Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Безплатна регистрация в iTunes!


Aveliky

Recommended Posts

Не mupo пиша на латиница,но не става.Най интересното е,че от Айфона със същата парола свалям безплатни приложения а от компютъра ми дава грешна парола.

Edit: Извинявам се писал съм грешно паролата сега видях на лаптопа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Защото не правиш каквото пише и каквото е показано! Току що пробвах и си я има опцията.

Толкова ли ви мързи да прочете внимателно това за което хората са отделили време, за да ви се даде всичко на тепсия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За което съм много благодарна, но не съм малоумна и правя абсолютно всичко правилно, но не ми излиза опцията "None" и не знам защо.

Sladichuk: Съжалявм, но току–що с твърдението си доказа противното...Очевидно не можеш да четеш, или менталната връзка "четено–осмислено" се губи.

Аман от напомпани самочувствия!

ВНИМАВАЙ С ТОНА! Следващият път ще се окичиш с оранжев медал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Опцията NONE излиза АБСОЛЮТНО ВИНАГИ!! Ще помоля всеки, които си прави нова регистрация да се вземе малко в ръце и да чете внимателно, че и на мен ми писна от ЛСта, в които се казва, че пустата опция NONE я нямало...!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

ами извинявайте, но вече от 3 компа пробвам, чета инструкциите и наистина не ми се появява опция "NONE" - моля само без обиди за IQто ми, а за учтив и адекватен отговор или съвет!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уф, ще ме уморите. Нямате я опцията None, защото не избирате безплатно приложение.

Виж какво пише в ръководството:

Избирате едно безплатно приложение за сваляне и кликвате на него (в случая съм избрал 3D Brick BreakerRevolution).
Редактирано от Aveliky
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На който не му излиза опцията None е или идиот, или не може да чете. Следващият, на който не му се появи тази опция и ни го съобщи публично в тази тема, ще получи специална награда от мен - едномесечен БАН.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, аз имам безплатна регистрация, но искам да въведа и карта, чрез която да си купя няколко приложения. Може ли да се направи като допълнение или трябва нова регистрация. Също да попитам какво ми е нужно, за да плащам, мога ли с Visa Electron, която има Пейпал или...? Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за коя страна да се регистрирам, примерно Румъния дали ще има повечето налични приложения:D И там какви адреси да въведа и пощенски кодове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти чете ли първия пост въобще? Ако искаш някой да те води за ръчичка - няма да стане! :devil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Извинявайте че ви безпокоя,но ми блокираха регистрацията в itunа 3 погрешни вкарани пароли последователно. Пише,че акаунтът ми е блокиран (disable). Нова регистрация ли трябва да правя ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е като де жавю !!! Не го ли задаваш за втори път този въпрос???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко с изненада установих, че и България вече присъства. При регистрацията ми поиска кредитна карта, но след това в настройките на акаунта има и None за Payment Method. Дали това значи, че вече и в България има App Store?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПОДЯВОЛИТЕЕЕЕ!!! ИМА БЪЛГАРСКИ АПСТОР!!!

Съжалявам за капслока но съм във въсторг!!! Промених си информацията в моя акаунт, прие ми картата на ПИБ, адреса, пощенския код и телефона за валидни!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Имам един проблем , направих си регистрация и като тръгна да свалям ми казва че е само за Ю'кей, не е там проблема , незнам моя стор за коя страна е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като отвориш Itunes и дадеш в долният десен ъгъл има флаг на страната,ня която ти е стора клик върху него,за да смениш страната :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Здравейте! Имам проблем с правенете на тегистрация в iTunes, следвам всичко по темата и ми изписва, че ми е пратен мейл за линк за активация, но когато влезна в мейла си виждам писмото от apple но вътре няма линк който да ми активира акаунта. Дадох няколко пъти resend the mail но същата работа. Къде бъркам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши мейл на съпорта на епъл, вероятно не бъркаш ти. Не е сефте да чувам за такъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам проблем с правенете на тегистрация в iTunes, следвам всичко по темата и ми изписва, че ми е пратен мейл за линк за активация, но когато влезна в мейла си виждам писмото от apple но вътре няма линк който да ми активира акаунта. Дадох няколко пъти resend the mail но същата работа. Къде бъркам?

Преди седмица направих регистрация на една приятелка, като пощата и беше в abv.bg и резултата беше същия - писмо за регистрация без линк. След доста мислене и проби си препратих писмото на моята поща в hotmail и воала линка си беше там, работещ и успях да регистрирам акаута. Вероятно някои пощи блокират тези линкове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...