Миро е положил къртовски труд да направи ръководство с картинки, така че и кучето ми да се справи. Това, че те мързи да направиш всичко описано, не значи, че някой е длъжен лично да се занимава. След малко ще изтрия излишния спам. Хубаво е да се научи човек да се справя сам с проблемите. В случая имаш и отлично помагало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

братко стига си обиждал , каквото е написал миро съм го направил ама нещо не стана ! изчел съм цялата тема и не знам какво да правя. В момента телефона ми е ресторнат от бутона рестор в Itunes. не знам до каква версия е понеже ми е заключен и Itune-са не ми дава да го отворя понеже не разпознава сим картата. Бих се радвал ако си преглътнеш българщината , и ако не помагаш / понеже маи форумите за тва се правят / , то поне не пречи и не поствай ... как ги нарече - "спамове"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...