Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Видео уроци


Adamov

Recommended Posts

Здравейте съфорумници. Искам да ви попитам, дали има смисъл от видео уроци (на български, разбира се) и ако да, какво бихте желали да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма смисъл . Ще включва нещата от "въпроси и отговори за начинаещи" и ефекта ще е същия . По-скоро въпросната тема ако може да се разшири и да се сложи на повече места из форума .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може! Няма да се осира форума с едно и също нещо! Линка към правилата на форума са навсякъдето, където цъкнеш. Да виждаш резултат?? Щото аз не виждам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава да се обновят старите видео ръководства, Zibri например е минало и начините на отключване и джайлбрейк са коренно различни. Мисля че ще е по добре, а и файловата система на телефона коренно се промени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 'за' - голям фен съм на видео уроците от всякакъв вид.

Даже тези, които са забранени за лица до 18г. не ги пропускам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днешната младеж не обича да чете, някой дори не могат :cool: . Ако ти се занимава, батка, ще е полезно :+1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава да се обновят старите видео ръководства, Zibri например е минало и начините на отключване и джайлбрейк са коренно различни. Мисля че ще е по добре, а и файловата система на телефона коренно се промени.

Напълно съм съгласен :cool: Може би е по удачно да се обновят старите ръководства,и евентуално да се добавят още две-три нови.

TeDDy тя днешната младеж не само че не обича да чете,ами и да пише много не обича :exclaim: А и не може :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен Step by step ръководствата са ми по-удобни

Тебе те разбрахме. Да имаш да кажеш още нещо !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че има много нетърпеливи младежи,неспособни да четат открай-докрай. Ако имаш нерви да направиш видео ръководства, мисля че ще е полезно. Дано по този начин понамалее spam-а, и излишното повтаряне на едно и също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,но и на мен ми е по лесно писменно ,но не е излишно редом с него да има и видео.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами кажете ми какво искате и ще го направя.

Мисля,като за начало да обновиш ръководството на "Великия" все пак вече имаме "жълт"."червен" а скоро и "ултра" снежковци :lol:,.Мисля че и едно добро видео-ръководство за Промяна на облика на OS X Mobile чрез WinterBoard няма да е излишно :lol:mupo е направил супер лесно ръководство,но за повечето потребители,особенно новите,думите Bundlescom.apple.TelephonyUI и подобни фрази,звучат "стряскащо" и ги объркват.Спират да четът по-долните редове,и не след дълго се появи въпросът:"Как да я сложа тая тема" :lol: Но мисля че ти най добре знаеш каде е най-нужно да се направи такова видео-ръководство,защото по-цял ден се сблъскваш с въпроси от рода: "това не го разбрах","а това как беше" :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления! От днес чакаме 100 дена всеки ден нов видео урок :)

ПП. Ползваш Screen Flow гледам, ще е готино да сложиш и себе си в долния десен ъгъл. Има място :)

ППП. Можете ли да го направите като подкаст?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам друга камера за да сложа себе си. Имам 2 уебкамери, но не мога да ги подкарам на Powerbook-a си.

п.п. Както не мога да оправя и Л-Уто си. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам друга камера за да сложа себе си. Имам 2 уебкамери, но не мога да ги подкарам на Powerbook-a си.

п.п. Както не мога да оправя и Л-Уто си. :)

Не ти е необходима втора камера. Screen Flow сваля екрана и те снима на камерката ЕДНОВРЕМЕННО :). После сглобява двете в едно красиво видео.

[youtube:iva5772m]

[/youtube:iva5772m]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз и първа нямам :) Нали това ти обяснявам. Powerbook-a няма iSight. А юсб камерите, които имам не вървят :) (пробвал съм какви ли не драйвери).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз и първа нямам ;) Нали това ти обяснявам. Powerbook-a няма iSight. А юсб камерите, които имам не вървят :) (пробвал съм какви ли не драйвери).

Сори не те разбрах :) ...

Ако обещаеш 100 дена всеки ден по един стойностен урок и подкаст за уроците ще ти подаря една камерка за МАК :). Ще ти я дам в началото ;) разбира се.

http://www.logitech.com/index.cfm/webca ... 8&cl=US,EN

System Requirements

Mac

Mac OS 10.4.11 or higher

G4 800MHz or higher

7217.1.0.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имам желание. Пуснал съм и тема, за да може хората да казват какво искат, но не казват. Хахах. Аз така или иначе имам идеи за няколко туториала и съм почнал да ги правя. Така, че ако подаряваш нещо, сега е времето :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имам желание. Пуснал съм и тема, за да може хората да казват какво искат, но не казват. Хахах. Аз така или иначе имам идеи за няколко туториала и съм почнал да ги правя. Така, че ако подаряваш нещо, сега е времето ;)

Обещай 100 работни дена 100 туториала за iphone 3.0 всеки ден по един с подкаст и с вариант за iPhone и HD и имаш тази камера веднага :)

От тези 100 поне 75 трябва да са и за потребители с НЕджейлнати телефони :) и поне през един брой също.

Ако забавиш 10 пъти общо или 2 последователно връщаш камерката :) общия брой си е 100 независимо от забавянията.

Има ли сделка ;) ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много си скъп бре. Чак и ако еди кво си връщаш камерата. Ако ще подаряваш камера, подари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много си скъп бре. Чак и ако еди кво си връщаш камерата. Ако ще подаряваш камера, подари.

Ей това е мъжка приказка! На която отговарям с мъжка - правила трябва да има, условията остават но към мизата добавям iPhone 3G 8Gb втора употреба черен на 1 година фабрично отключен. Все пак вижам, че e s 2G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай ми списък на 100 ръководства и ти ги правя. За да искаш такава голяма бройка, трбява да знаеш какво искаш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...