Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на iTouch 1G/2G FW 3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win)


Recommended Posts

Стана най-накрая, не мога да си обесня защо това помогна, но като го джейлбрейкнах под safe mode стана най накрая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

опитах се да jailbreak-на ipoda на брат ми , след като направя всички стъпки, и натисна DONE, на екрана на айпода пище downloading jailberak data..и си седи така.. и когато ми писне го ресвам и трябва да му правя рекавъри..пробвах вече два пъти. преди това нямах проблеми при jailbreak на iPhone ми .. някой ако има идея..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли си на ново RedSn0w от друго място.Или опитаи с redsn0w 0.7.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора нещо redsn0w не ми признава фирмлеара като му дам брауз и му давам моя ФМ не ми го "одобрява" :cry: :cry: :cry: Какво да правя ПЛС помощ :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако iTouch-a ти е с 3.0.1 в redsn0w избери 3.0 и то оригиналния 3.0, а не custom.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако iTouch-a ти е с 3.0.1 в redsn0w избери 3.0 и то оригиналния 3.0, а не custom.

Не значи аз съм си с тоя фирм дет е от линка дет ти си го дал за 2 ген. незнам защто го прави това :redface:

EDIT:А от каде да намера оригиналният ФЛ (сори НОВАК СЪМ за което много съжелявам)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Много съм тъп, то 3.0.1 за iTouch няма.

Може би не се е изтеглил целия FW, затова не ти го разпознава redsn0w.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата утре ще пробвам и двата варянта още веднъш БЛАГОДАРЯ :lol: (между другото пиша от айпода и за първи път ми се слуЧва да ми работи крилизатора :cool: )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора пак нищо не стана :cry: .Значи пускам редсн0л (и двете съм ги качил ) и пак и пак нестава ве4е се отчаях моля дайте помощ.Ако трябва ще го далнгрейдна от 3.0 към 2.2.1 и да направа джайбрейк за 2.2.1.Друг варянт не виждам

П.П:Според вас да не би да не е защото не съм инсталирал .NET Framework 2.0

П.П 2:Значи пробвах и на друг компютър тръгна до там където е 3-тата стъпка за натискането на НЕКСТ тръгва да зарежда нещо за 1-2 секунди и спира.КАКВО ДА ПРАВЯ :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало се научи да пишеш на български. Кирил и Методий не са предвидили 4 и 6 да са букви от азбуката. Използвай пунктуация (провери какво означава думата в тълковен речник). Качи последната версия на .NET и пробвай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕ става какво да правя отчаях се!Ако на някoгo му се занимава с мен да драсне едно ЛС или на скайп:eminem4eto779,НО САМО ако ви се занимава не искам да ангажирам никого.Обаче няма да откажа малко помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

go6i, като свалиш FW 3.0 за iTouch 2G колко е размера на файла?

Трябва да е 257.79 MB

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи ли .NET Framework 2.0 или по-нов? Опита ли с друг USB порт?

Какво точно стана като опита на другия компютър? 3-та стъпка мина ли я на другия компютър?

Колкото повече информация даваш толкова по-голяма вероятно има да ти помогнем, а не просто "не става"!

Това се отнася за всички, не само за теб

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре давам пълно инфо:значи качвам фреймнетУЪрка обаче нещо по средата се крашфа.Първият компютър ми е с ЕКСПИ а другият е с ВИСТА 64-битова пробвах и на двата компа фраймнетУЪрк ама нещо и на двата се крашва някаде по средата.На доста УСБ порта пробвах ама маки.Не може да не съм качил целият ФУ защото аз съм го качил на тьча.Кажете ако искате още инфо или тва е достатачно?

ЕДИТ:Значи на ЕКСПИТО изобщо не одобрява фирма,а пък на ВИСТАТА го одобрява ама там кадето трябва да натисна НЕКСТ натискам го зарежда нещо за 1-2 сек. и се крашВа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си оправи компютрите и се увери че имат .NET Framework (не случайно пише, че трябва да го имаш) и тогава прави това ръководство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не му е това проблемът щом е пробвал на Виста. Тя си идва с вграден .NET 3.5 и няма никаква нужда да го инсталира отново. От кошмарната му неграмотност аз така и нищо не разбрах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами немога повече.Писна ми мога да предложа на някой срещу заплащане до 10 таван 15 лв. само за Cофия.Още по-добре ако е близко до кв.Гео Милев или до Лозенец.

П.П:Надявам се този път нямам правописни грешки. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш. Освен това след препинателен знак (точка, запетая и т.н.) се слага задължително интервал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе Човек кажи ми можеш ли да ми помогнеш или не.Между другото нароЧно направих грешките за да вида дали ще ме критикуваш. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според правилата неграмотните мнения се трият, а ако потребителят продължава да ги нарушава и той се трие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...