Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Промяна на интерфейса на iAmpRemote.app


apomarinov

Recommended Posts

Значи направих си иконка за iAmpRemote нали да си е баш уинампа и искам да питам понеже я направих с transperent background, защо не е същата като тази на CallControler, а има тази сянка на нея и как да я оправя. Благодаря предварително!

947038S.png

Ето я и самата иконка 947060j.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво искаш : светкавица с бял ромб или само светкавица . Иначе режеш ~> new on transperant ~> ok ~> CTRL + V ~> Image size 59/60 ~> save as .png ~> Lybrary/Themes/Theme/Icons

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле пичове явно наистина имало значение, благодаря ви, върнах оригиналната на програмата и сложих моята в темата и всичко 6. Сега обаче ще пробвам да направя интерфейса на програмата да е като на уинампа ако изобщо е възможно. Ако на някой му е интересно да помага :)

Едит: Явно няма да е толкова лесно, никъде не намирам изображенията на класическия скин, някой ако може да помага :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качвам ги ама всеки момент може да спре нета, че в плевен е някаква ужасна буря

Едит:

Намерих изображенията на винампа: http://skinconsortium.com/teamsc/wiki/w ... e_skin.zip

А това са на програмата: http://skinconsortium.com/teamsc/wiki/w ... e_skin.zip

Аз ще пробвам да наравя нещо и ще видим какво ще излезе :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

apodjeki, архивите са едни и същи.

vicki, човека си смени иконата, не виждаш ли, че я е дал още в първия пост. Сега иска да промени интерефейса на приложението, за да е подобен на Winamp.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги оригиналните от програмата http://www.mediafire.com/download.php?4iymtwctmtm

Аз почти успях само бутоните ми останаха ама не е много хубаво, правя скрийншот на уинампа и режа каквото трябва и то нали е по-малко и като се уголеми не изглежда добре иначе се получава :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почнах на ново със оригиналния background но с други бутони и слайдер, я споделете с кои ще е по-добре :)

947574v.jpg

947575s.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее до сега мислех с едни други да ги правя ама като си ги оградил така и ми светна как ще е най-добре с тези :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е кво да се фукам :lol: виж какво е тъпо

947779f.png

:lol: Толкова като ми мина музата да се занимавам с тая глупост :mrgreen:

И още се чудя защо като съм в програмата и като угасне нали се заключи тела и после отключвам и ме праща на СБ-то :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми много е готина аз случйно реших да потърся ремоте за уинамп и бях много причтно изненадан. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...