Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Екрана гасне на моменти, евентуални причини?


Heckatorn

Recommended Posts

Привет.

Имам следния проблем с iPhone - при смяна на позицията от хоризонтална във вертикална, от десен на ляв наклон или подобно понякога "гасне" екрана. Може да е за 1-2 секунди, може и да е за 10-тина. Рядко е, но се случва. Когато е "изгасен" не реагира при натискане на хоум бътън-а или на други бутони - сиреч за момента е като изключен. Някой да има подобен проблем?

2-рото питане е относно 2 точици на екрана. Първоначално ги смятах за изгорели пиксели, но като се загледах по - внимателно са по-скоро въздушни балончета. Има ли как да се премахнат?

Поздрави

П.С. искам да добавя, че телефона за интервал близо годинка съм го изпускал 2-3 пъти, а паданията не са били сериозни :)

Редактирано от Heckatorn
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са прашинки от вътрешната страна на стъклото. Обикновенно се получават точно при падане на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са прашинки от вътрешната страна на стъклото. Обикновенно се получават точно при падане на телефона.

Сиреч ако се даде в сервиз е поправимо без да се налага да сменям дисплея? (чух подобно мнение от познат)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мехури са, имах ги и аз, на предишния(фабричен дефект - има го във форума на епъл). Сменяш дигитайзер и стъкло и изчезват, и без това е възможно гасенето да е от повреден такъв. Метни се до Младост, Сашо да го види.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...