Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на iTouch 1G/2G FW 3.0 чрез RedSn0w 0.8 (Win)


Recommended Posts

alexbigojin ти си със iPhone или iTouch?

Редактирано от john_digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех iTouch 2G (ще го подаря на племенника)

Няма нищо на 2-ра страница...

IMG_0001.pngIMG_0002.png

Edit: след 3-тия рестор взе че се оправи и се джейлна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Моля за малко помощ.айпода ми се бъгна нещо.как да го ресторна при условие че не се разпознава сега от айтунса и стои постоянно включен с светеща ябълка по средата и това е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В DFU режим. Ако ме попиташ какво е това, ще те банна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Опитах се и като дадох още на първата стъпка Restore в iTunes и ми отказа.Сега не реагира на iTunes и не я разпознава.Дори я преинсталирах и пак не става.Как да си го оправя и да го върна както си беше преди?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В DFU режим. Ако ме попиташ какво е това, ще те банна.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитах,не се получава.Успя да го засече,давам му Restore както ми иска,но после не става и екрана започва да ми свети в бяло

Редактирано от chichkaz
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боже мили...

Като видя такъв пост и ми настръхва косата..:yipes:

Бе, ти нищичко ли не си чел, и за първи път ли чуваш, че точно в DFU при начало на чисто черен екран, след започване на процеса в хода му свети в бяло за известно време....

Я марш в темите да се научиш какво е DFU, като започнеш от тези за начинаещи в правилата, и стигнеш напр. до темата за snowbreeze, в чийто първи пост ще намериш много ясно и добро описание на влизането в двата вида рикъвъри!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Кой знае колко тъп може и да е моя въпрос, но все пак;

С iPod Touch 2G съм, джейлбрейкнат на 3.0 .

?-са ми е следния: за да го ъпгрейдна на 3.1.2 трябва ли да си сваля "3.1.2 (2G) - iPod2,1_3.1.2_7D11_Restore.ipsw" и наново да го джейлбрейк-на през iTunes или мога просто през Cydia-та да направя ъпгрейд-а като на обикновена програмка?

Редактирано от Mojo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оххх, изяснете си най-после какво е фърмуеър, какво ъпдейт и какво рестор. Съответно разберете най - после какво е това чудо сидиа и за какво служи!

Да, този ти трябва, само че не прави ъпдейт, а, рестор, за да заличиш остатъците от предишния джейл. После блекрейн и си модерен.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да пълниш темата с излияния за благодрности, ползвай бутона "Благодаря"!

И вместо да се налага пак публично да се самобичуваш за "глупостта" си, научи се да четеш, начиная от темите за начинаещи в раздела с правилата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте, чакам на точка 7 вече половин час и устройството ми не се Reboot-ва това възможно ли е толкова много да чакам с Windows 7 съм ако има някакво значение или има някакъв проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак не слушаш какво ти се казва... Виж заглавието на темата за какво "устройство" става дума, виж си FW на твоя телефон, и за кой FW иде реч тук, и се сети какво си сгафил, и какво да търсиш! Научи се да не се мяташ ма първата тема, която ти се стори подходяща, а да търсиш и четеш, като вникваш в това което четеш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Мерси отново на Миро за хубавото обяснение.

Направих всичко, както е описано в темата и стана.

Ипода е 1G, и сложих тоя фирм 3.0 който е даден на първа страница.

Обаче в iTunes, ми показва, че мога да го упдайтна до 3.1.3.

Ако го направя какво ще стане ? И може ли да се сложи 3.1.3 без да се правят пак тези неща всичките и без рестор.

мерси !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3.1.3 може да сложиш и с ъпдейт, но най-добре си направи рестор до 3.1.3 и след това пусни YouTube.app да се активира, после отвори Safari и отвори сайта www.jailbreakme.com и направи jailbreak като плъзнеш стрелката сякаш отключваш iPod-a ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Хора помогнете... Искам да си ресторна Ipoda, но нещо не се получава, дори и в DFU режима. Отварям iTunes, натискам Shift+Restore, слагам си фърмуеара и ми изписва Extracting нещо си и изведнъж излиза грешка- "The Ipod could not be restored. An unknown error occurred (3194)." Какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как да ти помогнем като не знаем нито с какъв iPod си, нито с кой фирмуеър се опитваш да го ресторнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ipoda ми е 2G 32GB Model:PB533LL Firmware 3.1.2 (7D11) искам да му сложа пак същия поне за сега, а след някой ден мисля да сложа 4.2.1. Току що се опитах да си запазя SHSH данните чрез TinyUmbrella, но незнам защо ми показа че само 4.1 и 4.2.1 са запазени, а останалите по стари не искат да се запазят? Но проблема ми е този от по горе, като се надявам че ако успея да му направя рестор със стария ми 3.1.2 тогава пак ще опитам с TinyUmbrella за да си запазя точно тези по старите SHSH...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее....

Как ще ти запази такива, дето от повече от половин година не се подписвят....

И какво пак където намериш плясна.... Колко пъти да ти казвам?

Пусни в търсачката грешка 3194.

Чакам да видиш, да зачистя, кажи като прочетеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох темата за грешка 3194 и не можах да намеря решение за проблема си. Най-странното е, че там всеки пише за даунгрейд, а аз искам просто да си ресторна айподчето със същия фърм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

имам проблем с Cydia-та след като го джейлбрейкнах всичко си беше наре но Cydia не ми зарежда пише ми Лоадинг Дата в продължение на няколко часа и не зарежда някой знае ли какъв е проблемът ?? Същото като на снимката

http://www.ifans.com/forums/imgcache3/bfd3565e5351575afcfb66cac259a1ad.png?orig_url=http://media.tumblr.com/tumblr_kz4rcblKDV1qzdpc0.png

Редактирано от mond0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търпение и пак търпение...или рестор&джейл наново, и пак търпение. На старите фърмуери е така.

П.П. Докато лоудва, не давай да ти "заспи" екрана, иначе нищо не правиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, зор ли беше да цитираш последното мнение? Тия правила за какво са?

сега ми пише Лоадинг Дата 2 минути след това ми се изключва Cydia-та трябва да се рестор нали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...