Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Europe - Turn-by-Turn GPS Navigation


Severus

Recommended Posts

Доколкото ръзбрах от това, което прочетох в няколко форума: НЕ :)

Сега се разрових и виждам, че и Гармин ползва карти на НАВТЕК, но при тях България е доста детайлна. Явно НАВИГОН не си плащат за актуализация на картите си.

Излезе ли Гармин или iGO ще се родим. Там картите за БГ са прекрасни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

TomTom също не е за пренебрегване...

Излиза така, че iPhone в най-скоро време май ще има доста добър софтуер за навигация, да не кажа най-добрия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз неможах да подкарам IDA :confused:

Сложих другите известни ни навигаций и честно казано най съм доволен от xGPS,но той не е на ниво :(

Наистина би било добре да се появи нещо качественно!

За това някой да е чувал нещо?

http://www.xroadgps.com/Maps/GMapforiPh ... fault.aspx

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Том Том отдавна си оправиха картата на БГ. В момента покритието и е 99.90% от териториата на страната ни. Ако някой е любопитен може да провери на сайта им. Според мен правилото е , че по-слабите навигации излизат първи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но е на латиница само, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах сайтът им. България има 54% покритие. 99% е Германия, Швейцария и Австрия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В избор на гласа нямам БГ ...

Само БГ език имам

П.С: Свалих БГ и Гърция - тази карта

И аз съм така , някой да помогне ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога ги дръпнахте? Днес оправих линковете, че бях забравил да го сложа Даниелчо, а бях писал че го има :redface:

Ако сте ги изтеглили днес и пак го няма, го добавете ръчно.

viewtopic.php?p=13745#p13745

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Detailed map seamlessly covering Western & Central Europe (99.9%) - Includes Andorra, Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Great Britain, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Hungary, Monaco, Norway, Poland, Portugal, San Marino, Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland, the Republic of Ireland, the Netherlands, the Canary Islands and the ...

Това намерих на сайта на ТОМ ТОМ....Детайлно покритие на картите на западна и централна Европа на всички по-горе изброени държави.В интарес на истината , Гърция в момента е с по-лошо покритие , от това на България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, най-накрая и професорът по навигация да се изкаже. Спираме до тук и заключвам темата. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Detailed map seamlessly covering Western & Central Europe (99.9%) - Includes Andorra, Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Great Britain, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Hungary, Monaco, Norway, Poland, Portugal, San Marino, Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland, the Republic of Ireland, the Netherlands, the Canary Islands and the ...

Това намерих на сайта на ТОМ ТОМ....Детайлно покритие на картите на западна и централна Европа на всички по-горе изброени държави.В интарес на истината , Гърция в момента е с по-лошо покритие , от това на България.

Добре де, не знам къде търсиш, ама в тяхния сайт пише следното:

Detailed map seamlessly covering Central and Eastern Europe with IQ Routes™ data for faster routing.

Map coverage statistics:

•countries fully covered (99.9%): Germany, Austria, Switzerland, Italy, the Czech Republic, Hungary, Lithuania, Poland, and Slovakia

•countries partially covered: Bulgaria (54%), Estonia (72%), Latvia (63%), Slovenia (68%) and Croatia (42%, including major cities and coastal areas)

•roads covered (km): over 3.6 million

•connector roads: other Eastern European countries are covered allowing you seamless navigation throughout the entire region.

Какъв е смисъла да се заблуждаваме? Нито една навигация няма 99% покритие на България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво ви е 99% покритие?! Има пътища, които не са пипвани от 30 години. Все едно са в Бейрут след войната.

Някой ще ти обикаля да маркира дупките из помашките села, като ще продаде после само 50 броя карти. Няма такъв бизнес план.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май баца само с 3.0 ха ? Понеже аз още не съм ъпдейтнал не съм чел баш достатъчно и ме е страх да пипам чакам пича дето ми продаде тела да се върне от море...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май баца само с 3.0 ха ? Понеже аз още не съм ъпдейтнал не съм чел баш достатъчно и ме е страх да пипам чакам пича дето ми продаде тела да се върне от море...
Давай смело през Installous :lol: И аз съм с 2.2.1 и я сложих от пълно любопитство :) Не че ми се намира GPS на моята 2G :bravo: Бачка си на "шест" :razz: Прави си симулативни маршрути и общо взето няма бъгове и крашове :Wink: Само гадния надпис "Липсва GPS сигнал" ме дразни :lol: Но без GPS модул толкова,само разглеждане и симулация :razz:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да :lol: Казах че замръзвам на 2.2.1,и като чета отзивите на 3.0,май що си поостана доста с него :biggrin: А и не виждам смисъл след като едно нещо работи на "пушка" да си осложнявам нещата с 3.0 :idea: Поне докато не се премине еуфорията около новата ОС 3.0 и не се синхронизират повечето програми с нея,аз сам "Лед" с 2.2.1 :Wink:

Edit: А и на моята "металяга" 2G,освен копи/пейст и ландскейп режим при SMS новата OC 3.0 нищо ново не предлага :idea:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ако ти ползваш само смс в телефона си ... да :biggrin:

И кои програми не се синхронизират ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...