Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем със синхронизация на Contacts


Pe6o666

Recommended Posts

Преминах успешно на 3.0 и всичко работи без грешка :mrgreen:

Проблема е в това,че всичките ми контакти са в Outlook а iTunes-а не иска да ги качи в телефона :cry:

Помооооощ!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си под Win, понякога излиза "разрешително" прозорче, за позволение да се бърка в базата на Аутлук. Да не би да не го виждаш и да не си му дал ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Win XP съм

Не се появява нищо такова

П.П. Справих се!Благодаря на отзовалите се!Може да триете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сменях няколко пъти "Sync contacts with:Yahoo!Adress Book;Windows Adress Book;Google Contacts;Outlook"

На тунето явно му писна накрая и реши да ги прехвърли в телефона :mrgreen:

Остана чекнато "Windows Adress Book"

П.П. mupo за скръндзенето ще говорим пак,когато прекараш няколко часа във Варна с мен и GPower по плажните кръчми :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След няколко прехвърляния на отметката от къде да се синхронизират се получи.

Идея нямам къде беше проблема :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

При мен стана но има проблем. При номерата които са запаметени с +359....... при мене маха плюсчето. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се получава по някой път ,за това не забравяйте да направите Ръчен backup на iPhone http://bgiphone.com/showthread.php/314-backup-iPhone

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не се синхронизираха, иначе са си в Outlook, но не искат да отидат у айфонето :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това също е добро решение, ползвам го от деня в който johnny ни отвори очите за пореден път. Уникална е:

Funambol

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Привет,

Наскоро трябваше да си дам служебния лаптоп за ремонт. Преди това изтрих всичко лично (контакти, календар и бележки) от Outlook. Преди да го синхро отново, си качих ABGrouper и направих 10-на групи на телефона. Сега не иска да синхро контактите. Какво може да се направи?

Другото, което стана след синхро с iTunes - изтри ми контактите и бележките от телефона. Трябваше да му направя restore backup. Интересно, че след restore backup направи автоматична синхро и качи обратно всичко без контактите.

Има ли начин за достъп до synchronization conduits в телефона или в iTunes? Това го знам от предишното ми устройство Palm Z22. Там тези synchronization conduits можеха да се променят и да се избира посоката и как да става синхронизацията...

Предварително благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В iTunes си има опция за избор на посоката на синхронизация на контакти, календар, бележки, пощенски акаунти и bookmarks, явно не си го видял.

16l8pt.jpg

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, но на мен ми трябва обратно: iPhone към Outlook. Такава опция няма.

И в чата не пише за такова нещо - там всички искат да качват от PC на iPhone

И защо при синхронизацията ми се изтриха данните?

Та трябваше да правя ги възстановявам с бекъпа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като няма отметка се качва от iPhone към компютъра, а ако има отметка се качва отметнатото от компютъра към iPhone.

Мога да предположа само защо са се изтрили - сложил си отметка да се качат от компютъра на iPhone-а, но тъй като си ги изтрил от Outlook и при синхронизацията е затрило всичко от телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не я слагам тази отметка, защото обикновено добавям нещата в телефона, и синхронизирам с Outlooka.

Знам за какво говориш.

Това с изтриването, ми го направи още като беше нов, но тогава данните от Palm-a все още бяха актуални и ги качих отново през Outlooka.

А по другия проблем, с ABGrouper аппл и групите в Контактите, може ли да ме посъветваш нещо?

Доста усилия хвърлих да групирам контактите и сега не ми се изтриват тези групи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи си групи в Outlook-а и след това синхронизирай контактите си от компютъра към iPhone-a

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече го направих - същите имена - не става...

Искам пак да поясня - в Outlooka имам само две стари групи, които мигрираха с файла от Палма..

Те бяха в телефона преди да изпозвам този ABGrouper

Те се синхронизират - всичко останало, което е извън тях, не се прехвърля от телефона на Outlook.

Редактирано от danko767
правопис
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко изтрих старите групи в Outlook и опитах синхро отново - пак не стана.

Този ABGrouper е от Cydia.

Май ще го махам, че вече пропилях доста време с него..

:-/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че не се синхронизират контоктите в другите групи? Пробвай да включиш видимост на полето Other Phone в Outlook-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Cydia са малко нещата, които се препоръчват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...