Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Размисли и страсти за OS 3.0


Anthony

Въпрос

Ползвам 3.0 още от излизането на GM (телефонът ми е 3G, фабрично отключен) и бях много доволен преди да излезе джейлбрейк. Първо ресторнах с къстъм фърмуер и не останах доволен. Телефонът стана муден, зависваше, имах пропуснати обаждания. След това направих рестор и джейл с redsn0w 0.71. Още по-зле. Телефонът стана по-бавен от 1.1.1., не можех да приемам обаждания винаги, налагаше се често да го рестартирам. Вчера реших да направя пореден рестор и джайлбрейк с 0.72. При джейлването избрах да качи Cydia и Icy. Голяма грешка. Това бъгва Cydia и не иска да си качи ъпдейтите. Мъчих се доста да го оправя, но не успях. Направи ми впечатление обаче, че телефона вече работи значително по-бързо. И така, направих поредният рестор и този път избрах да ми качи само Cydia. След това тя си се ъпдейтна без грижи и от нея си качих Icy. Всичко работи перфектно, а скороста си остана много добра. Изчезнаха и всички предишни проблеми. Като извод мога да кажа следното: Всички, които имат някакви грижи след преминаване на 3.0, най-добре да направят рестор на чисто, после set as new phone, а при джейлбрейка да качат само Cydia. Задължително да използват последната версия на redsn0w.

П.П.

Знам, че сега Адамво ще напише, че никога не е имал такива проблеми, но това го пиша за всички останали :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 72
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • tonygti

    18

  • Anthony

    7

  • mupo

    7

  • Severus

    4

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
OfflineMaps крашва и не иска да зареди картата -> Не работи

iBluetooth крашва, не приема, не изпраща -> Не работи

Много лошо... И двете програми са ми необходими доста :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има някъв нов update на Backgrounder който обаче не желае да се инсталира! :)

След remove вече изобщо не иска да се инсталира....еми ще чакаме!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се инсталира ъпдейта на Backgrounder, но нещо не намирам опция да избираш предварително кои програми да са активни и кои не. Иначе като задържиш home бутона си работи :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нека някой да каже ако забележи работещи версии за 3.0 OS на следните програми:

LogoMe

OfflineMaps

StatusNotifier

BossPrefs

Само тия програми не съм инсталирал след преминаването към 3.0 OS, а са доста полезни. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На колко места трябва да го напиша докато стане ясно, че BossPrefs е нещо като Installer. Минавайте на SBSettings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен нещо MobileTerminal не ще да работи.

Първият път проработи - инсталирах си Stack 2.2 и после само крашва (не мога да си инсталирам Stack 3 alpha).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

*амка му тогава.

Сега ще го мъча.

П.п.

@ Koko и LUBECA,

Пробвайте ако искате OffMaps (AppStore). Не знам за България дали ще върши работа, но за чужбина си е идеална.

OffMaps [download:4bjz8u6v]http://www.appscene.org/download.php?id=872268388[/download:4bjz8u6v]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
На колко места трябва да го напиша докато стане ясно, че BossPrefs е нещо като Installer. Минавайте на SBSettings.

SBSetting още не е както трябва... не изключва EDGE-то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам, при мен SBSettings се държи повече от перфектно. Забелязвам обаче, че Insomnia работи само при заключен, заспал телефон, както и трябва да е де. Иконата и изчезва от статус бара при отключване. Преди май не беше така а ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
tonygti, а да не би BossPrefs да ти е както трябва?

Ми точно, че не е, SBSettings също не е както трябва... и то май не остана програма заместител.

The Shaman ползвай KeepAwake. Тая Insomnia е пълна шитня...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@tonygti, KeepAwake не е ли само за wi fi-то? Insomnia подържа и апликациите май а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
И при мен има проблеми с EDGE-а. Пусна ли пуш демона и автоматично тръгва.

Аз имам същия проблем! Изключих wi-fi и изведнъж получих notification!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Странен проблеми и при мен. Рестарт на телефона, Звънят ми, чува се, ок е. Затварям. Звънят на ново, звукът не се чува реално, само когато си много близо до телефона. Затварям. Забелязвам, че работи датчика който гаси екрана. Звъня на себе си. Заето. Всичко е ок. Отново имам звук. пс. Звукът си е на макс.

Някой сблъсквал ли се е. ??!!!

Айфон 2г . софта е 3.0, само сидиа без айси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...