Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Премахване на Call Forwarding


olo

Recommended Posts

С iphone 3G FW3 съм, махнах съобщението при набиране, но как да махна онова когато мен ме набират? Файлът carrier.plist в /System/Library/Carrier Bundles/Unknown.bundle е много малък и само йероглифи в него. А папка 28401 нямам изобщо > на Мтел съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами време е да я изтеглиш, и да я сложиш. За да не четеш йероглифи - декодирането на страницата трябва да е в UTF-8 формат. Ако отваряш/редактираш чрез iFile - там се вижда както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

За Глобул една Папка ще може ли?

Четох,четох и не видях-само за Мтел и Вивател има

Мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и за какво ти е на Глобул ?

малко по напред в темата:

Папките на операторите ни са следните:

28401 - М-Тел

28403 - Вивател

28405 - Глобул (има си я, по разбираеми причини)

Трябва да се направят файловете

carrier.plist
Info.plist
ResourceRules.plist

за М-Тел и Вивател по образ и подобие на тези които са за Глобул, като разбира се се промени информацията и данните за определения оператор. Та идеята ми е, някой по-вещ и по-малко мързелив от мен да се заеме. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми за да ми се появи мястото за APN в настройките за да го "лъжа" за GPRS-а.

С карта на Глобул не се появява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Файловете дадени от alxx на първа страница работят и на 3.1.3 -пробвано на ментел, лого и callforwarding, предполагам и този за vivatel ще работи, но нямам карта в момента за проба

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
За Ментел съм го постнал на предишната страница. Линка още работи. Иначе ще се занимая и с Вива, само да намеря време.

Edit: Току-що го качих.

Vivatel лого и настройки с премахнат call forwarding active

Свали

Разархивирате, и получената папка копирате с която изберете програма(iFunBox,WinScp,DiscAid) в SystemLibraryCarrier Bundles. Рестартирате.

Може ли нов линк?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Vivatel лого и настройки с премахнат call forwarding active:

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мисля,че изчетох форума,но не намирам начин как да премахна досадното Call forwarding active на 3GS ФО закупен от Глобул и ползван с карта на Мтел без джейлбрейк.Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейл, слагаш си http://bgiphone.com/iPhonetic.php и ще изчезне.

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,но за момента не желая да джейлбрейквам.Търся някаква алтернатива.Платено приложение или фикс от апстора също ме устройва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв филм - свободата да пипаш в целия телефон, се постига само с...джейлбрейк(разбиване на затвора). Що ли се казва така :think:?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

А някой да се е справил с тоя номер на iOS 4... Мен снощи доста борба ми костваше, но не можах да се справя... Някой успял?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на М-Тел и имам Call Farwarding, както и Incomming Call Farwarding. Под iOS 4 има доста промени по файловете сравнение с миналите Firmware's.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой успя ли да намери решение за 4.0? Явно вече Мтел не е в Unknown bundle, защото не става с редакцията на файла там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам апарат с 4.0 :) Ако пипна тия дни - ще пиша.

П.П. В голд мастър-а няма бандъл "28401", няма и "Mtel_bg". :think:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега мъча некви неща да го оправя, мисля че има един душмански начин, ама още не ми се ще да го пробвам, alxx можеш ли да подадеш папката за виваком, че я затрих нейде, да пробвам една схема ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наборе :)), пич си от всекъде !!!

П.П. Не става нищо ей, то плистове правих, то папки сменях и не успях, iPhonetic го излъгах и пак нищо, само български език подкарва и това е........, ама как се мъчи по душманския начин като му сложих iPhonetica ,все едно на нокиа 1208 симбиан съм се опитал да сложе ей :rolling:

picturewl.png

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз засега си реших проблема с iBlackList 4.0. По-стари версии не сработват с фирмуер 4.0.

25s39k7.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous, ако сложа iBlacklist 4.0 и премахна Call Forwarding и после премахна iBlacklist пак ли ще се появи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествай, не виждам какво ще загубиш. Най-много да си спечелиш приятели/ки. Не си спомням, но мисля беше към 5-6 лева преди 2 години тази програма. От тогава е неотлъчна от телефона ми, но това е друга тема. Действай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...