Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Europe - Turn-by-Turn GPS Navigation


Severus

Recommended Posts

Не знам кой не се синронизират,просто е факт че доста от програмите които работеха безпроблемнно на 2.x.x на новата дават ядове.Още не са оптимизирани,явно нещо не сме се разбрали :Wink: Не си мисли че ще "векувам" на 2-ката :mrgreen: Веднага щом се поизчистят проблемите ще я кача :razz: Но за сега не мисля да си усложнявам живота :biggrin: Форума е пълен с въпроси за проблемни програми,загрявала батерията,входящи разговори и тн.

Аз съм на принципа,когато нищо си работи добре,да не се закача :razz: А 2.2.1 си ми бачка перфектно :idea: Е и там имах ядове,но ги открих и проблема беше решен :idea:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:biggrin: Най ме е яд, че няма как 1.1.4 да му сложа!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@TomTOm: Just posted a demo movie of TomTom Route Planner (http://routes.tomtom.com) on http://s.tomtom.com/O

Можете да видите детайлността на картата им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо линка не работи, сега проверих, май нито един от сайтовете им не работи...

Edit: Проблема май е при мен ! ! !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е като детайл, но мисля, че наименованията са само на латиница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абее като гледам до сега какво ни предлагат NAVIGON & Sygic си мисля, че ще го преглътнеме това :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,доста добра и детайлна карта от страна на TeleAtlas.Да си призная от последната ми "среща" с Том-том,доста подобрения има по картата :biggrin: (последния път ме караше да карам в насрещното по бул.България.Английска му работа :Wink: )Преди липсваха не само улици,а и цели квартали.За провинциата да не говорим.Голям минус е и липсата на кирилизирани карти :thumbdown:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Въпреки че аз ползвам навигация главно като пътувам извън страната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, най-накрая и професорът по навигация да се изкаже. Спираме до тук и заключвам темата. :mrgreen:

Ползвал ли си TomTom? Картата на България е супер куца.

п.с. От навигация може и да разбираш ама от футбол като гледам аватара ти никак не разбираш :Wink::biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

kikko, внимавай да не те удари някой ниско прелитащ сателит! :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта исках да стигна пеш от Слатина до една фирма, която се намира до летището - ул. Мими Балканска. Sygic така хубаво ме преведе през един път, който явно отдавна не се ползва, че минах през един черен път и се накалях зверски (бързах за среща и нямах време да се връщам назад за да заобикалям). Също така, GPS-ът упорито твърдеше, че се движа по Мими Балканска, а всички табели наоколо показваха друго име на улица. Номерата и обаче съвпадаха с това, което показваше Sygic. Явно пътя е махнат заради летището, но това Sygic не го знаеше. Накрая стигнах де и то навреме :) Та толкова за Sygic от моя страна, смятам да чакам TomTom или iGo.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме че все пак тази версия на Sygic използва картите на iDA :)

Иначе съм съгласен,маджарите от iGO My way са най-добри :) Макар че и те използват картите на Tele Atlas WEU

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хехе...iDa ползва не само картите, ами всичко на Sygic, не обратното.

И по тоя повод се сещам за един виц: Влязъл един юнак с една жаба на главата при лекаря, ... и жабата казала "Докторе, виж какво ми излезе на задника!" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахааа :) Вица си струва :razz: Съжалявам за грешката,но подкарах по-реда на излизане :redface: Не съм имал допир с iDa и затова се заблудих :cry: Но е факт че за момента използваме кирилизираните карти от iDa :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само българската и руската са кирилизирани :) и както се спомена по-горе както самата иДА така и картите са Sygic. Само splashscreena е различен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли възможност да се добави карта на Германия и как.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май баца само с 3.0 ха ? Понеже аз още не съм ъпдейтнал не съм чел баш достатъчно и ме е страх да пипам чакам пича дето ми продаде тела да се върне от море...
Давай смело през Installous :) И аз съм с 2.2.1 и я сложих от пълно любопитство :) Не че ми се намира GPS на моята 2G :) Бачка си на "шест" :razz: Прави си симулативни маршрути и общо взето няма бъгове и крашове :Wink: Само гадния надпис "Липсва GPS сигнал" ме дразни :lol: Но без GPS модул толкова,само разглеждане и симулация :razz:

Да знам имам го и при следваща синхронизация с компа Итунеса директно ми го трие реве че не съм активирал нещо си.. А като го натисна ми казва вече че съм го актуализирал и ми остават още 5 опита... Немоа да се оправа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли възможност да се добави карта на Германия и как.

Е за Германия ползвай NAVIGON, поне е немски :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май баца само с 3.0 ха ? Понеже аз още не съм ъпдейтнал не съм чел баш достатъчно и ме е страх да пипам чакам пича дето ми продаде тела да се върне от море...
Давай смело през Installous :) И аз съм с 2.2.1 и я сложих от пълно любопитство :) Не че ми се намира GPS на моята 2G :) Бачка си на "шест" :razz: Прави си симулативни маршрути и общо взето няма бъгове и крашове :Wink: Само гадния надпис "Липсва GPS сигнал" ме дразни :lol: Но без GPS модул толкова,само разглеждане и симулация :razz:

Да знам имам го и при следваща синхронизация с компа Итунеса директно ми го трие реве че не съм активирал нещо си.. А като го натисна ми казва вече че съм го актуализирал и ми остават още 5 опита... Немоа да се оправа

Дай отметка на Туньо по този начин, и всичко ще е наред :lol:

snap1_e1ae3_15239282.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=306486840&mt=8

Излезе и Europe версията - 1.9GB. На почитателите на Sygic - честито!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Te RiPDev хубаво са го гризнали, но ми е интересно тея дето са си платили на тях за тая програма дали пак ще трябва да си я купят от AppStore...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=306486840&mt=8

Излезе и Europe версията - 1.9GB. На почитателите на Sygic - честито!

Излекувана има ли я някаде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...