Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Имам проблем с ОС 3.Моля за помощ


iphone_developer

Въпрос

Здравейте!Днес ъпдейт 3Г то си на ОС3,но настройките са променени и не виждам къде е настройката за интернет.Преди като бях на 2.2.1 писах парола за да може да даде,че паса е грешен и да не позволи на телефонът да се connect to internet.Преди беше така,но сега не намирам къде е това което пише оператора да се напише и паролата за да може да се свържа към GPRS.Как мога да изклуча интернета от картата?По същият начин е и на Iphone 3GS.И там е същата история.Как мога да го направя?Благодаря на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=1062

На същото място, където и ммс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Просто си сложи BossPrefs или SBSettings от Cydia. И двете имат възможност за изкл./вкл. на мобилния интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря!Проблема е,че и на двата ми телефона нямам опцията cellular Data Network.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако нямаш такава опция, е възможно да им е качен корпоративен профил. Виж в settings дали има някакъв profile.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямаш, защото си към оператор, който се поддържа официално от Епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Просто си сложи BossPrefs или SBSettings от Cydia. И двете имат възможност за изкл./вкл. на мобилния интернет.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря!Днес ще ги инсталирам и се надявам всичко да е Ок.Ако може само да ми кажеш кои точно зададени настройки да изклуча.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Слагаш SBSettings, плъзваш пръста по статусбара и натискаш на EDGE, иконката трябва да стане червена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря!И още един въпрос какви програми и пачове ще ми трябват за да си инсталирам кракнати програми и игри от MAC си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Looking for miPatch? On OS 3.0, miPatch is no longer effective. Instead, find "AppSync" on the Hackulous Cydia repo (http://cydia.hackulo.us <-- Enter that into Cydia, don't go there from your browser), install that, then restart your phone. Now you can sync apps again!

С две думи, добавяте си сорса на Hackulous http://cydia.hackulo.us и си инсталирате "AppSync". Рестартирате и си синхронизирате като пичове :(

или

Изтегли installd (Mirror) и го сложи в /usr/libexec и му задай 0755 права. (преди това си запази оригиналния)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

инсталацията на SBsettings наистина показва edge и 3G toggles, но ако ти е грешна паролата, а искаш понякога да ползваш мобилен интернет (и трябва да въведеш вярната), можеш да направиш 2 неща- да сложиш сим карта на друг оператор (менюто си излиза както преди), или да ресет-неш мрежовите настройки, и телефона сам си намира тези на Глобул. Днес си играх точно с това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има и още един вариант. В plist файла даваш AllowEdgeEditting=ON. И настройките ще ти се показват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре да попитам след като иконката за EDGE ми е червена най-отгоре отново ми изписва знакчето E , това означава ли , че е включено?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Добре да попитам след като иконката за EDGE ми е червена най-отгоре отново ми изписва знакчето E , това означава ли , че е включено?

Неозначава - буквичката 'E' си стои дори и когато EDGE е изключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...