Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Видео уроци


Adamov

Recommended Posts

Дай ми списък на 100 ръководства и ти ги правя. За да искаш такава голяма бройка, трбява да знаеш какво искаш :)

Някой друг ако иска да се захване със списъка аз съм до тук - офертата /последната/ остава.

ПП. Пропорционално на условията по-горе приемам до 60 да бъдат ревюта на програми на по 3 /поне 2, респ. 40, от Appstore/ от най-ползваните програми във всеки раздел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Trader, не смяташ ли, че е малко унизително това? Адамов е направили за Iphone обществото предостатъчно за последните 2 години и то напълно безвъзмездно. Ако искаш нещо да му подаряваш, продаваш или договаряш, поне го направи на лични. Няма смисъл да накърняваш достойнството на някой публично или да демонстрираш какъв си играч.

Адамов, камерата пътува към теб утре. Ако искаш прави ръководства. Подарък ти е от мен. Дай ми адрес на скайп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Trader, не смяташ ли, че е малко унизително това? Адамов е направили за Iphone обществото предостатъчно за последните 2 години и то напълно безвъзмездно. Ако искаш нещо да му подаряваш, продаваш или договаряш, поне го направи на лични. Няма смисъл да накърняваш достойнството на някой публично или да демонстрираш какъв си играч.

Адамов, камерата пътува към теб утре. Ако искаш прави ръководства. Подарък ти е от мен. Дай ми адрес на скайп.

Защо го приемаш така? Предлагам му камера и телефон за 1000 лева общо :). Не съм никакъв играч, просто исках да помогна да имаме хубави туториали ... тук всички ли са си загубили чуството за хумор :). "Правилата" копираха идеята за правила във форума за да има качествено съдържание :).

А го коментираме публично именно за да може и форума да се включи в това с идеи и предложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш нещо да подаряваш, не поставяй условия. Няма нищо смешно в предложението ти, та да имаме чувство за хумор към него. Адамов е помогнал на няколко хиляди души до сега да имат работещи телефони, направил е адски много ръководства, написал е хиляди мнения. Не е нужно някой да му поставя условия какво да прави. Той и без това ще го свърши, безвъзмездно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

trader прави ми впечатление, че постоянно изтъкваш какво притежаваш. Явно ти е някакъв фетиш да се замоизтъкваш пред другите чрез вещите си.

Защо поставяш такива условия като знаеш, че няма как да се изпълнят? По-добре изобщо да не споменаваше за камерата си.

Изобщо защо ни е да гледаме Адамов? Ако ти е такъв мерак, пиши му на лично за скайпа на АдамВо с радост ще ти го даде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без коментар ... /иначе попадам в нарушение на правилата на форума :) /

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...