Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Europe - Turn-by-Turn GPS Navigation


Severus

Recommended Posts

имам да :Д не съм мн наясно....знам че сигнала е по-лош, когато съм в затворено пространство....друго не :)

както казах съм почти инвалид :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-лош? Сигнал на затворено как може да има, при условие, че ти трябва пряка видимост към сателитите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам следния проблем. Имах го и с ИДА сега и тук. Всичко точко, само дето изписва “изчакване на сигнал“ и дотам. Location services са на on. В същото време всички други програми си работят - xgps , google maps и т.н. Имам чувството че просто не иска да ми използва гпс-а. Както в xgps има за избиране на типа гпс (iphone 3g gps , gps module и т.н.) има ли подобно в тази програма е евентуално как да го оправя?

С 3Г съм с 3.0. и незнам дали има значение, но слагам програмата през diskaid и после през installous.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А сим карта поставена в телефона имаш ли?

Защото на мен ми даде това когато нямах сложена сим в телефона...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А сим карта поставена в телефона имаш ли?

Защото на мен ми даде това когато нямах сложена сим в телефона...

Имам да

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като започне инсталацията, стига повече от средата и ми дава този ерор:

2vki9sy.jpg

С 3.0 съм, джейлнат ...

От какво може да се дължи това? :cry:

влез в Cydia и от More Package Sources си добави Hackers Dot NL, след това инсталирай Patch MobileInstallation 3.0 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е защото в Itunes телефона ти се казва Кико, а всички знаем, че той не вярва в съществуването на GPS на Iphone 3G и съответно няма нужда от навигация.

Ама kikko няма проблем с инсталацията :)

Явно момчето не си е сложило AppSync и за това не се инсталира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли смисъл на ново да подхващаме този спор, да се заяждаме и да спамим в хубавата тема. Нали се опитах да ви обясня какво е aGPS и как се осъществява позиционирането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Демек ти си бил прав в онзи спор, а? Даже и не си помисли да се извиниш. Баси и човека.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сиреч и Вие сте прави и аз съм прав, но не се сещам за какво да се извинявам след като не съм обидил никой от вас, а до колкото си спомням Вие ме обиждахте. Е добре за да Ви направя кефа ща кажа: Да iPhone има GPS! Надявам се вече да приключим с всичките тези глупости и да си радваме на безметежния си живот :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иха, голям кеф ми направи. И ми олекна. Щом признаваш, че има, значи верно има. До сега се съмнявах и ми беше много криво. Поклон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е приказка :) Ще пусна мейл на apple да знаят и те :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Връщам се към темата : Адски много съм доволен . Единствената навигация , която меоткрива с точност до милиметри , дори когато съм си в нас ( е да де - на терасата) . Много добра :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен първото свързване беше адски трудно и при iDa , и при тази . Решението ми беше да отида на село (не специално за програмата ест.) , отидох на полето (и в четирите посоки на света не се виждаше жива душа) , 2 мин чакане и готово . При Sygic се разминах с гребната база в Пловдив , посредата на моста (демек на почти най обширното място) . Следващите свързвания бяха и продължават да са много лесни и бързи :)

ЕДИТ : еее писах , писах и накрая изтрихте мнението :mrgreen:

ЕДИТ 2 : ето го :

Аз имам следния проблем. Имах го и с ИДА сега и тук. Всичко точко, само дето изписва “изчакване на сигнал“ и дотам. Location services са на on. В същото време всички други програми си работят - xgps , google maps и т.н. Имам чувството че просто не иска да ми използва гпс-а. Както в xgps има за избиране на типа гпс (iphone 3g gps , gps module и т.н.) има ли подобно в тази програма е евентуално как да го оправя?

С 3Г съм с 3.0. и незнам дали има значение, но слагам програмата през diskaid и после през installous.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих програмата и сега не мога да я инсталирам отново, може би грешката ми е , че го направих от iPhone-a, онова с малките хиксчета :biggrin: В itunes изглежда разбира че е инсталирана, но... Пробвах и да я деинсталирам от itunes, но имало някаква грешка с файловете и не можело. :) После ще кажа и каква е грешката, че сега правя разни глупости с компютъра:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

абе хора,

незнам дали неща не съм оплескал, но и на мен ми търси сигнал и не намира. Ходих из бул. Драган Цавнков нагоре - надолу, но няма. Колко по добре да се позиционирам.

Нали правилно съм я инсталирал - от първата страница си свалих ,.ipa за България и Гърция , качих го в iTunes и синхронизирах и се появи прорамката, настроих на бг, е няма Даниелчо, но има карта на БГ и ГР.

Защо обаче не намира сигнал. Верно ли да ходя да търся пусти полета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш пряка видимост към открито небе. Аз си спомням, че и иДА трудно ме позиционираше, но Навигон го прави, дори като телефонът ми е на седалката в колата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Навигон, разбира се. Но пък на нея картата и е кофти. Иначе е пъти по-добра навигация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега излизах да тествам Sygic и несъм изобщо впечатлен:

1) Бъга с accuracy както при iDA е налице: тръгвам, след секунда-две започва да отчита движение, картата през това време се ротейтва наляво-надясно

2) Дукато карам на много чести интервали спира да позиционира: точката се мести назад .. напред и пак ми показва текущата позиция.

3) Когато подмина улица и трябват 5-10сек минимум за да преизчисли пътя.

4) Както ми казва да завия след 150м ... и точно в последния момент "завиите надясно".

Това ме навежда на мисълта, че все още не ползват новия Core Location framework, защото при NAVIGON позиционирате и визуализацията са изключително точни и плавни в сравниние със Sygic.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъндър, има ли начин да се направи читава карта на България за Навигон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото ръзбрах от това, което прочетох в няколко форума: НЕ :)

Сега се разрових и виждам, че и Гармин ползва карти на НАВТЕК, но при тях България е доста детайлна. Явно НАВИГОН не си плащат за актуализация на картите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно си прав. Карта е много стара днес минах по 1 булевард сравнително нов 1 - 2 години може и 3 :biggrin: и ми показваше че сам в полето :) . Картата е много зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...