Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Europe - Turn-by-Turn GPS Navigation


Severus

Recommended Posts

Grievous, ти май не внимаваш в час ?

Нали това коментираме цяла вечер че бгр картата е направена умишлено като аус (австрийска) !!?!?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, сори чета през ред май.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сашо на морето пие, нас хваща. Странна работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

call_me1-jpg.jpg[/attachment:17ztm1q9]

Това е оригинала на iDa. Картите са за Australia & New Zealand . Тъй като в момента нямам възможност да пробвам лично, някой да провери дали могат да се качват други карти. В iDa ставаше този трик :).

Ето .ipa файла с Българската карта и Даниелчо (български глас) благодарение на logche

[download:17ztm1q9]http://4storing.com/z7k68f/35e114f4340d2dc67f6ce5b804ae87b5.html[/download:17ztm1q9]

Ето и .ipa файла с Българска и Гръцка карта, както и с Даниелчо (български глас) благодарение на logche

[download:17ztm1q9]http://4storing.com/sf5myj/8988bc7f54f61efc303d169c1b155191.html[/download:17ztm1q9]

Оригиналната излекувана програма с карта на Австралия и Нова Зеландия

[download:17ztm1q9]http://www.2shared.com/file/6418051/210d8d87/Sygic_Australia__New_Zealand-v771-poedgirl.html[/download:17ztm1q9]

Свалих програмката и я качих с iTunes о въобще не иска да се синхронизира.Да не би да е заради FW-моят е 2.2.

Или трябва да я кача с iFunbox?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж най горното мнение на 4 страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да помоля за файла с Българската карта и Даниелчо (български глас) но не от 4сторинг, че съм в германия. Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като започне инсталацията, стига повече от средата и ми дава този ерор:

2vki9sy.jpg

С 3.0 съм, джейлнат ...

От какво може да се дължи това? :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е защото в Itunes телефона ти се казва Кико, а всички знаем, че той не вярва в съществуването на GPS на Iphone 3G и съответно няма нужда от навигация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да помоля за файла с Българската карта и Даниелчо (български глас) но не от 4сторинг, че съм в германия. Мерси

Заповядай:

[download:207spcss]http://www.2shared.com/file/6426770/c60cc4f5/Sygic_Bulgaria-v771.html[/download:207spcss]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли не ми излиза БГ гласова навигация? Няма го никакъв тоя Даниелчо. Някой има ли идея защо и къде се крие тоя пезевенк? Сложих си БГ картата от първа страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го нямам но си го качих в последствие, никак не е трудно просто следвай инструкциите които са на 1-а страница мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде да ти е честито тогава. А сега ние с 2.2.1 ще трябва да ъпгрейдваме утре ;)
Свалих програмката и я качих с iTunes о въобще не иска да се синхронизира.Да не би да е заради FW-моят е 2.2.Или трябва да я кача с iFunbox?
Виж най горното мнение на 4 страница.

Давай смело през Installous :) И аз съм с 2.2.1 и я сложих от пълно любопитство :) Не че ми се намира GPS на моята 2G :Wink: Бачка си на "шест" :razz: Прави си симулативни маршрути и общо взето няма бъгове и крашове :Wink: Само гадния надпис "Липсва GPS сигнал" ме дразни :lol: Но без GPS модул толкова,само разглеждане и симулация :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като започне инсталацията, стига повече от средата и ми дава този ерор:

2vki9sy.jpg

С 3.0 съм, джейлнат ...

От какво може да се дължи това? :cry:

Някой ще може ли да ми каже какво да правя ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

има възможност, прочети на втора страница

Повярвай ми, чета внимателно всичко, преди да пусна въпросче :) И благодаря за хубавите теми които отваряте и приложенията, които слагате тук :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Дания дали ще мога да си намеря от някаде карта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Всичко е супер, но :) защто при мен изостава с около 100 метра(позиционира ме с 100-150м по назад от маршрута)

сигнала на GPS е наполовина незнам дали и при вас е така и ако не е как да го поравя

P.S. Става въпрос за Пловдив. Само тук съм го изпробвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

незнам защо, но постоянно търси сигнал и не намира...аз съм инвалид горе-долу по технологиите,

така че няма да откажа помощ :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти наясно ли си как работи един GPS? Или си имаш сателити у вас, към които да се връзваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...